ProSadGuru.com

Cała prawda o tsertsise

Każdy, kto przynajmniej raz widział rozkwit nie tsertsis zapomnę tego wspaniałego widowiska! W naszej wsi, one posadzone wzdłuż głównej ulicy w ilości 15 sztuk i sprężyny są dość spektakularne dekoracje dla niej.

Kanadyjski Tsertsis (judaszowiec canadensis)
Tsertsisy w mojej wsi

A w moim ogrodzie tsertsis Canadian rozstrzygane kilka lat temu. Raz na rynku w sąsiedniej wsi, nie mógł oprzeć się pokusie i przespacerować się wzdłuż szeregu kwiaty sazhentsevym. A gdy nie jest to oddział tsertsisa kwitnących i obok wiadro wody letni sadzonek. To był początek maja dość gorąco i długo wahał się kupić, czy nie - pada mamy rzadkie wiosenne i letnie goście nie można powiedzieć o nieznośnym upale. Mimo to, nie mogłem się oprzeć!

Cenny nabytek wyglądał jak patyk, cieńszy niż ołówek, bez korony, wysokość około 30 cm. Wylądowałem je w słonecznym miejscu w otworze sadzenia i rozprzestrzeniać mielonego piasku ziemi, gdzie dziura zasnął też mieszać z piaskiem w proporcji 2x1. Całe lato muszę pilnie pracował jako chmur deszczowych, nalewając drzewko, nie pozwalając ziemi wyschnąć i crack suszę (zjawisko w naszym regionie w lecie - norma).

Do jesieni wzrosła o 10-15 cm. I silniejszy, ale frajerów nie podano, więc odciąłem górną nim, zacząłem się rozwijać. Na wiosnę przyszłego roku tsertsis więc ciągnięty w wysokości, byłem zdumiony! Powiedzmy, gdy go kupiłem, nawet nazwa nie jest znana, ale potem czytam wszystko udało mi się znaleźć. Och, natknąłem się na tak sprzecznych informacji, które celowo nie myśleć (o tym później)! Ale w stosunku do wzrostu młodych tsertsisov w ciągu pierwszych 5 lat życia, opinie konwergentnych - daje dobry impuls. Ale ja nie myślę tak dobrze!

Załóżmy, że na wiosnę, w czasie sadzenia, to był rok. Tak więc, podczas następnej wiosny (miał 2 lata), aż do jesieni mojego tsertsis podane zysk 100-110 cm.! Na jesieni, postanowiłem wyciąć małe (około 30 -35 cm) oddziały szkieletów do korony tworzą bardziej gęste i zwarte. Byłem tak przykro wyrzucić zdrowe, mocne, błyszczące gałązki, że zdecydowałem się zaryzykować i spróbować sadzonek korzeniowych.

Krojone drogę - każdy łodyga była 2-3 międzywęźla. Bardzo cienkie końcówki gałęzi nadal musiały zostać odrzucone. Sadzonki są związane w kok. Do rozprzestrzeniania garnek zmielone kamienie samolot morskie (że piasek nie wylewać do otworów drenażowych), a następnie piasek i piasek sadzonki zatrzymany w jednej nerce przez około 5 cm. Napoić i przeprowadza się do piwnicy.

Całą zimę regularnie sprawdzać, że piasek w doniczce nie wyschła, lub z ideą rosną z sadzonek tsertsis musiałyby opuścić. W tym roku 11 marca, zacząłem sadzenia sadzonek w otwartym terenie. Przygotowane głębokość rowka 7 cm., Wylewa do piasku 2-3 cm. Sadzonek i wyładowuje się pod kątem 45 °. Przed posadzeniem starannie zbadać każdy - zarówno na znaleziono korzenie. Używki kibicowania, nie używać.

