ProSadGuru.com

Piękny domek z róż i stawy

Wideo: relaks. Róże na Romanovoy daczy. Piękne zdjęcia i piękna muzyka klasyczna

Piękny domek z róż i stawyGdy rośliny zaczną wypełniać ogród, postanowiłem - nie róże i piwonie. Obawia się, że wzrosła zbyt wybredna, a piwonie wydawało jakoś staromodny. Co nonsens! Roses - jeden z najbardziej niewymagających roślin, jeśli wiesz, co kupić i jak szukać.

Film: Jak urządzić piękny domek. proste pomysły

A piwonie! Nic dziwnego, że nazywane są rośliny starego człowieka - raz posadzone dobrze, minimalne roczne utrzymanie i radość podczas kwitnienia. Rośnie moja Sarah Bernhardt piwonia najlepiej wszechczasów.

Stopniowo sobie sprawę, że podstawą ogrodzie powinno być drzew i krzewów ozdobnych, to z ich pomocą możliwe jest zminimalizowanie ogrodnictwo. Od ostatnich przejęć - wiechowaty najnowszych odmian hortensji.
Zafascynowany traw ozdobnych. Rozwijać je po prostu. Najtrudniej - w celu znalezienia odpowiedniego miejsca. Kocham deshampsiyu, pickerel w języku rosyjskim. Oszałamiająca Molina i proso. Ale miskant! Spartina!

Co będzie ogród bez daylilies? Irysów syberyjskich bez? I bez bratek? Co sądzisz o wodzie w ogrodzie? Kilka lat temu I odpowiedział następująco: „Woda w ogrodzie - to w porządku, ale podziwiam go w ogrodach swoich przyjaciół i znajomych” A wiesz dlaczego? Nienawidzę wystaje nad brzegiem czarnej folii!

Wideo: Oasis. ODPOWIEDŹ NA WAKACJE "Wydanie 32"

W ubiegłym roku, doszedłem - trzy vodoemchik połączony strumień, który rozpoczyna wodospadu. Jeden z moich przyjaciół, architekt Igor Klimov, oferowane piękny projekt. Nie spałem całą noc - nie mógł się zdecydować na zmianę gotowego ogród ale nadal ryzykował. Mąż nie mówił do mnie przez dwa dni, ale potem zrozumiał i przebaczył, a teraz swoje ulubione miejsce, w pobliżu dna stawu z rybami. Film starannie urządzone - kamienie, kamyki, rośliny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak rośnie drzewo-piwoniaJak rośnie drzewo-piwonia
PiwoniePiwonie
Więcej niż sto lat, drzewo Piwonie chińskie roślinneWięcej niż sto lat, drzewo Piwonie chińskie roślinne
Aleja pionsAleja pions
Moje piwonie w ogrodzieMoje piwonie w ogrodzie
Posadzone Piwonie zielnePosadzone Piwonie zielne
Piwonie: sadzenie, pielęgnacja, zdjęciaPiwonie: sadzenie, pielęgnacja, zdjęcia
Moje piwonieMoje piwonie
Dlaczego nie kwitnął piwoniaDlaczego nie kwitnął piwonia
Piwonia - ogród przeżyłPiwonia - ogród przeżył
» » » Piękny domek z róż i stawy
© 2022 ProSadGuru.com