ProSadGuru.com

Rosja Ogrody: Ogród Katarzyna Barinskaja

Ogród Katarzyna Barinskaja, tui

Od malutkich sadzonek uprawianych bujnej dwa-metrowy złoty tui, cyprys nawet dwa. Ale ostatnio, ja owinięty wokół nich dla lutrasilom zimowym i pokryty kartony ... Niespodziewanie miło poczuć się jak twórcy, nawet w skali dziesięciu akrów!

Dwadzieścia lat temu, ja i mój mąż urodził się w tym czasie nietrywialne pomysł - wymiana mieszkania w Moskwie w domu na przedmieściach. Następnie filmy panna Marple i nadal wydawał się nieosiągalny piękną bajkę. Jednak ziarno zasiane zdjęcia angielskiej wsi kiełkującego życia. My szukaliśmy i znaleźliśmy niedokończone ale mieszkalną domu z pustym działki dziesięciu akrów, gdzie i przeniósł się z rodzicami. Więc w końcu znalazłem kawałek powierzchni Ziemi, co może robić, co chcę.

Ogród Katarzyna Barinskaja. Jałowce i irysów.

Od dawnych właścicieli opuścił dwa doskonałe gruszki, kilka dużych krzewów porzeczek i poza toaleta, które mamy przystosowane pod szopą. Ulga na miejscu byłem mile zaskoczony: zachodnim stoku z dwoma tarasami, pomimo faktu, że wszyscy sąsiedzi byli dokładnie. Później okazało się, że tarasy obejmują gliny zmieszane z budowy (nie tylko) odpadów, który jest zakopany pod warstwą żyznej ziemi. Ale jest promyk: ku mojemu zdziwieniu, mój ojciec nigdy nie miał związek z ziemią, wziął łopatę skały, gruz i zasiać trawę gołe glinianego stoku w pobliżu domu, a następnie pozostała część. Czy naprawdę nie chce pamiętać pierwszych latach, myślę, że wielu zaczęło także - co najważniejsze, że trudności nie zatrzymał. Ponadto syn pomagał mi, niosąc ciężki pracę człowieka, ogród - to jest nasze wspólne stworzenie.

Ogród Katarzyna Barinskaja. Irysy.

Ponieważ byłem szczęśliwy z ulgą, zaczął ślizgać - skały z sąsiedztwa nieśli w plecaku. Obsadzone kosodrzewina, tuja vereskovidnuyu poziome jałowca naziemne rośliny i nasiona pokrywa z angielskiego na skalnych. Iglaki stopniowo zastąpiły trawiaste sąsiadów. Teraz przesuń mieszka sama, ona ozdabia się jak chce - to sieje karpackich dzwony, które spokojnie fizostegiyu wśród jałowce rosną ...

Ogród Katarzyna Barinskaja. Hydrangea paniculata.

Jaki rodzaj ogrodu bez bzu, makiety pomarańczy, róży? Ze starym domki zostały przetransportowane duży frotte chubushnik uroczyście posadzone hortensja bukietowa, uprawiane z sadzonek, pędy bzu Klejnoty sąsiadów. Nasazhali wiele jałowca las do ogrodu zimowego i nie wyglądał pusty.

Ogród Katarzyna Barinskaja. Zobacz z ławki w domu.

W górnej części strony, gdzie nie rosły dwie gruszki, posadzonych drzew owocowych: zdecydować, że jest zacieniony ogród z krzewami i chubushnika miejsce do spotkań towarzyskich. Teraz jest naprawdę cień: są huśtawki, stół, gdzie piją herbatę i okazji świąt. Ta część ogrodu oddzielony od drugiego tarasów torowych (aka ściany oporowej). Drugi taras od piętnastu lat nie zmieniło: od łóżek truskawek przez trawnik do lasu sosnowego z polan, które rosną karłowate irysy, bóle pleców, zbóż. Najbardziej obszerna część dolnej części ogrodu - główną ofiarą moich hobby różne rośliny - cały czas się zmienia oblicze. Najpierw był ogród warzywny, a następnie pojawił się w pobliżu stawu, a naciskany przez wszystkich stron sadzenia warzyw zredukowane do pary krótkich łóżkach truskawek i ziół.

Ogród Ekatariny Barinskaja. Tymianek i tęczówki na staw.

W pierwszych latach rozwoju serwisu, ja więzienie, prawdopodobnie wszystkie rośliny, które pojawiły się na rynku. Strach pomyśleć, ile pieniędzy mogę zapisać, jeśli prawo do zakupu tylko te, które nadają się do naszego klimatu i warunków moim ogrodzie. Na szczęście nasza gleba jest straszne jak jałowca i sosny tuyam - cicho wstał i, w słowach babcia sąsiada, wkrótce nie będziemy mieć ogród i las. I jeszcze dużo miejsca zajmowane przez zielnych bylin: brodatych tęczówek i syberyjskiej, gospodarze, Heuchera, zboża, bratek i ulubionych przez długi czas - delphiniums.

Ogród Katarzyna Barinskaja. Staw w zamrażarce.

Ogród nadal prowadź mnie i zaproponować - Czuję to. Wszystkie moje próby stworzenia japońskiej róg, tej skale ogród lub kwiat łóżko w stylu Pete'a Rudolf nie powiodła się, ponieważ mój ogród chce być rosyjski daczy niedaleko Moskwy ogrodzie. I w końcu zrozumiał, że kiedy posadzone floks, hortensje i stokrotki i zaczęli szybko rosnąć - ogród był zachwycony i zaczął mi pomóc. Do tego dał mu dwa nowe ławki i uruchomiony w stawie ryby, a nawet umieścić trzy nowe bzu krzew - Mam nadzieję, że był zadowolony.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Begonia z liściBegonia z liści
Tamaryszek - mój niespodziewana miłośćTamaryszek - mój niespodziewana miłość
Negatywne doświadczenia - to samo doświadczenie sadzenie arbuz „chłód”Negatywne doświadczenia - to samo doświadczenie sadzenie arbuz „chłód”
Układ działkiUkład działki
Gloxinia 2013Gloxinia 2013
Pierworodnym!Pierworodnym!
Mój ogród zimowyMój ogród zimowy
Dam ci życie!Dam ci życie!
EPIPREMNUM?EPIPREMNUM?
Moja singosha lub długość drogi do życiaMoja singosha lub długość drogi do życia
» » » Rosja Ogrody: Ogród Katarzyna Barinskaja
© 2022 ProSadGuru.com