ProSadGuru.com

Psy wyszukiwania dla danej jakości lub Czarny terier rosyjski

Laika, Airedale, owczarek, ogar, hybrydy owiec psów i moskiewski stróżujący, psy i owce collies, mutts i żadnych rachunków. Nie każdy właściciel bramkowe może pochwalić się takim wykazie. psy zwykle żyją długo i zostanie zastąpiony w zagrodzie więc ich partii.

Czarny terier rosyjski. Czy ktoś nie chce mieć psa? Z książki Korneyev & amp; amp-amp-AMP-quot-word psa & amp; amp-amp-amp-quot-.

To nie jest mój pies, to prawie wszystkie teriery, uczestnicząc w wystawach, tak wyglądać. Zdjęcie z książki Korneev „słowo o psa.”

Mamy też coś w hotelu dla psów lub punktu prześwietlenie. Każdy, kto staje się niepotrzebne psa w mieszkaniu miasta, przyniósł go do nas i powiedział przepraszająco tak, że mamy ich pies będzie lepiej, że mamy do sądu, że nie jest to miejsce dla gier. I tylko jeden z „klientów” uczciwie powiedzieć, że pies nie jest już potrzebna. Kupiliśmy szczeniaka dla dzieci i psa w mieszkaniu, podczas dorastania, gryzł wszystko, nawet drzwi. Zabrali ją na lato do kraju. Wykonujemy naprawy, i nie chce psa do powrotu. Więc mamy do Jessego, wszystko było wściekłość to pseudonim dla bohaterki serialu o psie.
Nazwaliśmy psa tak, utrzymując zło „J ...” Gina. Aby nie całkowicie stracił głowę airedale nowości w życiu psa. Jednak Jean był inteligentny, pseudonim podjęte szybko. Potem daliśmy go do sąsiedniej wsi, gdzie uderzył ją dowcip i śmiałość wszystko. Po przeniesieniu nauczył się spotkać krowy ze stada dla całej wsi nie wiedział, co skotinku w napędzie stoczni. I kradzieży wyrobów mięsnych z kanału w każdym sądzie, jeśli właściciele byli partacze. Clever. I wesoły, zabawny i całkowicie nieustraszony psinka. Te cechy szczególnie spodobała mi.

Laika.

Laika Rusty było prawdziwe piękno. Brak zdjęcia, ale ten pies Korneev z książki „Opowieści z psem” nie różni się od naszej. Piękny, mądry. Ale uparty panienka (mieliśmy dziewczynę) jeśli vtemyashit w głowie, rzucać jest to niemożliwe. Nie mamy czasu, aby dać każdemu wyjechała sama. Poszliśmy kiedyś w lesie, chodzić, szukać grzybów. Przeniesione z miejsca na miejsce, pies posłusznie podszedł do samochodu. I wtedy zdała sobie sprawę, że jest to bardziej z kabiną nie odpuszczę i nie byliśmy w stanie go dogonić. Odszedł, ukryte, położył. Patrząc, krzyczeli, zwany ... bezużyteczny. Płakałem ... Mąż następnie powiedział: „Czego chcesz od psa myśliwskiego? Powinno to być kilka dni w tygodniu, aby odwiedzić na polowanie. Nie martw się, wieś będzie się znaleźć myśliwego ". To jakość - nadmierna niezależność - nie podoba. Wtedy zrozumiałem, że pies powinien więc kochać się z właścicielem, aby krok od niego nie wyjść. Gdy jest to konieczne - w celu ochrony, kiedy trzeba sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, nie ma kłopotów w pobliżu. To nie jest laykiny atrybuty.

Wideo: kerry blue terrier

Ray.

To Ray jest już bardzo stary.
Krzyż między Moskwą i Pasterza. Odrębnym zagadnieniem. Potężne, ogromne, ciężkie. Byliśmy z szczeniąt. Właśnie stało się z wielkiej miłości dwóch psów rasowych, w którym odbywa się latem w ogrodzie podjęte. Dla właścicieli góry, ale radość okazała się do nas. Dla nas był szczeniak, bo ukryty intymność rodziców nie są dozwolone Kennel Club.
Tak silny, że siedzi na łańcuchu, zabić wszystkich mężczyzn, którzy złamali nas w obszarze walki z nim. Następnie „skóra” widziany w pobliżu jego hodowli. Jakość ta nam się podobało. Silny, mocny pies wrażeniem „wrogów, hitnikov nasze” dobre”. Dopiero później, kiedy pierwszy Kashtak stał się dorosły, oni shlestyvayutsya w walce tak, że krew poleciała dysze. Kiedyś próbował ich rozdzielić. To ja to zrobiłem, ale jego ręce były poplamione krwią, wszystkie ubrania we krwi. I pełny lub wyczerpana. Mimo to, te dwa Molossowie przekonać ... A potem przyjacielem, on nie przyszedł do nas aż Kashtak nieobjęte w szopie. A potem wyszedł, wszystko krwawe, rozczochrany, zmęczony, słaby. Widział, jak, przykucnął lekko i zapytał, co się stało. Myślałem, jak widać, jestem ktoś z domu, zabity. 

