ProSadGuru.com

Rosja Gardens: Garden Ludmila biele na przedmieściach

Biały ogród Ludmiła

Ludmiła White - artysta, projektant krajobrazu i właściciel ogrodu, w północno-zachodnim regionie moskiewskim. Działka o powierzchni 18 akrów położonych blisko Mkad, otoczona osiedli letniskowych. Ogród Wiek - 18 lat. Prace rozpoczęły się 13 lat temu. Charakter ogrodu - skromnym ogrodzie, gdzie projektant krajobrazu odpoczywa od pracy.

- Moi rodzice otrzymali ziemię w 1991 roku - mówi Ludmiła. - A ja przyciąga do niego znacznie później. W tym czasie byłem zaangażowany w tekstyliach autorskimi i malowanie na tkaninie. Pomogłem moja edukacja artystyczna - prawa malarstwa, zacząłem przenosić do ogrodu. To była dobra podstawa do projektowania krajobrazu szkoły. To jest ogród zawdzięczam mój obecny zawód. Mój ogród zmienia się wraz ze mną. Ten twórczy proces nigdy się nie skończy, a może jutro jakiś obszar będzie wyglądać zupełnie inaczej.



Niewielki kawałek ziemi udał się do naszej rodziny jest prawie puste płótno. Do czasu zainteresowałem się nimi, nie zostały już zbudowane, nie było drzew i krzewów jagodowych. W sercu każdego projektu ogrodu jest decyzja projektowa. Nasz ogród nikt nie zaprojektował i znacząco zmienić swój wygląd, nie mogłem. Ale prostota linii pozostawia więcej miejsca na kreatywność. Również w domu wolałbym ogrodnik, a nie projektant. Tutaj można łatwo eksperymentować z nowymi odmianami, żeby zobaczyć, co to kwiat.

Bardzo ważne jest, aby znaleźć równowagę między jej miłość do roślin i zdolność do odmowy kolejny niepotrzebny zakup. W końcu przestałem zbierać wszystko lubiłem, a teraz rozważyć każda roślina nie ma sam w sobie, ale jako część kompozycji. Dlatego wielu ulubione kwiaty w moim ogrodzie nie ma miejsca.

Zawsze lubiłem pracować z kolorem. Ogród był dla mnie warsztaty były okazją do obserwacji, aby szukać udanych kombinacji. Z czasem rozwinęły własne podejście do kolorów krajobrazu. Moje pierwsze pasja - rośliny purpurnolistnye. Więc nie było granicy krzewów wzdłuż domu, zbudowany na grę kolorów i faktur liści. Berberis thunbergii fioletowy i Ottawa, Physocarpus kalinolistny `Diabolo`, Żurawka i stonecrops zadał mu rytm. Kolor niuans wiosny create kwitnienie różowy Migdałowiec trójklapowy, tulipany i poduszki Floks rylcowatego. W lecie, gdy jest obsługiwana Floribunda kwiaty japoński Spirea `Crispa` i Bumalda` Anthony Waterer`, jasny liści berberysu` Rose Glow`. Podkreśla odcienie magenta sizaya liści Elaeagnus srebra, wierzb i integrifolia Szwajcarskiej mericariae, Spirea siarki Lyme Grass i piasku. Zielony iglastego i liściastego kompozycja kojące.

Uwielbiam połączenie zimnej zielone i srebrne i różowe i fioletowe tony. Stały się one podstawą ogród cienia z karłowatych drzew iglastych. Kompozycje w tym zakresie dobrze łączą się z dekoracji domu i ogrodu przestrzeń wizualnie zjednoczyć.



Moja fascynacja kolorem i zawarte w mixborders dvadtsatipyatimetrovom. Flower Garden - rodzaj sztuki ogrodowej, zdolność do pisania kwiatowe uderzeń. I pierwotnie pomyślany jako przykład harmonijnej kompozycji, a nie zbiór roślin. Później włączyła analogię z granicami angielskim i nowoczesne grządek zbóż. Każda pora roku jest zmiana akcentów i kombinacje kolorów. Do tego mam komponować byliny na kolor, kształt i czas kwitnienia w blokach sezonowych piosenek. ozdobne szczyty w drugiej połowie lata.

Struktura - warunkiem przez dłuższy mixborders. W moim ogrodzie kwiatowym stworzyć niezawodne i skuteczne bylin. Rytm ustawić powtarzanie form, faktur i kolorów plam. zboża pionowe, stevia Monarda, astry, pionów kurtyny stonecrops i daylily, osady i Echinacea Astrantia kulki łuki Badanov poduszkę przemian oddzielnych kompozycji połączone w jednym urządzeniu. Mixborders trwały w moich ulubionych zimnych tonów. Łączą one dobrze ze sobą i c spektakularny kontrast z ciepłymi odcieniami.

