ProSadGuru.com

Ogród Natalia Żukowa

Ogród Natalia ŻukowaOgród Natalia ŻukowaOgród Natalia ŻukowaOgród Natalia ŻukowaOgród Natalia ŻukowaOgród Natalia Żukowa

Natalia Żukowa - właściciel ogrodzie na przedmieściach południowo. Działka o powierzchni 25 akrów położonych na terenie starego lasu świerkowego. Ogród Wiek - 45 lat, ale zaczęły aktywnie rozwijać w ciągu ostatnich pięciu lat. Ten ogród można powiedzieć, że jego rogi są wykonane z pragnienia, tradycji rodzinnych i zwyczajów swoich właścicieli i ich przyjaciół.

Natalia Żukowa opowiada o swoim ogrodzie:

Mój mąż - zwolennikiem prostych, woli oczyścić trawnik i drzew iglastych, z przezroczystymi geometrycznych kształtach. Staram się, aby nasza strona zacieniony, krętą ścieżkę - i jedzenie, jałowce i Tui rozcieńczyć krzewów ozdobnych liści.

I, podobnie jak wielu rozpoczynających ogrodników, nie mógł uniknąć błędów. Na przykład, kupiono gospodarze, i wtedy zobaczyłem w czasopismach wspaniałej rośliny o nazwie funkcjonalność - Ja też się podobało. Kilka lat patrząc na swoje zakupy, nie mógł zrozumieć, dlaczego są one tak podobne. Fakt, że są to różne nazwy tej samej rośliny, dowiedziałem się później.

I te gafy było wiele. W końcu, zmęczony zakupu nieznaną roślinę, a za rok lub dwa przeszczepione. brakowało wiedzy. W 2003 roku pojechałem do kursów projektowania krajobrazu. Tam dowiedział się, że styl może być nie tylko ubrania i fryzury, ale również w projektowaniu ogrodu, zdałem sobie sprawę, jak ważne jest, aby wszystko zaplanować z wyprzedzeniem. Oczywiście, kursy nie dają mi gotowych rozwiązań, ale zmieniłem pomysł co może być ogród. Zrobili mi pomyśleć.

Film: Spacer po ogrodzie Natalia Żukowa, część 4

tradycje

Każdego lata na ganku w domu możemy ustawić tabelę, a wszyscy zgromadzeni na imprezie wieczorem herbatę. Pewnego dnia padł ze starości. Zastąpienie go nie było. Ale te spotkań towarzyskich są bardzo brakuje. Pomysł narodził się, aby tworzyć narożnik herbaty.

Wideo: Natalia Żukowa

Stawiamy namiot i kupił plastikowy zestaw, i to bardzo&hellip- nudne. Ja bym znosić gołej baldachim - nadal schronienie przed deszczem, ale jasny zielony kolor mebli byłem bardzo zły. I ułożyliśmy polnego podłogi, zamknięte plastikowe osłony i zasłony wznoszone w pośpiechu. Jak w filmie Trzej muszkieterowie, gdy Oleg Tabakov wychodzi z namiotu&hellip- I od pięciu o'clock tea - angielskiej tradycji, następny był różaniec. Moim zdaniem jest to dość English Corner. Jednak moja dziewczyna, a wraz z jego dostaw i wielu naszych przyjaciół nazwać francuski pawilon.

życzyć

Mój mąż pracował przez wiele lat z japońskich firm. I byłam bardzo daleko od kultury wschodniej. Ale rozmowa z Japonii odbywały się od rana do wieczora. Wśród przyjaciół nie byli fanami kuchni japońskiej. Nawet Japończycy zaczęli wpadać z wizytą. W ogóle, byłem skazany na tworzenie ich Japonię.

Gazebo zbudowany cztery lata temu. Muszę powiedzieć, że wiele rzeczy zrobiliśmy źle. Zdjęć w czasopismach oraz niektóre japońskie filmy - wszystkie informacje wizualne, które następnie kierują. Ja siałem malutki jałowce i napełnili je z ziemi wokół gruzów. Kochałem go w pierwszej kolejności. Ale im więcej dowiedziałem się o Japonii, tym bardziej chciał wprowadzić zmiany.

