ProSadGuru.com

Ogrody Czechach: Ogród Mediolanu odvarki

Ogród Mediolan OdvarkiTen ogród jest schowany między gaje i łąki, a jeśli nie zna drogę do niego, można zgubić się przez długi czas, aby znaleźć drogę. Taka jest natura przyjmującego: on potrzebuje przestrzeni, przestrzeń, zakres, a sąsiedzi nie obowiązkowe. Dlatego Odvarka Milan stworzył prawdziwe czeskie wiosce na skraju lasu sosnowego.

- Ban Odvarka, nie boisz? Wokół nie ma mieszkań dla kilometrów. Cisza. Brak sąsiadów. Ogrodzenie nominalna.

- Dlaczego miałbym się przejmować? Muszę ogród. Tutaj, to idealne miejsce dla niego: las z jednej strony, chroni przed wiatrem i ogród służy jako tło. Z drugiej strony przestrzenie pól - jest też tło, ale inny plan. I istnieje wiele gruntów - 30 arów. Mogę sobie pozwolić na to, co chcesz. A jeśli robi się blisko, wezmę drugi.

Ogród Mediolan Odvarki

- Jakie są cechy tego miejsca? Zalety i wady?

- Na ziemi nie ma wad. Ona jest zawsze piękna. Naszym pragnieniem jest, może nie pokrywać się z jego możliwościami. Jeśli wiesz, przez co posiadają wartość, może pomnożyć i pokaz. Dzięki mojej stronie płynęła naturalnego potoku. Dlatego ziemia była bardzo mokra. Zapewne wielu takich gruntów nie chciałby. Uznałem, że nie był to wadą, i godność. Rozszerzony kanał w jednej z jego części, a drugi wykonany staw. Teraz zajmuje prawie jedną trzecią ogrodzie. Uzyskać bardziej zaokrąglony przecinek o gładkich konturach ziemnych banków. Spaść nieco sztucznych strumieni, potoków i strumieni suche.

Ogród Mediolan Odvarki

- W naszym kraju w ostatnim czasie bardzo popularne mostów łukowych. Czy przez most nad potokiem trwała normalnego pokera z trawnika. Dlaczego nie można zrobić piękniejsza?

- Na moście możemy chodzić, jeździć na taczki załadowane z kamienia. Myślę, że jeśli most służy do życia, a nie instalowane jako zestaw, musi najpierw być wygodne - na tyle szeroka, aby chodzić i przenosić obciążenia, ale jeśli używasz go w zimie, a następnie wsunąć. Wygodne i solidnie wykonane rzeczy, co do zasady, i piękne. Jednak najczęściej dyskretne lakoniczne piękno użyteczności. Tak proste, mosty niemalowanej produkcji drewna na głębokość stawu. Gdzie można usiąść z wędką i jeśli znudzi prac kamiennych.

Ogród Mediolan Odvarki

- Drewno gnije i psuje się szybko. Jak udaje Ci się go trzymać?

- leczę konstrukcje drewniane bezbarwny antyseptyczny. Wraz z nim drzewo dłużej zachowuje swoje właściwości, nie rozkłada się, nie boi się grzybami. Dopiero pod wpływem słońca zmienia swój kolor, ale to jest po prostu piękne. ale zaczepów&hellip- żyją naturalnego drzewa życia: wiek i stać butwienie. Wśród kamieni to będzie nieco dłuższy niż w glebie leśnej. I zawsze mogę wymienić je na nowe, to tylko dekoracja.

Video: Przedszkola w Słowacji

- Druga Osoba z drewna - ściółkę. Kora i wióry pewne utwardzonej ścieżki i zamulchirovat drzew sadzenia. Co jest lepsze: szczekać lub frytki?

- Natychmiast po dumping korzystne wygląda kora: to brązowy odcień, wygląda szlachetny. Frytki również lżejsze. Jednak z biegiem czasu, a kora i zrębki sereyut, a od kilku lat już, i nie można odróżnić je z kilku etapów. A jeśli chodzi o korzyści dla przystankach i nie ma żadnej różnicy w ogóle.