W starym UAZ zebranych, aby przejść do kąpieli psów. Jechał pszczoły.

Ten stary samochód UAZ pojechaliśmy psy na spacery i pływanie i pszczół w pasiece.
Skrzyżowanie collie i Owczarki był prawdziwy lis, jasny ryzhuhoy długo wełna Colleen, z chytrym pysk lisa. Towarzyszyła do przystanku autobusowego, do sklepu, do szkoły, a ja zawsze czeka. Bo autobus jest zawsze osiąga jeden przystanek, który wyrusza w drogę. Jakość ta dotknęła i zachwycony. Ale był tchórzliwy pies boi się strzałów. Ukryj fox wślizgnął się do domu, wkradł się na zapleczu. I vyperet było bardzo trudne. Takie zachowanie zawsze się na Sylwestra, gdy nagle została oświetlona przez fajerwerki.

Jeden z kundli zawył przez długi czas wydawało się, że nie ma końca. Sąsiedzi doznał tydzień, a potem zapytał, czy pies jest chory. Miał do pilnego zdefiniowania. I dlatego, że ktoś taki tchórzliwy głupiec zgodził się podjąć.

Innym kundel wykopali dół. Jeśli wolnego życia, udało jej się wykopać je na noc tak, że rano musiałem podjąć łopatę. I nie mogła zrozumieć, że pralni wisi na linie, to jest niemożliwe, aby oderwać. Pomaga ani bić, ani perswazja, ani szkolenia. Zaczęliśmy oczywiście z naszego „ay-ay”.

Każdy pies pokazywał nam swoje wspaniałe cechy i złe strony jego natury. Więc nie mamy stereotyp psa, który przez swoich pracowników i duchowych cech powinniśmy się spotkać.

Oto one, te cechy

Musimy kochać i uwielbienie, zwłaszcza właściciel.
To musi być piękny, inteligentny, posłuszny.
Powinien być dobry ochroniarza i ochroniarza, musi być zrównoważona, spokojna, cicha. Jest to warunek wstępny. Wszystkie pozostałe dane muszą zostać poprawione.
Pies powinien być agresywny, zły, złośliwy, nietolerancyjny i jednocześnie łagodny, miły i Cutie pussycat.

Ara i Kashtak.

Pies musi być kontrolowane. Pies nie musi iść z dala od domu, nawet jeśli drzwi są otwarte lub bramy, jak również ucieczka od gospodarza w każdej „nieplanowanego zdarzenia”.
Pies powinien być silny, zrównoważony na nogach. Włosy muszą być chronione przed gryzących innymi psami. Pies powinien być w dobrym stanie zdrowia, dobrego apetytu. Cała zdobyta wiedza musi być wieczny i nie wymagają wzmocnienia. Pies powinien być inteligentny i szybko przyswoić sobie wszystko, dosłownie po raz pierwszy. 
Pies powinien być posłuszny, nie kopać doły nie pustolaykoy, nie głos strachu w nocy. 
A to nie wszystkie wymogi psa.

Poszukiwania rasy

Pisząc taką małą listę, zacznę szukać rasy, które spełniają wszystkie parametry idealnej (dla nas) psa.
Porozmawiać z hodowcami pogrążył mnie w strasznej depresji, wszyscy mówili, że takie psy nie istnieje. Jakie cechy, które mogą mieć I nie wszyscy chcą się znaleźć w psa. Że mam najwięcej, nie wszystkie prawa psychicznego.

Nauczyłem się wiele o Duńczyków, którzy do roku, aby szybko zrozumieć wszystko i są przeszkoleni i corocznie zgłupieli i szkolenia niezbędne, aby rozpocząć od nowa. O pudle, że psów pracujących zamienił się w salonie. O niezwykle kosztowne Chow. O Bull Terrier i Stafford, którzy potrzebują bardzo silną rękę trenera i lider najsilniejszej postaci w przyjmującym. Na Azjatów, co nie jest ogrodzenie nie zatrzyma, mogą drutu z którego marals siatki siatka wykonana, bite i odchodzą. O owczarków, które mogą chronić tylko siedzi na łańcuchu.