W tym roku zrobiliśmy staw na terenie dumpingu, wywieszono klony i rododendrony. Szczególnie piękny tutaj nocą: oświetlenie wybiera kamienie i małe drzewo japoński jabłko, bardzo spektakularne płynącej sztuczną mgłę nad wodą. W następnym roku będzie starał się zorganizować wejście do tej strefy, a reszta, mam nadzieję, aby zakończyć ją przez naturę. Już w stawie były dwa małe żaby, kamień spacery w pliszka jałowiec wykonane gniazdo Robins. W lesie po lewej odpadów rogu ogrodu, ale teraz nie jest jasne - tam mieszkał jeża. W ogóle, miejscowa ludność jest dokręcone.

kompromisów

Mamy mnóstwo fanów na grilla, grill i stale przenoszone tam iz powrotem. W rezultacie - łyse plamy na całym ogrodzie. Z tym trzeba było coś zrobić. A pomysł jest dojrzałe z desek. Od kebab - Eastern naczynia, i zdecydował się na altanę w stylu wschodnim, z poduszkami. Przed podłogi na piasku ziarna rosną, są przypomina step, pustynia. A ona Pergola - oaza: około róże, lilia i wiciokrzew.

Zapachy i kolory inspirowane są opowieści z nocy arabskich i filmu magiczna lampa Alladyna z odległego dzieciństwa. Nasi koledzy mężczyźni prezentują się tutaj Sultans, imposingly rozciągnięty na kolorowymi poduszkami.

Yuzhane-cyprys na przedmieściach nie rosną w naszym ogrodzie zostały zastąpione Tui - nie palą się w słońcu, nie rozpadnie się z opadami śniegu, doskonale trzymać wąski kształt piramidy. Najpierw umieścić cztery małe elektrownie, ale przez trzy lata dali wielki impuls. Musiałem kupić dwa bardziej rozszerzyć obraz.

step koło

Dlaczego nie było ogród zboże? Istnieje jasny orientalny grill i spokojny japoński altanka. Są odizolowane od siebie, ale musieli jakoś połączyć. Wydawało mi się nudne po prostu położyć się między drzewami i krzewami, choć wielkość miejscu byłoby to zrobić.

Tak wylądowałem tutaj bezpretensjonalny lokalne zboża, są oczy odpocząć od jasnych kolorach. Natychmiast znalazł miejsce i stepowe rośliny: tysyachelistnik, stahis, anafalis, stevia, Burnet, len, rumianek, stonecrops. A w rozkwicie czerwca Eremurus.

neukryvnoy ogród

Nie lubię kwiatów ciętych i urodziny miałem w lipcu. Dlatego przyjaciele mi dać róże w doniczkach, a ja je sadzić w ogrodzie. Tylko 67 z 25 krzaków, kupiłem sobie, kiedy byliśmy po prostu zaczyna się rozwijać witrynę. Kiedy Rose był mały, ukryłem je w zimie, ale w ciągu ostatnich trzech lat nie. Oczywiście, oni zamrozić nieznacznie powyżej poziomu pokrywy śnieżnej, ale nie preyut, co oznacza mniej chore. Przez lata stracił tylko trzy z krzaka, i, zdaje się, że nie był to zakład dla naszego klimatu. Jedynym negatywnym - wiosna przykrytych opończą wzrosła obudzony przez 2-3 tygodnie później.

I w zasadzie nie żywił w zimie. Chociaż mam okazję tańczyć wokół kapryśny roślin: w kraju żyję sześć do siedmiu miesięcy. Ale nie wiem, być może, w ogrodzie dobrego mikroklimatu. Wysoka jodła całym obwodzie wygaszono zimną północ i północny wiatr.

Przedmiotem mojej dumy - niestabilne w Moskwie Cyprysik Lawsona Ivonne ``. I tak chciał, żeby rozwijać się w moim ogrodzie! Cztery lata temu, sadzone krzewów w wysokości 40 centymetrów. Pierwsze dwa lata przerwy zimowej i przechylił. Teraz wzrosła do dwudziestu metrów i został przezimował dwie zimy bez dachu nad głową.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Dekoracja zacieniony ogródDekoracja zacieniony ogród
Ktoś poprosił o działce chrząszczy ColoradoKtoś poprosił o działce chrząszczy Colorado
Małżonkowie ogrodowe, tui, sosna, MahoniaMałżonkowie ogrodowe, tui, sosna, Mahonia
Wskazówki Natalia ŻukowaWskazówki Natalia Żukowa
Rośliny uprawne w szczegółachRośliny uprawne w szczegółach
Wykonujemy palisadęWykonujemy palisadę
Rosja Ogrody: Ogród na przedmieściach Elena ZolotarevaRosja Ogrody: Ogród na przedmieściach Elena Zolotareva
Decoupage i kwiat aktualnościDecoupage i kwiat aktualności
Spacer po ogrodzieSpacer po ogrodzie
Rozchodnika, Żurawka, euonymus: opieka w zimie tępym ogrodzie zimowymRozchodnika, Żurawka, euonymus: opieka w zimie tępym ogrodzie zimowym
» » » Ogród Natalia Żukowa
© 2022 ProSadGuru.com