ProSadGuru.com

Rozwój obszar podmiejski

Dom Dach

Dzień dobry. Również postanowiłem udostępnić swoje zdjęcia na przemian strefy podmiejskiej.
Kupiliśmy go w 2011 roku z żoną na weselu. W rzeczywistości - goła ziemia z nutą raz poczęła rozpoczęła ogrodzenia.
Były dwa drzewa śliwki, porzeczki i krzewy malin zaczął tykać. 

zobaczyć strefie podmiejskiej ze starym przedziału

Zdjęcie zaorany sekcję części i ścielenie łóżek. Mamy przeciągnięty parę skrzynek z windą, z pracy.
Jedna została rozebrana i zaczął budować najważniejszy budynek, początkiem wszystkich początków - WC :).

Toaleta z pól

Długie deski były tylko prozhiliny, więc dojazd jest kompozytem.

gotowy egzemplarz

Na zdjęciu wygląda wspaniale w kolorze, ale w rzeczywistości tylko heblowane deski na drzwiach, a kolor był inny kolor, zdecydowano się malować.

malowane WC

:) dużo budowę rozpoczęto od budynku. 
Następnie wzniesiono niewielki i prosty ogród Meble sklepowe 

budowa Altana

Słupy zostały wykonane z drewna martwego, wszystko inne, w tym płyty w tle, z tych samych pól, dobre windy następnie zmieniło się dużo :). Został rzucony na górze arkuszy metalu - resztkami budynku względem.

pojemnik

Nabyty został jeszcze jedna ważna rzecz - stare zapasy kontenera. Sam był mocny z skrzypiące drzwi, ale podłoga była obawa. Jest to kwestia mam poprawione. Zbudować coś nie działa jeszcze w tym samym roku.

Ogrodnicza firma również nie spodziewałam. Niestety nie ma zdjęć Garden. Zostały one posadzone sadzonki para Ranetok i wiśni, kilka śliwek. Od jego rodzinnej wsi przyniósł trzy świerk, jodła, drzewa cedrowego i około pięciu (dwa cedru były wielkie - o metr).
W rezultacie, wszystkie cedry, w tym małe, zmarł w ciągu 3 lat, mały odbyło najdłużej.
Jeden czereśnie zostały zamrożone. Jedna wielka śliwka - odziedziczone po poprzednich właścicieli, zwiędły, musiał wyciąć.
Wszystko jeszcze za życia.
Rodzina miała dziecko. Ale dzięki mojej matki, jej finansowania (proste nauczycieli wiejskich) latem przyszłego roku zdecydowano się położyć fundament. 

pod znaczników bazowej

pit fundacja

nie było dodatkowych pieniędzy. Dlatego zrobiliśmy wszystko sami. Teściowa mi pomógł. Dla że dzięki.
Dom miał być umieszczony tak, a nie inaczej. Ponieważ, jak budować szybko sąsiada (na zdjęciu nie widać), a na budynku musiał zmienić plany. Które następnie podczas budowy niedokończone okazały się śmiertelne dla altanie. Po pierwsze, musimy obniżyć jej dno i wyciągnął na miejscu, ale w końcu musiałem go złamać.
Wylewanie fundamentów
fundacja

Next-in-law udał się do sesji, a ja wciąż miałem zrobić fundament pod piecem

dół

Wideo: Naświetlacz LED 10 W do garażu lub strefie podmiejskiej

I wykopali dziurę. Wzniesiony deskowania. Związał się z prętów zbrojeniowych.

deskowania fundament z elementami pieca

dobrze i wypełnione 

fundament pod piecem

Lato 2013 zakończył się gotowym piwnicy. 

gotowy fundamet

Wideo: grunty na Krymie, chata spółdzielni "Wuchang-Su"

Przez całą zimę, moja matka opiekuńczy zbieranie pieniędzy na materiały budowlane na pokładzie. A w lecie 2014 roku rozpoczęto budowę samego domu.

Począwszy od domu

Teraz dom wykonany przeważnie sam. Tylko podnoszenia belki zwane okresowo brat. 

blokhauz

Włożyłem na mchu pod śmiech całej reszty, oszczędność i ochrona środowiska.

pod oprory

Obsługuje pod ganek miał do czynienia w procesie wypełnić dach.