Wideo: NIGHT ZABROSHKE, cała prawda o HZB

Zasypianie rowek ulubioną mieszankę Torf: 1 część ziemi, 1 część piasku, 1 część ziemi gotowe do sadzenia. Właściwie podlewać je i czekał na rezultat ich pracy. Od sadzonki i posadzone w ziemi wymaga stałej wilgotności gleby, powstaje pytanie z mulczowaniem. Z gałęzi świerkowych mają napięty - może być zarezerwowana tylko ze zużytych choinek po świętach. Warzywa i drzewa muszą mierzwa cięte i suszone na słońcu trawy. Ale nawet tutaj jest problem - warstwa trawy chciał ukryć ślimaki. Inna opcja - trociny. Ale tylko lokalny sklep na produkcji mebli zaatakowany przez plantatorów i trocin posiada wieloletnie ... w sumie, posadziłem koper w swojej hodowli. Ziemia moja płodna, a koper i sadzonki tsertsisa wystarczającą moc. Ale gleba z koperkiem słonecznym zatuszować dobrze, a stół będzie zawsze mile widziane.

Dzielenie tsertsisa rośnie!

Wideo: Prawda o Vanga

Jak widać na zdjęciach (został złożony w dniu 22 kwietnia), mój pomysł był sukces! 8 sadzonki tylko jeden nie wygląda, ma nerkę, ale liście nie kwitną. Nie dotykaj go, niech myśli, może i dostanie trwają wzrostu.

Tsertsis w moim ogrodzie

filmy: "Cała prawda o Ukrainie"

Ale widok ogólny tsertsisa, rosnące w moim ogrodzie. Teraz jego wysokość odpowiada dokładnie mojego wzrostu - 165 cm.

Chciałbym również powiedzieć, że jest co. Próbuje dowiedzieć się o tej roślinie jak najwięcej wiarygodnych informacji, próbując wydobyć informacje na renomowanych witryn, od dawna z powodzeniem funkcjonuje z dużym audytorium. Więc co? Nie będę określić, ale największy żłobek Moskwy sprzedaje szeroki asortyment materiałów do sadzenia w ogrodzie, w artykule zamieszczonym na stronie, dowodzi, że tsertsis rosną z nasion jest trudne, ale możliwe. Jednakże nasionom rozwarstwia się ciepłą i zimną wodą, lub kwasu solnego. Że nadziemnej części siewki pierwszy i drugi rok będzie zanikać, więc dobrze rozwinięty system korzeniowy.

Wideo: Prawda o szkody i wróżby (26 grudnia 2015, seminarium)

Bzdura! Moje dzieci zebranych ziaren tsertsisa, razluschili je i wylał nasion w otworze w ogrodzie. I pozwolić im do przeprowadzania takich eksperymentów - nawet przyzwyczajeni do ogrodu garden-warzywnym od najmłodszych lat. Więc co? Tsertsisy wzrosły szczotki, ja nawet nie wiem, że ile sztuk. A obok nich - dokładnie Catalpa przedszkola. Jednak wielu szkółek zachęcić kupujących wspaniałe kolory delikatne aromaty tsertsisa. Nie wiem, może inne rodzaje roślin są pachnące, ale kanadyjski tsertsis nie może się pochwalić - kwiaty są całkowicie bezwonne. 

Podsumowując - nie bezwarunkowo wierzyć we wszystko, co jest napisane gdzieś. Będziemy sprawdzać wszystko sobie i dzielić się ze sobą wyniki swoich eksperymentów będzie tak niezawodny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Nie ma dnia bez kwiatów!Nie ma dnia bez kwiatów!
Judasz japońskiJudasz japoński
Porady Ludmiła BiałaPorady Ludmiła Biała
Ścieżki w ogrodzieŚcieżki w ogrodzie
ZąbekZąbek
Kanadyjski TsertsisKanadyjski Tsertsis
Ciąg dalszy kocham moje roślinyCiąg dalszy kocham moje rośliny
Nowa kolekcja kwiatNowa kolekcja kwiat
Kanadyjski TsertsisKanadyjski Tsertsis
My nowi lokatorzy - Difenbachia, bluszcz i Mako CalatheaMy nowi lokatorzy - Difenbachia, bluszcz i Mako Calathea
» » » Cała prawda o tsertsise
© 2022 ProSadGuru.com