ProSadGuru.com

Rolki squash z serem i ziołami

Bardzo lekki i pikantne przekąski, w sam raz na sezon squash. 
Mamy dużo cukinii, i wybór potraw z tego użytecznego warzyw zamechatelno- ogromne. mogą być smażone, gulasz, zrobić naleśniki, marynować, przygotowania sałatki. 
Dziś gotowane rolkach. Świetne lato przystawka. 

Rolls cukinii

składniki:

  • cukinie - 2 szt.
  • twaróg
  • czosnek
  • zieleń
  • olej Oleina

Zielony, czosnek, i wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz-Quot-Oleina i wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz, wzmacniacz-cali do

Przygotowanie:
Cukinia pocięto na cienkie paski wzdłuż.

Paski cukinii

Mogą być smażone na patelni, i można piec w piekarniku. Mam piec na blasze, położył pergaminu, posypane na wierzchu cukinia olej roślinny.

Wideo: Tasty - Rolki z cukinii z serem i cukinie czosnek Przepis

Wyślij je w piekarniku

Przygotowanie nadzienia. Tym razem użyłem miękki twaróg i pesto. 
miękki ser twarogowy (ricotta, można to nazwać, choć nie jest to) przygotował sobie. W tym celu 500 g kremu ogrzewa się, a nie wrzenia Dodano szczyptę soli i 2 łyżki. l. sok z cytryny. Cool, wrzuciłem na durszlak, zastrzelony kilka warstw gazę lub wafel lub płóciennym ręcznikiem. Umieścić w lodówce (nie naciskaj ładunek, ser musi być miękkie). Oto okazało mnie

Miękki twaróg

Można jeść ot tak, można dodać jagody mogą być wykorzystywane do produkcji serniki.

Zrobiłem ostro- pikantne pasty. Wymieszać ser z 2-3 łyżkami pesto. 
Dla pesto odebrał bazylia, orzeszki piniowe, czosnek, olej roślinny " Oleina"
że jest tak przystojny Dorastałem, nawet do cięcia było szkoda, ale w rzeczywistości, w tym celu, i zasadził w niej.

bazylia

Imelchila wszystko w malakserze.

strzęp

Transfer do miski. Jest to samodzielne danie, to dobry sposób na pomidory.

pesto

Wymieszać nasz domowy twaróg z kilkoma łyżkami pesto

Twarożek z ziołami

Cukinia paski smarujemy sosem. Na krawędzi kawałka zbioru pomidorów (plaster może być świeże lub marynowane ogórki).

zwracamy bułki

Umieścić w lodówce gotowe do użycia rolek minut w 15. Podawać jako przekąskę. Wyobraziłam sobie, z wyjątkiem cukinia, nawet Bakłażan zrolowany pastą orzech.

Bon appetit!

Video: Rolls squasha z serem i pomidorami

rolki

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Placek ciasta z warzywPlacek ciasta z warzyw
Proste przepisy cukinia kawior, naleśniki, dżem i inneProste przepisy cukinia kawior, naleśniki, dżem i inne
Bakłażany i pomidoryBakłażany i pomidory
Dżem z cukinii cytrynyDżem z cukinii cytryny
Marynowane cukinieMarynowane cukinie
Wzrastamy cukinięWzrastamy cukinię
Dżem z cukiniiDżem z cukinii
Dynia fantazjiDynia fantazji
Przystawka lato kalafiora z czosnkiem, serem i ziołami w piecuPrzystawka lato kalafiora z czosnkiem, serem i ziołami w piecu
Sałatka z cukinii i pomidorów, pieczarek w puszkachSałatka z cukinii i pomidorów, pieczarek w puszkach
» » » Rolki squash z serem i ziołami
© 2022 ProSadGuru.com