ProSadGuru.com

Porady Ludmiła Biała

Wideo: Porady Ludmiła Biała. część №2

Porady Ludmiła BiałaLudmiła White - artysta, projektant krajobrazu i właściciel ogrodu, w północno-zachodnim regionie moskiewskim. Działka o powierzchni 18 akrów położonych blisko Mkad, otoczona osiedli letniskowych. Ogród Wiek - 18 lat. Prace rozpoczęły się 13 lat temu. Charakter ogrodu - skromnym ogrodzie, gdzie projektant krajobrazu odpoczywa od pracy.

Wideo: W poszukiwaniu raju sada_2010. Komentarz Ludmiła Biała

  • W sercu ogrodu powinny być stabilne i nie rzadkie rośliny ciepłolubne - schronienie dla zimowej połowie sekcji zbyt kłopotliwe. Chociaż czasami, oczywiście, trudno oprzeć się pokusie, aby kupić coś nadzwyczajnego. Dziewięć lat temu posadziłem krzew granicy w małym gałązka mericariae lisohvostnikovoy. Sprzedawcy obiecał mi drzewa kwitnących pędów sześćdziesięciu i zazdrość wszystkich sąsiadów. Trudno powiedzieć, co argument działał bardziej. Dzisiaj, rozciągając ponad dwa metry kwitnienia krzew nie może przejść obojętnie.
  • Rama zawsze obszarów najbardziej dekoracyjnych, ale nie ograniczają się do ogrodu. Nie przeciążać krajobrazu, choć nasycone grupy kolorów są równoważone przez naturalne zielone kuschami. Mamy zakątki, gdzie, w razie potrzeby, można znaleźć na pokrzywy barszczu maja.

Wideo: Ludmiła Biała

  • Formy architektoniczne z własnej podejmowania uczyni ogród bardziej komfortowe. Ławki, biały, w tonie domu, pod pergolami powojników wykonanych ręce ojca.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Formacyjne przycinanie na pniuFormacyjne przycinanie na pniu
Pożegnanie tańczyć chryzantemy Autumn kula Nikitsky ogrodu botanicznego (KrymPożegnanie tańczyć chryzantemy Autumn kula Nikitsky ogrodu botanicznego (Krym
Wymagania dotyczące zawodu „projektowania krajobrazu i architektury”Wymagania dotyczące zawodu „projektowania krajobrazu i architektury”
Ruth lahyu: sztuka układania kwiatów, mam uprawiane przez całe życie!Ruth lahyu: sztuka układania kwiatów, mam uprawiane przez całe życie!
Angielski ogródAngielski ogród
Tworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazuTworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazu
Krajobrazu: inwestowanie w zdrowie i dobre samopoczucieKrajobrazu: inwestowanie w zdrowie i dobre samopoczucie
Działki przez Ludmiła Iwanowna!Działki przez Ludmiła Iwanowna!
Projekty krajobrazu i wnętrz krajobrazu - krajobrazu ogroduProjekty krajobrazu i wnętrz krajobrazu - krajobrazu ogrodu
Rosja Gardens: Garden Ludmila biele na przedmieściachRosja Gardens: Garden Ludmila biele na przedmieściach
» » » Porady Ludmiła Biała
© 2022 ProSadGuru.com