ProSadGuru.com

Pożegnanie tańczyć chryzantemy Autumn kula Nikitsky ogrodu botanicznego (Krym

Tegoroczna jesień była ciężka, a za każdym razem, bieganie obok kwitnących dziedzinie chryzantem, miałem zamiar zatrzymać się i podziwiać piękno kwiatów. Ale tak się złożyło, że z tej okazji przedstawił mi wczoraj - 18 listopada. A ja z entuzjazmem i radością „spadł” na aury - aura ostatniego tańca piłki jesienią.

Ostatni taniec jesienią chryzantemy Ball 2014

Beauty posiada uznane królową piłki w tym roku - „Kiko” nie pozostawił obojętnym większość odmian zwiedzających (w ubiegłym roku, nie został złożony ta odmiana w wystawie, aw 2012 roku otrzymał tytuł vice-królowa).

Queen of the Ball 2014 & amp; amp-ndash- gatunku Kiko

Video: Mieszkańcy i goście z Krymu te dni mogą odwiedzić tradycyjną `hrizantem` Ball

Na polu tym roku wzięło udział wszystkich królowej przeszłości. Na ich stronie internetowej powiedziano mi w materiale.

Queen of the Ball 2007 & amp; amp-ndash- gatunku Anastasia

chryzantem kulkowych - muzyka autorstwa Alexander Gorshkov: Video

Ale nowy Anastasia, których nie było w poprzednich wystaw - rodzaj „Anastasia Star Biała”.

Gatunek Anastasia Star Biała

Wybrana królową tego roku, oczywiście, sugeruje, że wielu odwiedzających, jak niezwykłe kwiatostany tworzą paukovidnaya w chryzantemy. I tu jest jedna taka odmiana - „Złote Struny”.

Chryzantema paukovidnoy kwiatostany tworzą gatunek Złoto Struny

Na tegorocznej wystawie zaprezentowano 60-novinok- odmian z nich - 10-nowości duże chryzantem i goździków melkotsvetkovyh 50 nowych produktów.

Stopień innowacji Lilly Pop Garden

Wideo: Chryzantema na Krymie muzyczny saksofon

W tym roku, podobnie jak w ostatnich latach wykazały swoje nowe produkty i hodowców Ogrody botaniczne Nikita - Smykova Natalia Vladimirovna (large-chryzantema) i Andryushenkova Zoya Pawłowna (melkotsvetkovye chryzantema).

Nowa odmiana Królewski Ogród Masterpiece

Nowa odmiana hodowli Nina Garden

W ostatnim tańcu odmian chryzantem krążył szeroką gamę kolorów i podziwiam je, „zamrożone” ze szczęścia, wyjmowanie aparatu Ten kwiatowy piękno.

Zielona klasa Shamrock

Różowa odmiana Holmdel Ciemny

Jeden z moich ulubionych odmian żółtych Nanking

Niezrównana różnorodność pomarańczowy Astro Brąz

Niesamowite biała odmiana Zembla Biała

Moja nominalna grade „Ludmiła” świeciły w tańcu jej luksusowy piękności.

Grandiflorum odmiana Chrysanthemum Ludmiła

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
The Roses wystawowe ogrodu botanicznego NikitskyThe Roses wystawowe ogrodu botanicznego Nikitsky
Chryzantema w SewastopoluChryzantema w Sewastopolu
Chiński chryzantema - urok starego świataChiński chryzantema - urok starego świata
Jeszcze nie zniknął chryzantemyJeszcze nie zniknął chryzantemy
6 Najpiękniejsza jesienią chryzantemy Ball 20136 Najpiękniejsza jesienią chryzantemy Ball 2013
Pomarańczowy Chryzantemy Autumn Ball z ogrodu botanicznego NikitskyPomarańczowy Chryzantemy Autumn Ball z ogrodu botanicznego Nikitsky
Nikitsky Ogród Botaniczny wybrany kwiat Królowa „Chryzantema Ball”Nikitsky Ogród Botaniczny wybrany kwiat Królowa „Chryzantema Ball”
Chryzantemy - królowa ogrodzie kwiatowymChryzantemy - królowa ogrodzie kwiatowym
Chryzantemy Autumn BallChryzantemy Autumn Ball
Żółte chryzantemy Autumn Ball z ogrodu botanicznego NikitskyŻółte chryzantemy Autumn Ball z ogrodu botanicznego Nikitsky
» » » Pożegnanie tańczyć chryzantemy Autumn kula Nikitsky ogrodu botanicznego (Krym
© 2022 ProSadGuru.com