ProSadGuru.com

Nowy zakład w moim ogrodzie: Michael cietrzew

Wideo: Outline hodowla piwonia i różnorodność

W ubiegłym roku przeczytałem ciekawy artykuł o kwękać (Które nie zawsze są dostrzeżone))) Imperial ja od dawna z powodzeniem rósł i rozkwitał, ale czy to wystarczy do prawdziwej kwiaciarni?

szachownica michajłowskiego

Wideo: Uprawa cebuli


Byłem całkowicie zafascynowany Michael głuszców i natychmiast, nie opierając się na pamięć, zapisz go w pierwotnej listy zakupów do ogrodu. Ona obsadzone przez wszystkich zasad, jak w artykule zalecane. To było trochę niespokojny wiosną dopóki nie pojawiła się jeszcze kiełki - i nagle vymerz? mamy zima była przez lokalne standardy, dość ciężkie. Mój lęk nie poszła na marne: od 5 żarówek przetrwał tylko jeden, ale byłem zadowolony, jej opór! Niesamowite kwiat, nie żałuję, że postanowił umieścić go w ogrodzie: płatki są gęste, błyszczące i gładkie, tak że można je zobaczyć swoje odbicie! A co znakomity malowanie płatki!

Teraz mam nowy niepokój: - posadzić kwiat obok niego? Myślę szachy cietrzew będzie dobrze wyglądać w okolicy, ale ten pomysł - tylko. Możesz mi powiedzieć, co roślina opłacalne podkreślają piękno głuszców, część jest zawsze widoczny ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Innym przystojny z mojego ogrodu!Innym przystojny z mojego ogrodu!
Sałata zimę w otwartym poluSałata zimę w otwartym polu
Rudbekia słonecznaRudbekia słoneczna
Reprodukcja liliaReprodukcja lilia
Zbieranie depozytów violet (SaintpauliaZbieranie depozytów violet (Saintpaulia
Mam inny storczykMam inny storczyk
Kwiatach orchideiKwiatach orchidei
Hippeastrum - jeden z moich pierwszych kwiatówHippeastrum - jeden z moich pierwszych kwiatów
Fritillaria lub fritillyariyaFritillaria lub fritillyariya
Kwiat Fritillaria imperialisKwiat Fritillaria imperialis
» » » Nowy zakład w moim ogrodzie: Michael cietrzew
© 2022 ProSadGuru.com