ProSadGuru.com

Rosja Ogrody: Ogród na przedmieściach Elena Zolotareva

Wideo: Sow pomidory na sadzonki. 2 Sposób sadzenia. ogrodnictwo

Altana w ogrodzie Elena ZolotarevaOzdobny staw na placu Elena ZolotarevaKwiat łóżko w miejscu Helena ZolotorevoyDom i ogród Meble na obszarze Helena ZolotorevoyElena Zołotariew - właściciel ogrodu w miejscowości skowronki, Moscow Region. Na działce o powierzchni 7,5 ha umieszczone dom, budynki gospodarcze, meble ogrodowe, dekoracyjne staw i basen, saunę i mały ogród warzywny. Przez czterdzieści lat, od 1969 roku rodzina Zołotariew udało się stworzyć trochę na swoim miejscu, ale bardzo przytulny ogród.

Video: Sadzonki z ogrodu Rosji

Elena mówi:

Moi rodzice zaczęli tworzyć ten ogród w latach siedemdziesiątych. Chociaż nie były ścisłe instrukcje, jak dużo powinny być uprawiane na obszarach w ogrodnictwie stowarzyszenia. Zgodnie z tymi wymaganiami, rodzice zasadzone jabłonie i krzewów owocowych, ale i urody - kolory ropy. Gdy Komisja doszła - policzyć rośliny. Okazało się, że były one nieliczne i zaczęliśmy winę za nieefektywnego wykorzystania gruntów. A następnie za to pozbawiłoby obszar. Rodzice powinni pamiętać o czasie sto krzaki głogu żywopłotów i poprosił ich policzyć. Razem owoce spełniają wysoką prowizję. Więc nasz ogród głóg zapisywane z kłopotów.

Lata mijały, i nagle chciałem, aby nasza strona bardzo ładne i przytulne. I aktywnie podjął pracę, i ... nie udało się. Wszystko, co mam zrobić w pierwszym roku, to nieatrakcyjne: praca z roślinami nie mają doświadczenie, wiedzę - nie. W zimie, kiedy nie było więcej czasu, usiadłem na specjalnej literatury. Re-czytać góra książek i czasopism o kwiatach, projektowanie ogrodów, zjeżdżalnie alpejskie. I czekamy na wiosnę. Zaczęliśmy się pierwsze nieśmiałe pomysły. Ogromna pomoc i wsparcie udzielane przez mojego męża - bez jego ogrodzie nie byłoby tak piękne. Nasza strona - wspólne tworzenie.

Kiedy zaczęła się przemiana w ogrodzie rosły dwa zielone i dwa niebieskie jedzenie, kasztan, kwaśnica, mock pomarańczowy, jabłko i krzewów jagodowych. Cztery zjadła na małej powierzchni - to przesada, ale mają za rękę, nikt nie wstał. Duże świerk są bardzo piękne, w upale zapewnić cień. A nasz nowy ogród miał być stworzony do istniejącego krajobrazu. Oczywiście, w czystej przestrzeni, aby działać łatwiej, ale jeśli zdecydujesz się przerobić starego ogrodu, nie spieszą się do części z dużych drzew, starają się stworzyć dla nich godnego ustawienia. Mimo kilku jabłoni i krzewów wciąż musiał być opuszczony. Na jodeł po prostu wyciąć dolne gałęzie. Pod jednym z nich określają skalistym wzgórzu, której podstawą wyniosła jałowce. I pod niebieskim świerku wykonane wzgórze i oparł roślin.

Początkowo wyciąłem całą blaknięciu koloru, starając się utrzymać grządek w idealnym porządku, ale niektóre egzemplarze zaczęły spadać - na przykład, kampanula kwiat. Z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że nie wszystkie kwiaty chcą rosnąć do tego stopnia, że ​​wziął je. Ale jeśli nie odciąć pąki i dać roślinom wysiew, potem kiełkują i rosną tam, gdzie im się podoba. Ponadto, świeże nasiona dzwon, ostróżka i wiele innych kwiaty kiełkują znacznie lepiej niż kupione w sklepie. Stopniowo, roślina staje się coraz bardziej, i trzeba po prostu usunąć te, które nie pasują do krajobrazu poczęła cię. A reszta rośnie w wybranej lokalizacji są najbardziej opłacalne. Na przykład dzwonki często osiedlić się w szczelinach między kamieniami i kamiennych odłamków.

