ProSadGuru.com

Złote jajka

Historia budowa domu kurczaka tutaj.
Dawno dziadka tak kobieta była ich Speckled Hen ... jeśli policzyć koszt kurniku, to całkiem możliwe, aby kupić złote jajo)))) ale nie możemy tak proste. Musimy zrobić to ciekawy, nowoczesny. 
Długie lub krótkie, bajka, a jego dziadek poszedł do babci tak nieznany ląd, w nawigatorze znalezionego w miejscowości o pięknej nazwie Drovinki. I tam spotkał dobry kolega Andriej entuzjastyczną rock-kurczaka granicą. I opowiedział im historię, on zaangażował się w biznesie, dotychczas nieznany mieszkaniec miasta. I nie panowała dziadkowie, kupił dobry chłop żywych stworzeń cudowne i zdjęła odległe drogi do domu swego faworyta. Dla wzrostu gospodarki, duszy - radość.
Sześć kury rude piękności i kogut - mistrz nad nimi. Ale dobry kolega Andrzej, jego hojna ręka, przedstawiła dziadek i babcia innego kurek - bonus. I to była rodzina kurczaka na cele ósmy. 

kurczaki

Pierwsze minuty z nowego domu.

pierwszy dzień

kurczaki

Do wieczora wszyscy przyzwyczajeni. nowa przestrzeń życiowa jest badana. Najbardziej popularna zabawka była miska z piaskiem. Dzieci z piaskownicy trudno wydostać))) bardzo popularny podajnik rurowy, z tradycyjnym, ale nie wykazują takie zainteresowanie. Piły po opanowaniu.

kurczaki

Bonus jest mądry i odważny. Trzy razy próbował latać do gniazda. Trzy nie mają wystarczająco dużo siły. Stałem na brzegu basenu będzie wyższa, a po raz czwarty, poleciał na siatce. Wideo: tutaj. Siedziałem tam przez godzinę, zanurkował w dół. Choć zainteresowanie okonia zniknął. Teraz każdy jest zajęty obiad.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kurczak wieś stoczni lub kurczak z paszportem?Kurczak wieś stoczni lub kurczak z paszportem?
Wystawa „Wszystko na przesłuchanie”Wystawa „Wszystko na przesłuchanie”
Stałem obsługujący 2 (błąd w ptaków lęgowychStałem obsługujący 2 (błąd w ptaków lęgowych
Szaszłyki z piersi kurczakaSzaszłyki z piersi kurczaka
Stałem attendantStałem attendant
Sałatka z wędzonej piersi z kurczakaSałatka z wędzonej piersi z kurczaka
Jak określić płeć kurczaka i kiedy to zrobićJak określić płeć kurczaka i kiedy to zrobić
Rosnące kury nioski w domuRosnące kury nioski w domu
„Zburzony jajko kurczak”„Zburzony jajko kurczak”
Galaretka z kurczakaGalaretka z kurczaka
© 2022 ProSadGuru.com