ProSadGuru.com

Jedność domach decyzyjnych styl i ogród otaczający go

Konstrukcja domu na wsi 


Jeśli jesteś zainteresowany w tym temacie, prawdopodobnie masz coś do czytania, oglądania czasopism. Moja wiedza w tej dziedzinie też zaczął z literaturą. I w dużej mierze z powodu tego, co czytałem, przekonałem się w prawdziwym życiu.

Nie jestem w żaden sposób nie mają na celu konkurowania z profesjonalistów z dziedziny projektowania krajobrazu lub w ogrodzie lub budowy. Po prostu dużo rzeczy są tak oczywiste, że staje się niesamowite, jak nie widać, ich nie zauważy.

Informacje zebrane z literatury, kazał mi zwrócić uwagę na fakt, że wielu ogrodników, którzy nie mają możliwości korzystania z usług projektantów i są zmuszeni do tworzenia własnego ogrodu, robią dużo błędów. I świeżo upieczone firmy projektowe rozpoczęto od potrzeb dnia io kadrę specjalistów słaby, bardzo często po prostu wstyd jego kolega zawodu.

Jednym z najczęstszych błędów w organizacji ogrodzie i przydomowej przestrzeni - połączenie zbyt wielu bardzo różnorodny styl i charakter materiałów. Rozumiem, że często przychodzi z braku właściciela witryny zasobów. Ale coraz częściej ludzie po prostu nie myśleć i kształtować swój dom i działki dowolny z najlepszych, ich zdaniem, każda z dostępnych materiałów. W tym i w innym przypadku można osiągnąć wspaniałe rezultaty jeśli podejście je mądrze.

Cóż, sędzia dla siebie. Jeśli wybudowany drewniany dom, albo jeszcze lepiej - ramkę, a następnie wyposażyć teren wokół niej, należy również używać drewna. Nie najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku, na przykład, altana murowana ... drzewo Wątek pożądane, aby kontynuować w małych form architektonicznych.

drewniany dom 

Oprócz konieczności dopasowywania przystających zewnętrznych cech materiałów jest bardzo ważne w organizacji gruntów i budowę domu wytrzymać żadnego konkretnego stylu architektonicznego.

Jeśli nie wiem zbyt wiele o stylach, spróbuj jak to było do ucieczki od rzeczywistości i przeniósł się w tych dniach, kiedy normą było, na przykład, drewniany dom, i wyobraź sobie, że żyją w tym czasie. Lub przenieść psychicznie w innym kraju ze swoim stylem życia. Tu i zbudować wszystko jak zdecydowano w tym czasie iw tym kraju. I nie może się nie udać - wszystko jest stylowe.

Jeśli w ogrodzie masz dom z białej cegły, najlepszą konstrukcję i uczynić go dobrze. Pięknie będzie wyglądać białej cegły kolumny w połączeniu z żelaznych prętów, jeśli chcesz budować, na przykład, altany. I choć teraz w modzie konstrukcji szkieletowej, taka altanka (dobrze, szopa) będzie wyglądać harmonijny, stworzy jednolity zespół architektoniczny domu. W tym przypadku doskonale pasuje do miejsca i ścieżki Płyty chodnikowe, a nawet plastikowe krzesła i stoły garnitur mebli.

biały dom

Jeśli podczas budowy domu, z wyjątkiem cegły lub drewna używanego tłucznia (cokół rośnie naziemny piwnicy, itd.), To jest bardzo odpowiednie powtórzenie motywu poszarpanych kamiennych budowli w ogrodzie. Doskonałe będą wyglądać ścieżki i place zabaw, betonowa lub pokryte żwirem, średnich żwiru. Zrób fundament łamanego do szopy, otoczony pierścieniem średnich pit Booth - a zobaczysz, jak dźwięki w jednym zespole terenu wokół domu.

Stone House i ścieżka

W tej kwestii można mówić wiele. Głównym często krytyczne spojrzenie na swojego „dziecka” i nie odbiega od celów wyznaczonych. 

I jak kombinację klasycznego czerwonej cegły (tan gliny, niektóre zaniedbania w murze) z nierównym gruz kamienia. Kocham płytki, ale nie mogę sobie na to pozwolić.

Dom i ogrodzenie wykonane z czerwonej cegły

Wspaniałe kamienne budynki połączone są z drewna i metalu. One wzajemnie uzupełniać. Niektóre metal, kamień i nie będzie ingerować w projektowaniu ogrodu z drewnianym domu.

Wszystkie materiały naturalne mogą być harmonijnie połączone, ale tylko jeden z nich powinien nadal być solistą.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zasady blogowania na myflZasady blogowania na myfl
Kwiaty są zmuszeni do uśmiechu, nawet jeśli jest to bardzo smutneKwiaty są zmuszeni do uśmiechu, nawet jeśli jest to bardzo smutne
Krajobrazu: określić, co trzebaKrajobrazu: określić, co trzeba
Projektowanie ogrodów: prostotaProjektowanie ogrodów: prostota
Krajobrazu - trendy 2010 przegląd interbudexpo wystawienniczejKrajobrazu - trendy 2010 przegląd interbudexpo wystawienniczej
Ogród o zmierzchu, tajemnic projektowania krajobrazuOgród o zmierzchu, tajemnic projektowania krajobrazu
National Award w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu „kvitucha Ukraina…National Award w dziedzinie architektury i projektowania krajobrazu „kvitucha Ukraina…
Architektura krajobrazu i budowa domuArchitektura krajobrazu i budowa domu
Jak leżał na ogródJak leżał na ogród
Naturalny styl małych ogrodówNaturalny styl małych ogrodów
» » » Jedność domach decyzyjnych styl i ogród otaczający go
© 2022 ProSadGuru.com