ProSadGuru.com

Trochę jesieni w mieszkaniu lub zakup Krotona

Dziś dostałam telefon od mojej ulubionej kwiaciarni. I w oczekiwaniu, że w końcu przyszedł do mojego zamówienia Aglaonema, chwycił słuchawkę, ale sprzedawca powiedział mi, że w tym dostawy aglaonem nie było. Sfrustrowany, poprosiłem, co jest? Zaczęła notować, w końcu powiedziałem, że będzie ona przyjść i zobaczyć. Przyjdź do sklepu - oko natychmiast uciekli w różnych kierunkach!

Alokaziya były dobre, Scheffler, Schlumbergera, mini Spathiphyllum, Maranta, a szczególnie uderzyło Crotona lub Codiaeum. Powiew jesieni, spadające liście, nawet zapach deszczu (mam bardzo bujną wyobraźnię).

Były trzy rodzaje, ale, oczywiście, tych, którzy mieli dubovidnye liści, podobnie jak magnes, przyciąga wzrok. Wtedy zadałem sobie pytanie, dlaczego nigdy nie myślał o tym, jak uzyskać własny upadek. Najważniejsze, że opadanie liści nie było!

Wybrałem długo i starannie, kupił! Brawo !!! Tutaj jest!

Pierwszą rzeczą, którą przeszczepiono ją. Kupiłem ziemię i garnek.

Video: vlogi: Zavtrak.Uborka kvartiry.Pokupki od "Wstążki i Mirotorga".W sadu.Vecher.Uzhin. (19/09/16)

i Keramzit

Podniósł pulę, stawiając roślinę do niego, tak by nowy dom był bardziej niż w poprzednich trzech lub czterech centymetrów.

Wlano do gliny puli rozszerzony, warstwie 3 cm na wierzchu rozprzestrzeniania zmielonego gleby.

Wideo: ubrania zakupy online na jesieni instalowania [Be Free, Love Republic, Zagubione Ink, Kopikot] Nikkoko8

Biorąc roślinę od podstawy, delikatnie wziął ją z pojemnika transportowego dokładnie zbadane koreshki- wszyscy byli trochę białe i mocne, i umieścić krotonchik gotowane w garnku, a następnie wypełnić ziemi w okręgu.

Zawsze przeszczepione w rastyuhi łazienka- jest wygodniejsze i łatwiejsze do mycia wszystko. Po zakończeniu wypełnienia glebę, że wylewa krotonchik ciepłej wody i rozpyla się najpierw wodą, a następnie środek owadobójczy Dachnik- na wypadek.

Video: vlogi: New York. Zakupy, spacer wokół sklepu i małej uliczce

Oto co teraz mój przystojny.

A to, jak będzie wyglądać po kwarantannie.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Scheffler, pielęgnacja i rozmnażanieScheffler, pielęgnacja i rozmnażanie
Witamy, niech ZapoznajmyWitamy, niech Zapoznajmy
Zielonych gigantówZielonych gigantów
„Pełen” Chinese Rose„Pełen” Chinese Rose
Kąpiel Aglaonema i pranie dzień 2Kąpiel Aglaonema i pranie dzień 2
Znajomość ze zwierzętamiZnajomość ze zwierzętami
Oszczędność AglaonemaOszczędność Aglaonema
Historia mojej choroby kwiatHistoria mojej choroby kwiat
Mój ulubiony CrotonaMój ulubiony Crotona
Scheffler nasionScheffler nasion
» » » Trochę jesieni w mieszkaniu lub zakup Krotona
© 2022 ProSadGuru.com