Ogród Mediolan Odvarki

- Nigdy nie widziałem barwione żetony w czeskich ogrodach. Dlaczego nie jest używany?

- śmieje? Jak można sobie wyobrazić, naturalny ogród i zwłaszcza ogród z takiego materiału? To jest absolutnie niemożliwe!

- Więc jesteś pełna naturalność?

- Tak, jeśli to możliwe. Myślę, że najlepsze naturalne materiały nie mają nic wymyślić.

Ogród Mediolan Odvarki

Co Pan Odvarki masz hobby: on rzeźbi drewniane figury ptaków, zwierząt i owadów w pełnym rozmiarze. Na jego kolekcję motyli nie został złapany bez życia i ptaki na ławce, jeśli przypadkowo wyleciał ogrodzie.

- Twoje ogrody skalne doskonały wygląd. Jaka jest tajemnica? Rzadko postrzegane jako harmonijnej struktury.

- Mój pierwszy rolling pin, nie powiedziałbym absolutnie doskonały. Teraz kładę inny klejnot. Ale w istniejącym ogrodzie pomóc niezbyt zręczne rośliny ogrodnik przyjść: oni poszerzyć i ukryć wady. Tak mam: duże zakłady blisko nie zawsze jest prawidłowe układanie. Tu, w Republice Czeskiej, uczymy się położyć kamień z naturą. Wszyscy kamień, różne gatunki, różne kolory i kształt kawałki. Najbardziej wyraziste kamień - płaskie. Ponieważ łatwiej jest pracować, dodawać warstwy, jak w tej skale, robi utwór sceniczny. Zazwyczaj nie jest płaska lub łupek wapienny. Ten ostatni jest bardzo kochany przez wiele roślin wolą.

Ogród Mediolan Odvarki

Wideo: Singapur | Tropical Park "Gardens by the Bay" | Gardens by the Bay Singapurze

- Czy to możliwe, aby użyć innego kamienia w ogrodzie?

- Można. A obszary z różnych gatunków muszą być oddzielone wizualnie. Różne części mojego Rolling pin składa się z różnych skał. Ta cała matryca z granitu i kamienia wapiennego. Ale są one w różnych kątach. Ponadto, choć jest inny kamień, to jest prawie taki sam odcień. Nie ma odrzucenie.

- A tak, że jedna górka i granitowych głazów i łupków?

- Myślisz, że to się dzieje w przyrodzie? Rock ogród - naturalna budowa. Tu, popatrz, tor nie jest z kamienia ciętego i tarcicy granitu. Starałem się wygładzić dysonans przez pełzające odmian świerka Formanek, jeśli wyjścia urwisko naturalne i lądowanie na młodych. To pomogło trochę, ale kamień z tego samego typu z wałkiem byłby bardziej odpowiedni.

Wideo: Sri Lanka | OGRODY przypraw | PIEPRZ | kardamon | VANILLA | ANANAS

Ogród Mediolan Odvarki

W lesie przy bramie jakby części ogrodu i rośnie w nim. Ta technika - pożyczyłem krajobraz - używając zdolnych projektantów. Tu brzoza na brzegu stawu wtóruje jej białego pnia brzozowego zagajnika na dalekim i wysokiej jakości sosny i jodły wyglądają tak, jakby to self-seeding z lasu sosen za płotem. Nie bądź ogrodzenia, i nie można powiedzieć, gdzie kończy się ogród, w którym rozpoczyna się natura.

- Twój trawnik jest taka sama jak gładkie i zielone pola w powiecie!

- A to nie jest trawnik. Tam, za stawem, to po prostu łąka. Mamy kosić go od czasu do czasu, nie tak często, jak trawnik w pobliżu domu. Istnieje potrzeba, aby mieć trawnik z krótkim trawy. I tutaj, na peryferiach, jako przejście z ogrodu do otoczenia, a więcej niż wystarczająco z trawą. Musimy tylko trzymać ją gładką i schludne.

