ProSadGuru.com

Nasz ogród gospodyni

Wideo: Rośnie dom Spicy zielony ogród przy domku

Mam kota o imieniu Kat. Mieszka w ostatnich latach w kraju od zera do zera stopni. Przenieść go na wczesną wiosną, jak tylko słońce ogrzewa ziemię i podnieść trochę, gdy ziemia jest już zaczynają zamrażać. 
Ona swobodnie w kraju, ona nawet nie jeść ich jedzenie. Czy mysz biznesowej. Chwyta je prawidłowo, a jeśli już jeść nie mógł, to prowadzi nas. 

Kot kot w ich posiadłości

Raz byliśmy dawno w kraju, a gdy przybył, kot nie odbiegają od nas - brakowało znacznie. A w nocy, gdy jej mąż śpi, wspięła się na łóżko i położył podbródek na jego ramieniu. Jak Wam się podoba? I zapewne umarłby z zaskoczenia. Mąż obudził, zrozumiał, co się dzieje i delikatnie sugerowane w kotka i myszkę. Kot bez wahania w tym samym miejscu na łóżku zaczął jeść myszy. niemal obrócił na bok męża. Ale się powstrzymał. Co nie będzie cierpieć dla dobra ukochanej. A potem śmialiśmy się, mówiąc, że był bardzo szczęśliwy, że nie chrapie w tym czasie. A to może być, aby spróbować i myszy nad smakiem :)) Oto wzajemna miłość :)))

Nasz kot regularnie chroni ogród. Granice naszego chroniony niezawodnie - nikt pies nie pozwoli. Cóż, być może, ukochany kot bezdomny pozwalają położyć obok siebie na balkonie, kiedy nie byliśmy. Konsekwencje tego rodzaju miłości regularnie odczuwalne przez wiele lat. Nasz kot jest 10 lat z rzędu przyniósł nam kocięta, zwykle dwa razy w roku.

Za każdym razem poszła kociąt w jej brzuchu, poczułam podwójny sens: Cóż, znowu, kocięta będą musiały dołączyć i jednocześnie za każdym razem wziął ciekawość - dobrze, to jakie? Urodzony-one są najbardziej odmienne. Pierwsze z wyjątkiem paski, jak kot, było dużo niebieskawo-szary o niskiej grubości filcu i futra z krótkimi uszami. Były one bardzo podobne do Brytyjczyków czy młodych.

Czarne kocięta były dość powszechne. Iz reguły były one dziko w jego ręce nie chcą iść, drapanie.
I nawet zauważyli zależność: puszysty i pozornie „rasowy” był kotek, tym łatwiej szedł na dłoniach. Widocznie geny rasowych kotów hodowanych w życiu jest wolność, wykonują swoją pracę.
Jakie były te urocze kocięta! Zrobili nasze życie tak wiele pozytywnych emocji. Jest to wielka przyjemność zobaczyć, jak rosną, co oni są słodkie w swojej bezradności, a tyle w nich podobny do naszych ludzkich młodych.

ciekawy  

Straszna bestia szczupak
Straszna bestia szczupak

I raz nasz kot urodziła siedem kociąt. Ostatni, siódmy, dając narodziny ucieka z ostatnich sił, a nawet polizał. I mieć świadomość, że gdy kocięta rodzą się jakby w worku śluzowej że nie daje im szansę oddychać. A ten biedny kotek siódmy i leżącego i nie oddycha. Kot siedział wyczerpany i niemal żywcem, zbyt.

Wideo: Mistress of big city 1 serii - Horror | Filmy i seriale telewizyjne - rosyjski melodramat

Musiałem wziąć swoje zbawienie. I ostrożnie potarł nos i zaczął gorączkowo chwytając powietrze. Tak, myślę, że uratował mu życie. Nazwaliśmy go najpierw Siedem (takie jak numer 7 w języku angielskim). Ale stopniowo przekształcone Seven Sema. I pozostał nasienie.

nasienia dziecko

Wideo: dwaj Żydzi - mistrzynią patelni miedzi - Ural pierogi

Już przy narodzinach, Sam był na głowie więcej niż braćmi i siostrami. Był biało-białe, albo raczej ur różowy, a następnie stał się biały. Oczy Sema nie chciał zmienić kolor i pozostał błękitny życia. Dwa ogromne niebieskie spodek.

