ProSadGuru.com

Crap - honorowym miejscu!

Film: Bitwa pod honorowym miejscu

Crap - honorowym miejscu!

bitwa Ślub na honorowym miejscu: Video

Roślina ta można znaleźć nie tylko w ogrodach i domach kraju, ale również w kwietniki w pobliżu budynków wysokościowych. Po tym wszystkim, tego warzywa jest po prostu niezastąpiony w kampanii zbierania letnim - chrupiące ogórki bez chrzanu nie dostać. Ale pomimo znaczenia tego konkretnego pierwiastka niektórzy ludzie uważają, że jest to dość skromny - rośnie na własną rękę, jak chwasty. To, co kiedyś myślałem w ten sam sposób i pozostawiono bez chrzanu.

Dotyczy to w kraju - nie wiem za co złapać. O kurwa i pamiętam, kiedy trzeba wybrać zielone liście do marynowania warzyw. Wychowywał się na mnie o płot, zapomniany i opuszczony, bez wody i motyki - i że ceremonia z nim, czy może rosnąć jak na drożdżach? W Pewnego dnia wpadłem - i wheatgrass utonął Hell, który trzymał czołganie się na pobliskim pustych działek. Lato Resident uratowany przyjaciel podzielił się ze mną korzenie tego wspaniałego warzywa. Ona wykopuje je za każdym jesienią i wiosną sadzenie ponownie. Wziąłem więc na jej nauki.

Wykopano korzenie muszą przejść, zostawić do wyładowywania młode korzenie prosto grubości palca i długości 24 - 28 cm - tylko takie mogą być w tym samym okresie letnim rosną długie i grube korzenie, a także uzyskać wiele zielonych liści. Dolny koniec cięcie pod kątem 45 ° (nie mylić z górnej i dolnej części korzeni). W zimie, te korzenie wkrapla się w okolicy. Wiosną przed sadzeniem korzenie pocierać wełnianą rag usunąć podstaw korzeni bocznych i pąków, poza wszystkim, co pozostało nietraktowane 2 cm. Zamiast zwykłego rowka dogodnej do sadzenia drążek do wykonywania otworów w ukośnym grzbietu, w których korzenie i przykrywa ziemią. Nachylenie lądowanie korzystne jest łatwość pielęgnacji i korzeni ich wzrostu - ponieważ są rozgrzewanie wierzchniej warstwy gleby i uzyskać większy przepływ powietrza. Więc mam nadzieję, że ten spadek wykopać dobre korzenie i uczynić je bardzo smaczne adjika. Po chrzanu bardzo przydatne: witamina C zawiera więcej niż cytryny i pomarańczy, węglowodany, tłuszcze, azotu, sole mineralne, głównie potasu (większe niż ziemniaki), wapnia, krzemu, fosforu i innych.

Gryzący smak i zapach spowodowany obecnością chrzanu allilu (gorczycy), a zwłaszcza olej glikozyd - sinigryny. Stwierdzono, że zawarty w chrzanową olejku są wyjątkowo bogate w lotnych produkcji, zabijając czerwonkowy bakterii chorobotwórczych tyfus paratyfusową salmonelli itd świeży sok chrzanu zawiera lizozymu. - silny środek przeciwbakteryjny.

Nawiasem mówiąc, Piotr I znał wartość chrzanu, nawet wydał dekret zobowiązujące do noszenia w każdym Courtyard 5 kwartałów gówniany wódka, szczególnie dla tych ludzi, którzy są zaangażowani w ciężkiej pracy i pobytu na zimno.
Więc to było złe lekarza ignorowane. On też potrzebują opieki.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Uprawa chrzanu: Charakterystyka opieki i hodowliUprawa chrzanu: Charakterystyka opieki i hodowli
Noc fioletowyNoc fioletowy
Oto cholerstwoOto cholerstwo
Marynowane, Ogórki konserwowe 8 recepturMarynowane, Ogórki konserwowe 8 receptur
Wiosna w moim ogrodzie!Wiosna w moim ogrodzie!
PęcherzycaPęcherzyca
Wzrosła pnączeWzrosła pnącze
Mimosa w ogrodzie!Mimosa w ogrodzie!
ChrzanChrzan
Jak uprawiać ogród w piekleJak uprawiać ogród w piekle
» » » Crap - honorowym miejscu!
© 2022 ProSadGuru.com