Ogród Mediolan Odvarki

- W ogrodzie brakuje jednego nieodzowny element. Chwastów.

- Tak, tu jest ich pełno! Nie lubię pielenie. Znacznie bardziej interesujące, aby stworzyć coś lub do zakładu. Dlatego od samego początku staram się robić wszystko tak, że chwasty nie pojawiają się lub są trudne w uprawie. Po tym wszystkim, rosną najlepiej na pustej ziemi. A w moim ogrodzie nie jest. A natura nie jest pustym gleby: na to, czy coś rośnie, czy coś jest. Więc tutaj: kamienie są ułożone obok siebie, rośliny sadzone są w ciasnych kieszeniach i szczelinach oraz w innych miejscach są pokryte ściółkę. Używam w ogrodach skalnych odłamków z tego samego kamienia, z którego są one wykonane i pyłu skalnego. I chwasty nie rosną, a powierzchnia nie jest rozmyty, a mniej podlewanie jest konieczne. I pod moim kory sosnowej, grubą warstwą. Nawet jeśli coś jest w nim rośnie, to jest bardzo łatwo wyciągnąć. A w lesie obok domu w sosen i jodeł samych płaska przestrzeń bez roślin, ale nie wszystkie są ściółki natura - igły. I, oczywiście, całkowicie pozbyć się chwastów przed budową nowego wałkiem do ciasta. I pamiętaj, aby kosić wszystkie trawę. Wtedy nie tylko zboża, ale nie są one sornichayut. To tylko stokrotki na trawniku istnieją, ale są tak słodkie, prawda? I to nie przeszkadza.

Ogród Mediolan Odvarki

Wideo: Ślub w Pradze, w ogrodach pałacowych. Operator eldar Benoit

- Budowa się dzieje?

- Tak, mam wiele planów. Po wszystkie slajdy są zbudowane, aby umieścić je w zakładzie. I stały zainteresowany wszelkiego rodzaju nowych, dla nich potrzebujemy nowych miejsc. Oczywiście, będę zostawić kilka trawniki jako tło dla kolekcji, ale pod rock z czasem będzie więcej miejsca. Przyjść kilka lat, porównaj! Zebrałem sporo Daphne pnący floks, Levisa, penstemonov i gencjana. Ale teraz pojawiają się nowe rośliny z innych krajów. Będę je wypróbować.

Ogród Mediolan Odvarki

tajemnice ogrodniczych z patelni Odvarki:

  • Obfity ściółka z kory lub zrębków drzewnych w plantacjach drzew iglastych i klombów i żwiru i kamieni w ogród skalny;
  • Starannym przygotowaniu gleby przed sadzeniem;
  • Regularne koszenie trawy. Obowiązuje
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak zrobić plan miejscuJak zrobić plan miejscu
Jak stworzyć ogród włoski na małej przestrzeniJak stworzyć ogród włoski na małej przestrzeni
Jaśmin ogród i opieki dla niegoJaśmin ogród i opieki dla niego
No ogród jest łatwe do zrobieniaNo ogród jest łatwe do zrobienia
Wideo: siatki ogrodzeniowe wzmocnioneWideo: siatki ogrodzeniowe wzmocnione
Angielski ogródAngielski ogród
Rosyjski ogród, nie utrzymany trawnik i łąkiRosyjski ogród, nie utrzymany trawnik i łąki
W Anglii są pozwania z powodu krzaków różyW Anglii są pozwania z powodu krzaków róży
Co zrobić z uruchomieniem witrynyCo zrobić z uruchomieniem witryny
Garden-cytat artysty Dmitry AlekseevaGarden-cytat artysty Dmitry Alekseeva
» » » Ogrody Czechach: Ogród Mediolanu odvarki
© 2022 ProSadGuru.com