Kolor Punkt czysta woda


Fur puszysty, jak lis, a z każdym miesiącu coraz bardziej warstwą drapieżnika polującego. Czubek nosa, uszy, nogi i ogon zaczął stopniowo ciemnieją i stają się szaro-niebieski. Kot stał się przystojny mężczyzna. Grzebiąc w odnośnikach I ustalili, że syn naszego prawdziwego kota Kolor punkt. To zostało powiedziane o ciemnym kolorze na tan uszu, nosa i ogona nóg.
Szkoda, aby dać. I los zlitował się nad nami, mogą oglądać nasze ulubione i więcej. Wziął go, nasz sąsiad zeznawać, a Sam często był na naszego gościa. tu idzie przez płot między mną a sąsiadem.

Właściciel ogrodu

Jedną rzeczą, jaką był zdenerwowany - Miałem sąsiada jego sterelizovat. Postanowiła to po podrapał go tak bardzo, że nawet szwy pokrywają się. Ale wtedy, to nie była moja wina, że ​​zrobiłem to, jeśli myślisz o. Sąsiad był po gości, trochę podpity. Sam jest po prostu w przypływie namiętności seksualnej zaznajomionych z kotami z sąsiedztwa. Cóż, wziąć sąsiada, i warto wziąć w rękę, aby opóźnić. Dobrze odbierane. To jest historia.
Ale nawet pozbawiony męskości, Sema okresowo próbował flirtować do naszego kota! Taka jest natura kotów w ... Tam siedzi, pilnuje naszego kota, jego matka. I to jest specyficzna tylko dla kotów cierpliwość siedzieć na uboczu.

Syn i matka

Interesujące jest to, że pomimo ducha walki, drapieżnego charakteru, nigdy ten kot podrapał kiedy to podjął. I nawet nie właściciele. Jeśli jest coś, czego nie lubią i nie chcą pozostać w ich rękach, po prostu popchnął ludzkie nogi z ukrytymi pazury. Dla mnie to było tym bardziej zaskakujące, że nasz kot, matka może gryźć bardzo zauważalne. Oto, na przykład, garncarz w ogrodzie, pielenie łóżka. Ona ściera blisko, poprosił, aby przejść do jej domu i iść leżeć po dniu :) Koty śpią, więc ona do mnie dzwoni. Widzę, że nie reagują, wymyślić i boli tsapnet rękę, która ciągnie się chwastów.

Kocham mojego kota, chociaż mam go i tetchy. I przyniósł 11 lat temu w jego kotka kieszonkowego zakupionego od babci w pobliżu stacji metra przez 2 hrywny. Mąż był zły na początku, a potem, kiedy nie odejść od niego i poszedł spać tylko na jego klatce piersiowej, rozmrożone. a teraz dziesięć lat, nasz kot o imieniu Kot mieszka z nami. W zimie, w mieszkaniu, a od wiosny do późnej jesieni - w kraju.

Dzięki niej, prawie pozbył myszy. Prawda nie jest jedynym. Nie miała wstręt do jedzenia i ogon jaszczurki i ptaka .: ((ale co zrobić, że został stworzony przez naturę.
Na drugim roku, ona nie ma kociąt. Najwyraźniej zakończył swój program produkcyjny. I włożyła punkt kot, urodziła włos jak siebie. Cóż, po prostu rozebrać paski. Kiedy spojrzał na nich, mimowolnie odwiedził pomysł mistyczny przypadek, znak wskazuje, że nasz kot urodziła wymiany.

Nasz kot z małym zamestitelntsey

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Mój przystojny szatynMój przystojny szatyn
Wyjście w kraju, a także proste dania z Oleina do podłogi!Wyjście w kraju, a także proste dania z Oleina do podłogi!
Jak rosną truskawki w kraju: wskazówkiJak rosną truskawki w kraju: wskazówki
Jabłoń w krajuJabłoń w kraju
Jak jeść zaraz po świętachJak jeść zaraz po świętach
Udany dzień święto !!!Udany dzień święto !!!
Palma w domuPalma w domu
Walka myszy w ogrodzie, jak czerpać myszy w ogrodzieWalka myszy w ogrodzie, jak czerpać myszy w ogrodzie
Przekształcić dom w bajce!Przekształcić dom w bajce!
Kot w kraju oraz w wiejskim domuKot w kraju oraz w wiejskim domu
» » » Nasz ogród gospodyni
© 2022 ProSadGuru.com