ProSadGuru.com

Wskazówki Natalia Żukowa

Wskazówki Natalia ŻukowaWskazówki Natalia ŻukowaWskazówki Natalia ŻukowaWskazówki Natalia ŻukowaNatalia Żukowa - właściciel ogrodzie na przedmieściach południowo. Działka o powierzchni 25 akrów położonych na terenie starego lasu świerkowego. Ogród Wiek - 45 lat, ale zaczęły aktywnie rozwijać w ciągu ostatnich pięciu lat. Ten ogród można powiedzieć, że jego rogi są wykonane z pragnienia, tradycji rodzinnych i zwyczajów swoich właścicieli i ich przyjaciół.

Wideo: collage i decoupage pudełka embosing wyjątkowy Masterclass wideo Natalija Żukowa

Ogród znajduje Natalia Żukowa mogą być użyteczne dla innych ogrodników:

Wideo: enkaustyczny + mix mediów: seminarium online oraz warsztatów Natalija Żukowa. Wystrój woskową nośnika

  • Arch, a także toru, musi zostać zaproszony gdzieś. I mam go stojącego przy ogrodzeniu. Znalazłem wyjście łamiąc ją na dwie nierówne części. Dla większej stabilności umocniła swoją plastikową siatkę z bardzo małymi komórkami. I to nie tylko wsparcie dla róż, ale ozdobą ogrodu.
  • Arbor, zbudowaliśmy ze starej szklarni, zadzwoniłem jej tete-a-tete. to&hellip- foteliki ze starego Lada w pięknych okładkach.
  • Niska ściana oporowa mogą być wykonane z pni świerkowych zwykłych, nasączone w oleju odpadowego.
  • Miskant szybko obudzić, na początku wiosny, ostatni śnieg I wsunął je pod mocznika. Ta technika używać z innymi roślinami.
  • Nie mam problemu z pielenie. Wszystko zeskok I obejmujący gęsty czarny lutrasilom - uderza rzadki chwast. Zrobić nacięcia w nich sadzić i zasnąć ze żwiru lub piasku, a czasem po prostu uziemić lub torf. Dumping lutrasil bez przerwy, można bezpiecznie chodzić bez poduszki piaskowej. Czasami rośnie poczucie siew, ale to jest bardzo łatwe do chwastów.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Londynie, centrum pojawił się człowiek-made oazęW Londynie, centrum pojawił się człowiek-made oazę
Porady Ludmiła BiałaPorady Ludmiła Biała
Ktoś poprosił o działce chrząszczy ColoradoKtoś poprosił o działce chrząszczy Colorado
Opatrunek ogrodnictwo ogórek opieki chorobaOpatrunek ogrodnictwo ogórek opieki choroba
Mój ulubiony nagietkaMój ulubiony nagietka
Korzeń życia przygotowuje się do śmierciKorzeń życia przygotowuje się do śmierci
Arbor vitaeArbor vitae
Decoupage i kwiat aktualnościDecoupage i kwiat aktualności
Spacer po ogrodzieSpacer po ogrodzie
Hortensja kwiat ogród dla domu i ogroduHortensja kwiat ogród dla domu i ogrodu
» » » Wskazówki Natalia Żukowa
© 2022 ProSadGuru.com