Wypełnij kolumny pod gankiem

Doświadczony mikser, fajna rzecz.

belki

Belki musiał sztucznie zwiększać, ponieważ drewno jest nie więcej niż 6 metrów od piłowania, a dach powinien być szerszy niż ściany. Więc wybrałem, break internet, ta opcja:

Dom z belek

Zaczęła pojawiać się dom.

krokwie

frontony

frontony

Frontony postanowił zrobić dach, łatwiej było odcinaj pod kątem.

gotowy fronton

Kauczuk z dachu. I ta praca nie zależy ode mnie samego, ale także z ich rodzinami, zatrudniania siły nie stać długo gromadzenie krewnych, ale skończyło się z ich pomocą, dach został pokryty.

Dom Dach

W zimie, otwory okienne były pokryte celofan z opadem, a budowa poszedł w stan hibernacji.

Aktualny 2015. wykroić całe wakacje jakoś udało kraju, a takie szarpnięcie, jak w ubiegłym roku nie było.
Również prace wykończeniowe nie jest tak widoczna jak cywilne i wymagają dużo czasu.
Zdjęcie będzie widoczne tylko co szorstkie ławice zostały zrobione, zainstalowane są okna (okien zamówić).
Po skórki tuszy szlifierki, a następnie pudełko pokryte środkiem antyseptycznym.

z okien domu malowane

Po zainstalowaniu okna i malowanie ścian zewnętrznych trzy pkt. Drzwi chciał zrobić to byłoby bardziej w upadku na niewielkim mrozie może spaść coś na ten temat. Promonitorit Internet i dowiedział się cytaty z mistrza, co robił mi okno, drzwi postanowił zrobić sobie. Kupiłem rodzaju suchych desek i belek w szkołach rozpoczęła się na planie.
ukryte niebezpieczeństwa
Na ościeży, wszystko poszło gładko, procedura po prostu tylko wybrany materiał. W tartaku w taki czy inny sposób, ale pchnął Tainted drewna, import nie był wyjątkiem, ale został kupiony z małym marginesem - doświadczenia ostatnich błędów. W ogóle, szkoły nie powiodło się. 
Z trudnością drzwi polegała na tym, że płyty nie były otfugovany i musiał udostępnić narzędzia do klejenia to samo, więc nie ma decyzji w World Wide Web i rady sąsiadów doprowadziła do klinów. Bezpośrednie doradcy nie zrobić tak, rozumiem.panel klejenie
W końcu, po przyklejeniu wyciągnął na ulicę zaczął się usunąć nieprawidłowości maszynę pętliDrzwi z zewnątrz
od wewnątrz 
Drzwi shield nieleczone
Po zmieleniu i niwelacji pętlę maszynowego, mamy taką tarczę
Po zmieleniu i mitra i
nieco powróci do płyty klejenia po sprzeczne zalecenia dotyczące położenia płyt na podstawie wzoru słojów rocznych, postanowiłem zrobić zachwiał się, może to nie jest w porządku, ale pomyślałem, że skoro nie ma uzasadnienia niech Balance Board siebie:
układ desek na pokładzie
W końcu, po długim cierpi ukrytych schronów, ustawić drzwi

zainstalowane drzwi


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Strugane planszowe: właściwości i zastosowaniaStrugane planszowe: właściwości i zastosowania
Proza życia: Drewniany płot z rękamiProza życia: Drewniany płot z rękami
Dworek z rękamiDworek z rękami
Drewniany blat własnymi rękamiDrewniany blat własnymi rękami
Meble ogrodowe własnymi rękami: 5 ciekawych pomysłówMeble ogrodowe własnymi rękami: 5 ciekawych pomysłów
Tu są dojrzałe!Tu są dojrzałe!
Łóżko-Box czarnej porzeczki i agrestuŁóżko-Box czarnej porzeczki i agrestu
Moim ogrodzie kwiatyMoim ogrodzie kwiaty
Trans-Volga stepTrans-Volga step
Cuda na parapecieCuda na parapecie
» » » Rozwój obszar podmiejski
© 2022 ProSadGuru.com