Znajduje się pod łóżka sosny kwiatowych, spotkałem się z pewnymi trudnościami. Po pierwsze, gęste gałęzie nie pozwalają krople deszczu i rośliny muszą być podlewane częściej tutaj. Po drugie, są one nadal zaczynają więdnąć w ciągu kilku lat. Fakt, że system korzeniowy powierzchnia świerków przenika luźną ziemię i wybiera składniki odżywcze w kwiatach. Dlatego niektóre rośliny ja teraz umieścić w doniczkach i wykopał je w ziemi na wzgórzu. Inne kolory są zadowoleni z opatrunkami płynnych nawozów kompleksowych kilka razy w okresie letnim. I spełniają obfite kwitnienie i piękne liście.

Spadł na oślep w cudowny świat roślin, złapałem pasję do ogrodnictwa, z którego nie da się odzyskać. To jest zawsze. Pierwszy zmieniłem ogród, a potem był zaskoczony, zaczęli dostrzegać, że ogród zmieniło mnie i mojego postrzegania piękna. Pierwsze łóżka Zrobiłem jasnych roślin kwiatowych (piwonie, róże, delphiniums), A następnie stało się coraz bardziej doceniać te, które pozostają dekoracyjne przez cały sezon. To skalnica, turzyca, młody, drzew iglastych. Ostatnio moja pasja - gospodarze, Żurawka i miodunka. Mam małą kolekcję. Jednak w klombów obsadzonych bardziej przyjść, niektóre hodowano w shkolke a następnie każdy odebrać przyzwoite miejsce. Dekorativnolistnyh wyspy z low-key, ale bardzo eleganckie.

Pomysł na staw, basen pochodzi przypadkiem. Obszar wiosna była bardzo mokra. Zgodnie z kierunkiem strumienia, zidentyfikowaliśmy najniższe miejsce. Obok - kąpieli, a dom zamyka tę przestrzeń z niepotrzebnych widoki z drogi: Co jest potrzebne do basenu. Wykopaliśmy dół z kroków przedstawionych deskowanie, stosowane dla wzmocnienia okucia i wypełnione betonem. Krawędzie ozdobić z kamienia naturalnego i kamyków. Aby korzystać z staw do pływania, nie tylko musiał zastosować chemię basenów (wybielacza i przygotowania przed glonami), ale również do ustanowienia systemu filtra pompy. Ponieważ urządzenia te w ogrodzie wyglądają obcy, ukrył je w kopcu kamieni, na których płynie woda, wracając do stawu. posadzone wokół Ligularia, paprocie, lilia. Po pierwsze, liczba wzrosła krasnolistnyh wirginijskiego, ale to musiało być przeszczepione, jak krzewy liściaste lepiej nie sadzić na wybrzeżu. A woda w plenerze nagrzewa się szybciej. Nasz staw stał się ulubionym miejscem wypoczynku: w ciepło tutaj można zanurzyć, a po kąpieli. Wypompowywanie wody jesienią, wiosną, uważamy za pełny. On jest bardzo dobrze odsączone witrynę.

Wideo: Budowa domu bez kapitału początkowego // FORUMHOUSE

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Królowa ogrodzieKrólowa ogrodzie
Oaza relaksu - prywatny ogród Christian Hoffmann (SzwajcariaOaza relaksu - prywatny ogród Christian Hoffmann (Szwajcaria
Jak stworzyć ogród skalnyJak stworzyć ogród skalny
Rosja Ogrody: Ogród Katarzyna BarinskajaRosja Ogrody: Ogród Katarzyna Barinskaja
Zaprojektować działceZaprojektować działce
Warunki umieszczania budynki gospodarcze na działceWarunki umieszczania budynki gospodarcze na działce
Tulipany zdjęcia, przypominający dzieciństwaTulipany zdjęcia, przypominający dzieciństwa
Średniowieczne ogrody lub obszar, teren od grzechuŚredniowieczne ogrody lub obszar, teren od grzechu
Wskazówki Helena ZolotarevaWskazówki Helena Zolotareva
Karina Lazareva i pierwsze złoto w Rosji kwiat show „Chelsea”Karina Lazareva i pierwsze złoto w Rosji kwiat show „Chelsea”
» » » Rosja Ogrody: Ogród na przedmieściach Elena Zolotareva
© 2022 ProSadGuru.com