Nie wiem, jak to wszystko było prawdą. Ale stan nerwowości zaczęły się pojawiać, ponieważ nie był właściwy pies do nas. I tu widzę obyavlenitse na końcu długiej listy, która sprzedała szczeniaka Czarny terier rosyjski. Tak, jestem na skale nie słyszeliście! Ale wciąż początek rozmowy. A potem porozmawiajmy do progu, który pies mi potrzeba. Wszystkie elementy z aktualizacji. Myślałem, że byłem ponownie wysłane w określonym kierunku. I gospodyni powiedział: „Więc tam masz. Przyjdź, zobacz szczeniaka. "

zakup

Rodowód Kashtak pierwszy.

Ten mały czarny cud lubił natychmiast. Dwumiesięczny szczeniak, nawiasem mówiąc, ostatni w miocie, a ostatnią, już pokazał swój temperament. Przyjął mnie natychmiast. Usiadł na piechotę i nie puścić. Więc została jego kochanką. Blackies - psy jednego właściciela. Oni nawet grać z innym członkiem rodziny nie pójdzie i przytulanie nie zostanie wybrany, jeśli po stronie hosta. Tylko z nim, ale obok, tylko nogi.
W tamtych czasach, zdominowanych przez barterowych (wymiany) stosunków handlowych. Dla mnie ten szczeniak wart trzy 5-litrowe słoiki z miodem.

Wybór pseudonimów

Wybierając nazwę psa w ogóle to jest bardzo trudne. Po tym wszystkim, to musi być niepowtarzalny, niezwykły brzmiące, obcy obcy słuchu, łatwe do wymówienia, gryzienie, dźwięczny nie niezapomniany. I zacząć od określonej litery.
Dostaliśmy literę „K”. Ponownie przeczytać wszystkie słowniki wyrazów obcych: kabotaż, caballero, Cadet, Kaiser, kanclerz i rakotwórczy, a nawet kokarboksilaza. Cóż, jest to dla zabawy, ale to nie było śmieszne.
I nagle telefon od Tomska, krewni zadowoleni z naszych pseudonimu. Żyli w okolicy zwanej Kashtak. Żyliśmy na Kashtak.
To słowo, a stał się przydomek. Tak, taki sukces, że drugi pies jest.

Czarny terier rosyjski - pokojowych żołnierze

Mój pies - pies jest niejednoznaczna. Jej ochrona jest wszyta w genach, jak sprawić, by firmware nowoczesnych urządzeń mobilnych. Jest energiczny, poważne w pracy i jednocześnie spokojny, łagodny i bez pośpiechu, i, co ważniejsze, zauważalny w domu. I delikatny. Kashtak może przytulić dni, a on nie znudzi. Gra jest podana na całej swej psiej duszy z żywiołowością energetycznej w chowanego i połowu. Przebiegły, bardziej zwinny, śmiejąc się. 
Nocą, pies nie jest widoczny na wszystkich. A jeszcze i cichy. Wszelkie wędrował przeciwnik nie zostały nazwane światło, cisza, leżał na ziemi czarnej niewidzialnego zamek błyskawiczny. I nawet nie warczeć.
W Kashtak nie przewidywalnych reakcji. Nazywane są psy przemyślany. Kieł, który trenował pierwszy Kashtak, najpierw przyszedł z rękawicy. Pierwsza lekcja chociaż, gdzie pierwszy z nich. Pies nie od razu zdać sobie sprawę, co trzeba gryźć. Ugryzienie Kashtak nie podoba. A druga lekcja była jedyną rękawica chroni trenera. Kashtak ale odmówił ataku na sposób, w jaki chciał trener, nie chcieli zaatakować chronionego ramię. Zagryzł udo prawej nogi, ale bardzo poważnie po raz pierwszy. Kolejna wizyta miała poważny strój, a rękawice i kombinezon.

Zdjęcie z książki Korneev & amp; amp-amp-amp-Quot słowo o psa & amp; amp-amp-amp-quot-. To Chernish więc może skakać.

Mój pierwszy Kashtak nie chciał skakać. Nie mogłem pokonać niewielki krawężnik, który pozostał po przejściu odśnieżarki. Naprawdę miałem czasu, aby się uspokoić, dobrze, co zrobić, jeśli pies nie jest nerwowy. A następnie przywieźli siano w belach i umieścić je na dupie. A teraz widzę, jak mój ulubiony much na beli, która jest o wysokości 120 cm podjętej wysiłku. może on łatwo przeskoczyć wysokim płotem, ale nie zrobić.

