ProSadGuru.com

Nasi goście letniskowych

Wideo: PERFECT SERVICE: Wizyta Władimira Presnyakov a Natalia Podolska - sezon letni 2015

oko rzeka


Nasz dom położony jest na brzegu rzeki Oka. Strefa przybrzeżna jest porośnięty różnych drzew i krzewów, więc ptaki, owady i inne zwierzęta, które mamy w kraju dużo)). Fly, pełzanie, ośrodek. Którzy jedzą, którzy kłamią, który właśnie przechodził, spojrzałem, a następnie udał się na swojej działalności. Uwielbiam obserwować zachowanie naszych gości i starają się strzelać do nich jak najdalej. Archiwum znalazłem kilka zdjęć z wakacji, gdzie nasi przybysze są widoczne)
Wiosna-wszystko budzi się do życia

Wideo: Niemcy. Bawaria. Nasz domek, parking dla kierowców i ich gości


Jak tylko ogrzewa pogodowe i mieszkańcy letnie zaczynają się coraz częściej na swoich partii, aktywowanych wróbli. W zimie, mogą być tam też są skoki, ale wraz z nadejściem wiosny locie w stadach. Oczywiście, wielu z nich są napędzane zarówno szkodników i konsumentami, ale są również dziełem Boga, a oni chcą jeść. Będziemy ich ścigać, jeśli całkowicie zrywać))
Tutaj mają schludny i ładny.

Vorobeiko
że możemy powiedzieć, stałych mieszkańców.

Wideo: Letnie historie. Wizyty u rodziny Oshchepkovo

Następnie słowiki przyjechać i rozpocząć swoje koncerty. Najpiękniejsze chwile, kiedy leżysz późno i obudzić się wcześnie, a wszyscy śpiewają i śpiewają. Ten piękny ptak nie udało się złapać strzał. Jak faktycznie kukułka.

Kiedy słońce było gorące, i już wszystkie kwiaty wygrzewać się tu tak słodkie jaszczurki. Mają dużo
jaszczurki

Wideo: 100 530 Lato odpowiedź. Zwiedzając bajkę

dlaczego gryzą się nawzajem, ja naprawdę nie wiem
jaszczurka
Często widzę ich, a oni byli w okresie letnim, aby przyzwyczaić się do nas, więc nie uciekaj natychmiast.
Nadal kocha nas kos muchę. To pomaga nam zbierać plony wiśni i jabłek. Ale powiedzieliśmy mu nie przeszkadzać. Wciąż jest na szczycie jedzenia, ale nie tam dostać. Nie znikają jak żniwa!

drozd


Oto dobry wygląd gusenichka piękne jak w ogrodzie, opalanie. Widziałem ją tylko raz, raczej nie spotkał się jeszcze raz
gąsienica


Oto Pichugov mały skok na naszej jabłoni
ptaki

I nawet kot i pies podbiec okolicy. Zwłaszcza jeśli uchuyut że ryby lub mięso na ogniu gotować. 
W tym roku będzie kukułki oglądać słowika. I żaby. Są bardzo zainteresowani, aby rechot)))

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
W Londynie, centrum pojawił się człowiek-made oazęW Londynie, centrum pojawił się człowiek-made oazę
Nasi młodsi braciaNasi młodsi bracia
Nasz ulubiony domekNasz ulubiony domek
Strefa odłowuStrefa odłowu
Nasz ulubiony domekNasz ulubiony domek
Nasz kraj - 40 lat!Nasz kraj - 40 lat!
Weekend w domku lub kwiaty w deszczuWeekend w domku lub kwiaty w deszczu
Jędza - asystent w ogrodzieJędza - asystent w ogrodzie
Przekształcić dom w bajce!Przekształcić dom w bajce!
Wrażenia lato z Tallina Botanic GardenWrażenia lato z Tallina Botanic Garden
» » » Nasi goście letniskowych
© 2022 ProSadGuru.com