ProSadGuru.com

Rudbekia słoneczna

Film: Nasza splot

Niesamowite kwiat - mocny, bezpretensjonalny i niesamowicie piękne!

Rudbekia
Mam to rośnie przez długi czas, przyjaciel wspólne nasiona. Ja je zasiać, miejsce oznaczone pałeczkami (nie zapomnieć, że coś jest nie obsadzone). To była jesień, zniknęli nad deskami zimowych, a ja zupełnie o tym zapomniałem je sadzić. Kiedy pojawiają się sadzonki, mam je prawie vypolola, biorąc chwasty. Zatrzymaj mnie, że nie było wiele, wszystko w jednym miejscu i nie zidentyfikowano jako lokalne chwasty. Postanowiłem wyjechać i zobaczyć, co będzie rosnąć, ale nigdy nie myślałem, że coś było nie obsadzone.

Wideo: Aubrieta (fioletowy)

Kiedy Rudbekia kwiat, byłem zafascynowany jej pięknymi kwiatami, gęsto obejmujące krzaki. Kwitnienie trwa przez długi czas, od czerwca do późnej jesieni. W czasach, nowe kwiaty prawie nikt nie pomyśli, że jest już zanika. Ale nie! Wkrótce znowu mnie uszczęśliwia mnóstwo jasnych kwiatostany słońcu. Rudbekia przynosi wielkie susze, nie przestaje rozkwicie, ale liście i płatki na ziemię - sugeruje, że nadszedł czas na działanie wody. Doskonałe ras samosiewu i, kolory i nowe rośliny są zawsze trochę różni się od macierzystego krzewu.

Jestem świadomy tego, że jego zapomnienia prawie vypolola od tamtej pory faulu notebooka, w których można zapisać wszystko - nazwy roślin i odmian, godzina i miejsce wyładunku, datę i nazwę karmienia nawozów. Nawet początek i koniec kwitnienia!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
„Leki są rosnące w ogrodzie Echinacea”„Leki są rosnące w ogrodzie Echinacea”
RudbekiaRudbekia
Rudbekia wiele lat - odbicie słońcaRudbekia wiele lat - odbicie słońca
Rudbekia genialny - trochę słońca na chacieRudbekia genialny - trochę słońca na chacie
RudbekiaRudbekia
Rudbekia - kwiat słonecznyRudbekia - kwiat słoneczny
Rudbekia promienna - słońce na kwietnik słońcaRudbekia promienna - słońce na kwietnik słońca
Rudbekia na zdjęciu przyciąga wielu ogrodnikówRudbekia na zdjęciu przyciąga wielu ogrodników
RudbekiaRudbekia
Różnorodność RudbekiaRóżnorodność Rudbekia
» » » Rudbekia słoneczna
© 2022 ProSadGuru.com