Było wśród terierów w naszym mieście Ermoshka. Miał wspaniały ogromny wzrost. Canine jego pociąg pociągu wszyscy odmówili. Tak agresywny był pies. Właściciel pozostawił go samego w tym kraju w celu ochrony mienia w czasie wolnym wybiegu. Kilka dni, czasami cały tydzień nie mógł się do niego dostać. Ale jedzenie i woda pies był w obfitości. I ogrodzenia są niskie. Ermoshka zarządzane tak, aby chronić swoją ziemię, którą złodzieje nie tylko dla niego, aby nie iść na wizytę, ale wszystkie obszary strony zasięg Ermoshkina przechodzi. I za granicą, na terytorium nie wyjdzie.

To jest ojcem mojego pierwszego Kashtak.

Novokuznetsk Chernish był oficerem w więziennej na służbie, zabrał ze sobą psa. Nie trzeba dodawać, że pies otrzymał prawo do swobodnie biegać po korytarzach. Dyscypliny więziennej w te noce, to było idealne.
Kashtak zmarnowany jego gniew nie pokazuje. Nie szczekanie nie będzie, ani gryźć. I na spacer z przyjmującym są nieco dziwne. Nadchodzi człowiek, a Kashtak z właścicielem. Grzecznie mijają, a jeśli nie jest przechodnia. Poznaj innych bardzo uważnie na ruch utrzymuje, wygląd, nie ma zagrożenia. Na trzecim przystanku, zamknij panem swego ciała z boku. On nie drgnęły, aż uzna, że ​​przechodnia już poza niebezpieczeństwem dla gospodarza. I to wszystko robi bez specjalnego szkolenia. Jest to „przewodowe” w nim od urodzenia.

Kashtak.

To Kashtak.
Kashtak zna dokładnie swoje terytorium. Bramka nie jest potrzebna, to nigdy nie będzie wspinać się pod niego uwolnić. To nie jest pasterzem, który potrzebuje trochę szczelinę w płocie naciskać tylko nos. Szpara następnie skręcić w ulicę, a pies idzie na spacer, jak sam kot. (Mieliśmy też owce psa ...).

Ara.

To Ara, paszport Amazon.
Kashtak dobrozhelaten do tych, do których właściciel przeżywa te same uczucia. Nawet tolerancyjny innych psów. On jest tak pewni swoich umiejętności, że on nie chce przestraszyć ich kory lub ryk. Psy i tak czuję.
Kiedy Kashtak zaczął zorganizować pojedynek z Rayem, miałem pomysł, aby umieścić go na walkach psów. Są w chwili odbywa się oficjalnie, a nawet ogłoszenia w prasie były. I żal Ray. Myślałem, niech walki z obcymi, testów wytrzymałościowych. Ale odmówił nauczyć mojego psa rasy. Mówili coś takiego: „Nie głupcy zepsuć swoje psy.”

Wideo: Rasy psów. owczarek niemiecki

Blackies nie lubią być traktowani niesprawiedliwie, nie podoba i obraźliwe zachowanie wobec siebie. Nawet od właściciela. Wystarczy przejść do ptaszarni. Obrażony.
Posłuszeństwo psy po prostu fenomenalne. Uznaje, powiedzmy, ktoś przy bramie. Możesz krzyczeć z daleka: „Kashtak, w miejscu”, wszystko przebiega spokojnie w psa szopy. On nie ma obawy przed zamknięte w ciemnym pomieszczeniu. Nie jest konieczne, aby przeciągnąć go przez życie. Mój pies nie lubi ptaszarnia. Sam przychodzi do niego i może kłamać, ale siedzieć w nim na komputerze będzie - Dziękuję. 
Czarny terier rosyjski rośnie późno, ponieważ nie jest konieczne, aby nauczyć go być zły zbyt szybko. Więc pisać podręczniki do kształcenia tych psów. Nie wiem, nie wiem, moje wczesne męskość. Oto przykład.
Musieliśmy zdobyć byka, zaprosił sąsiadów, Małżonkowie, którzy wiedzą, jak to zrobić, i aby pomóc wszystkim na pewnej wysokości. Praca nie wymaga dużej powierzchni. Choć byłem z robotników w stoczni, mój pies był spokojny, choć widziałem go dla wszystkich zegarków. A potem, na co potrzeba wrócił do domu. I pracownicy postanowili trochę odpocząć. Zostało to odzwierciedlone tylko w wyjściu z zdeptaną okręgu, tylko krok. Mój siedem miesięcy Kashtak szybko wrócił na swoje miejsce i sprawił, że praca jest dozwolone.