My Flower - najbardziej nieprzewidywalny element ogrodu, nie mogę skończyć raz na zawsze. Niedawno całkowicie zmienił skład bok. Postanowiwszy, że jest to ostateczna wersja, ja cieszyłem się do oczekiwanego efektu. Ale stojąc przed zaktualizowaną mixborders, nagle uświadomiłem sobie, że jest gotowy do decydującej przebudowy, zakres został zastąpiony przez bardziej nowoczesne. I zdjęcia w przyszłym roku będzie już inaczej.



Ponieważ obszar ogrodu jest mała, należy starannie wyważyć lądowania i otwarte przestrzenie. Po tym wszystkim, bez przerwy, nie dostaniesz dobrą rozmowę. Trawnik na naszej stronie pojawił się jeden z pierwszych. Teraz łączy ogród razem i równowagę całej kompozycji. Trawnik mają ekologiczny (najważniejsze, żeby wymienić poprawnie!), Czyli chwasty na nim w poprzek.
Mamy kosić go regularnie i jest karmione. I służy jako idealne tło dla roślin i platformą dla dzieci do zabawy.

Ozdobny staw z kaskadą małych polimeru jak sosna ogrodzie w pobliżu jej brzegów. Objętość rytm ustawić w nim gatunek kosodrzewiny. Drzewa w pobliżu wody - płacz modrzewia, wybrałem go ze względu na wąski korony. Zheltokonchikovy odmiana kosodrzewiny i geranium `Ophir`` Rozanna` z fioletowe kwiaty przez całe lato utrzymać kompozycję kolorów kontrastu.

Życie w stawie rybki - źródłem problemów rodzinnych i radości. Oni regularnie produkować potomstwo, a objętość akwarium na zimę jest ograniczona. Musimy wyrzucić Każdej jesieni nasze dzieci w dobrych rękach. Ale karmienia stad ryb, na przemian otwierając usta - dzienny free ride.

Prawie wszystkie drzewa w ogrodzie - owoce. Śliwka, jabłko i wiśnia hojnie obserwować sekwencję dziwnym zbiorów. krzewy jagodowe stopniowo udało się zmniejszyć poziom rzeczywistych potrzeb, a pozostałe jagody na gałęzi, patrzę filozoficznie.

Ponieważ starsze pokolenie nie może zrezygnować z ogrodem, i każdy z nas - od śwież, ma imponującą część witryny. Niebieskie łóżka kolor obwódki z żółtawym dachówki między nimi później uzupełnione niebieski ławce. Schemat kolorów obsługuje małe pikantne ogród w niebiesko-fioletowy i żółto-srebrzyste tony. Istnieje rośnie szałwia omszona, hyzop, kocimiętka, rue, barwny mięta, majeranek złoty, eriofillum wełnisty, piołun Schmidt i odmian tymianku. Shorn piołun - drzewa i zwarte kulki Boże Berberis thunbergii `stałym centrum i rogach Kobold` pikantnych łóżkach.

Planowanie ogrody zawsze dąży do prawidłowości. I przedstawiamy kilka obcięte żywopłoty Cotoneaster genialny, alpejskie porzeczki i sferycznie ukształtowanych jadalnych krzewów wiciokrzew.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Style ogrodoweStyle ogrodowe
Porady Ludmiła BiałaPorady Ludmiła Biała
Wymagania dotyczące zawodu „projektowania krajobrazu i architektury”Wymagania dotyczące zawodu „projektowania krajobrazu i architektury”
Angielski ogródAngielski ogród
Tworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazuTworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazu
Założona roczną ukraińską nagrodę w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazuZałożona roczną ukraińską nagrodę w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu
Japoński ozdobne kamienie ogrodowe jako rodzaj projektowania krajobrazu i projektowania -…Japoński ozdobne kamienie ogrodowe jako rodzaj projektowania krajobrazu i projektowania -…
Uwalnianie kursów projektowania krajobrazuUwalnianie kursów projektowania krajobrazu
Sylvia Crowe - ustawodawca moda krajobraz z 20. wiekuSylvia Crowe - ustawodawca moda krajobraz z 20. wieku
Garden of St. Mary w LondynieGarden of St. Mary w Londynie
» » » Rosja Gardens: Garden Ludmila biele na przedmieściach
© 2022 ProSadGuru.com