ProSadGuru.com

Balkon w barwach Mayday:

Wideo: Shocking! "Tysiące komunistów się 1 maja położyć kwiaty pod Pomnikiem Chwały we Lwowie"

Gratulujemy wszystkim zadowoleni z wypoczynku wiosny i pracy! Ja przeszkadza (prawie jak niewolnik w Galliera) i uporządkowanie prawym górnym rogu balkonu -) rzucone na dywanie piętrze starej, zebrane stole, umieścić otomana, poduszki fluffed i wykonany na antenie :) kwiaty, które były po prostu motyw Mayday-czerwono-różowy paleta :)!
Przeniesiony do balkonu i innych kwiatów: Wielkanocny kaktus zwiędłe po nieżelaznych jak również hrizantemka. Towarzysze przeszczepiono i czuć się wesoło.
Na ostatnim zdjęciu przeszczepione kumkwatów hybrydowych, jak widać z 3 nasion uprawianych roślin 6 :) Jednak od ostatniej nocy byłem nękany przez wątpliwości, że nie jest kumkwat i drzewa chleba świętojańskiego ... rzucił kości ze sobą tak, że zdjęcie jest kumkwat lub drzewa świętojańskiego. Oto dzień trudovoy ppedprazdnichny I okazało się -)

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
KinkalaKinkala
Nazwy kaktusyNazwy kaktusy
I balkon był również miejscem!I balkon był również miejscem!
Tajemnica roślinaTajemnica roślina
Zdjęć Indoor rośliny i kwiatyZdjęć Indoor rośliny i kwiaty
Moi osadników z balkonu na parapecie i nowego słońcaMoi osadników z balkonu na parapecie i nowego słońca
Boże Narodzenie wieprzowe w glazurze imbirowymBoże Narodzenie wieprzowe w glazurze imbirowym
Raj na wszystkich mam - to, czy owoce i ogród warzywny własnymi rękamiRaj na wszystkich mam - to, czy owoce i ogród warzywny własnymi rękami
Kinkala lub kumkwat, fortunella - fortunellaKinkala lub kumkwat, fortunella - fortunella
Uwaga - konkurs „Mój Zielony Dom”Uwaga - konkurs „Mój Zielony Dom”
» » » Balkon w barwach Mayday:
© 2022 ProSadGuru.com