Gra.

Zanurz się w miłości, zwłaszcza z właścicielem.
To właśnie w tym wieku ludzie nie są już dostosowane do naszego ogrodzenia. I narkomani uczestniczyć nasze terytorium. I cała wieś dowiedział się, że mieszka czarny terier rosyjski pies na Tyukaevyh Stalina.
Tutaj mieliśmy wolę - nawet w nocy zamek w drzwiach nie zamyka. Potrzeby, które nie były.

Sąsiad w tym samym czasie kupił Mastino Napoletano dziewczynę. A ludzie są uzależnieni późną zimą wieczory chodzących swoich psów na smyczy. I dalekich sąsiadów był paskudny piesek. Jakoś dało właściciele. I to właśnie dzieci, które były ze szkoły na naszej ulicy, nie tylko do kory, ale również ugryźć. Ale sąsiedzi to tylko cicho wyjrzał przez okno. Wybiegłem trafić facetów w psa.
To wszystko jest tak chory słów sąsiadów działania miałem. Pies, to było dość duże, zaatakowane wszystkie psy, też. A nawet na własną rękę, która przyszła z właścicielami na smyczy. Po raz kolejny mój mąż wyciągnął Kashtak i powiedział magiczne słowo. Aha, i zły był ten pies. Sąsiad z Mastino martwi, bał się, że byłoby to niemożliwe, aby wyciągnąć z tego skunksa Kashtak że ją zabije. Ale to wystarczyło, aby tylko jedno słowo - home. Pies lewo leżący na drodze, na smyczy Kashtak dalej. Wiesz, to zmienia charakter tego nieznośnego psa. Teraz ona siedziała w swoim podwórku, a dzieci nie boją się chodzić na naszej ulicy. Ale klapsy trwał tylko minutę.
Wszelkie szkolenia mój pies postrzega grę, nie trzeba bicze, obroże, smycze. Wszystko idzie szybko.
Ale można być karane tylko powodu, a wymagana jest surowe kary. Moja Kashtak zrozumieć tylko gest palcem jako zagrażające dziecku „Ay-ay”. Dowiedz Chernysh możliwa od wczesnego dzieciństwa.

I ostatnia historia

W ciemną noc nowiu tak czarny, że Kashtak niewidoczna. Wróciliśmy z serwisu Wielkanocy. Mąż postawić samochód do garażu, szłam na ścieżce wzdłuż domu i cicho mrucząc do siebie: „No cóż, mówią, że to dobry ochroniarz! Gospodyni przyszedł i pies śpi, sen widzi rachunek? Obudziłem, nie wyjdzie na spotkanie, przemądrzały typ! Powinien on być taki sam jak chłopców strażników!”. I nagle czuję w dłoni swej zimnej mokrej nos mojego psa. Taki delikatny dotyk jest delikatny. Cały czas był tam poznał mnie przy bramie, podszedł do mnie do drzwi. Wszyscy milczą, wszystko jest spokojny, wszystko bez echa.
Teraz wyobraź sobie reakcję intruza, gdy wszedł w dół moc niewidzialnej diabła!
Najważniejsza jakość dla sąsiadów czarnego teriera rosyjskiego - jego milczenie. To nie będzie Brehat całą noc, zapobiegając ich snu.
Ale w celu ochrony ich spokój, on też nie będzie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak chronić się przed psemJak chronić się przed psem
Zwierzęta w ogrodzie domu dla prawdziwego przyjacielaZwierzęta w ogrodzie domu dla prawdziwego przyjaciela
Ogród Botaniczny w Odessie nie wystarczy pieniędzy dla nowych zakładówOgród Botaniczny w Odessie nie wystarczy pieniędzy dla nowych zakładów
Pies apteczka za udzieleniePies apteczka za udzielenie
W Dniepropietrowsku, nie było to hotel dla roślin i rybW Dniepropietrowsku, nie było to hotel dla roślin i ryb
Znaleziono psaZnaleziono psa
Weneryczną mięsaka u psa: jak się chronić i co zrobićWeneryczną mięsaka u psa: jak się chronić i co zrobić
Wracamy do miasta z psem i kotemWracamy do miasta z psem i kotem
Historia KarpikHistoria Karpik
Elektroniczne ogrodzenie dla psa, za i przeciwElektroniczne ogrodzenie dla psa, za i przeciw
» » » Psy wyszukiwania dla danej jakości lub Czarny terier rosyjski
© 2022 ProSadGuru.com