ProSadGuru.com

Ale, kwiecień, bądźmy przyjaciółmi!

Video: Wiersze o kwietnia A.Barto dla dzieci "kwiecień" Gry dla dzieci

Pozdrowienia dla wszystkich i dzień dobry! W kwietniu spodziewamy się wielu pozytywnych emocji, ciepła i młodych rosnących ziół i pąki piękne tsvetov.My przyszłość nadziei na sukces na wiosnę sezone.No nie jest gotowy do naturalnych niespodzianek, ile lat przyrody uczy nas zamówić gotowość do niespodziewanych zakrętów, tuż i nie chcesz, aby na tej samej prowizji ponownie i nadal słońce relaksuje, dostosowuje się do tekstów ogrodzie i tracimy czujność, a potem ........ przymrozki, gradobicia mieszane, prawie letnie temperatury, a na końcu prawie zima zimne noce. Same rośliny w ogrodzie mylić i mieszać się pór roku, czyli co wydarzyło się w naszej południowej regionah.Postradala cały nasz kraj, po silnym lato ocieplenie przyszło zimno, krótki, ale mocny, daje wszystko poteryany.rasteniya utracone w ogrodzie poza privlekatelnost.Teper powoli odzyskuje wszystkie ale euforia szybko się skończyła, a czas ostrożne podejście do pogody, i nagle znowu? W rzeczywistości sprawy jest to, że bardzo trudno jest przewidzieć, że może to się zdarzyć --vdrug.

Dlatego postanowiłem, że będę teraz przyjąć go jak to jest i cieszyć się wszystko zmieniło po wstrząśnięciu pogodę w sadu.kazhdomu zarodku, travinochke, nowe Rostik.

dscn0170_0.jpg

Ten dziki kalii, przywiezione z gór i rozwijać się przez wiele lat, po rozkwicie na kolec utworzonej kolby z czerwonych jagód, a przed kovylka rośnie, wkrótce stać się bardzo delikatne i piękne.

dscn0169_0.jpg

dscn0171_1.jpg

W całym ogrodzie wyrosły same delphiniums wiekowych.

dscn0179_0.jpg

Gospodarz poszedł w mroźne dni, ale wyprostował się powoli.

dscn0177_0.jpg

Pierwsze liście Deutz, jeśli nie szkoda, wszystkie pomerzla, że ​​budleya analogichno.Szadi meta Sequoia.

dscn0172.jpg

Całkowicie obmerzla zawilec, ale szybko wrócił świeże listiki.A zobaczyć zalążek hellebore, ja -To zabrał ogonek ciemiernik i po prostu utknął w ziemi, ale zaczął. Uwaga.

Film: Jak mogę uruchomić mój pamiętnik + outlook Leuchtturm 1917!

dscn0174_2.jpg

Keriya również cierpiał Ale siła roślin jest duża, a nawet pąki hilenkie tam.

dscn0180.jpg

Ale jaskry już ciepło, więc jasne.

dscn0181_0.jpg

dscn0182_2.jpg

Szybko zwiększa liści Calla.

dscn0185_0.jpg

Wszystko aliumy zamroził kilka łodyg lewo.

dscn0184_0.jpg

Phlox wyraźnie spodobał się pogoda, kwiaty.

dscn0187.jpg

dscn0156_0.jpg

Trochę o eksperymentach

dscn0191.jpg

I zajęło korzeń przycinanie wybraną współlokatora Aucuba ty na bodziec jest wyjątkowy, ale łatwo dać korzenie.

dscn0190.jpg Mój jeden z dwóch ukorenyashek bugenwilli, już ciężko rośnie.

A to wszystko z życzeniami od miesięcznego myaukolok które są już walki, skoki i zabawy.

Film: Michael Kolschik chwile okrąg z legendy filmowej cyrku

dscn0197.jpg

dscn0193.jpg

Na to, aż skończysz, ale myślę, że nie będzie news, mam spotkania, czekając rozety przyczepy fiołki, które ona nazywa hochuhoy w Lyudovichkinom blogu, natychmiast chwalić i czeka pędów nasion ginko.Tak nie proschayus.Vseh jak Vasil.

I krople Taszkient wiosnę

Video: Zakupy Fix Cena

17_apr_13.jpg

17_apr_17.jpg

17_apr_14.jpg

17_apr_20.jpg

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Zapach kwiatówZapach kwiatów
Bądźmy przyjaciółmi!Bądźmy przyjaciółmi!
I na zewnątrz aż do zimyI na zewnątrz aż do zimy
Kłujący ogródKłujący ogród
Stałość charakteruStałość charakteru
KwiecieńKwiecień
Nagietki lub frotte cud w swoim ogrodzieNagietki lub frotte cud w swoim ogrodzie
Kwiecień w ogrodzieKwiecień w ogrodzie
Nasz mały świat relaksuNasz mały świat relaksu
Wiosna środki zapobiegawcze w ogrodzieWiosna środki zapobiegawcze w ogrodzie
» » » Ale, kwiecień, bądźmy przyjaciółmi!
© 2022 ProSadGuru.com