ProSadGuru.com

Tworzenie kwiat: kwiatowy palety

parterWybierając rośliny do kwietników spojrzeć na palecie kwiat - rysunek prawa łóżka kwiatów. Pierwszy eksperyment z jednoroczne, wygląd, będzie wyglądać następująco lub tym miejscu kolor w ogrodzie.

Jeśli chcesz stworzyć ogród kwiatowy, koncentrując się na jego barw - monochromatyczny lub kontrastujące pierwszy eksperyment z jednoroczne, wygląd, będzie wyglądać następująco lub tym miejscu kolor w ogrodzie. Flower Garden, zaprojektowany na postrzeganie odległości, lepiej jest budować na kontrastowe zestawienia kolorystyczne. A Położony niedaleko powinny być miękkie, nyuansnym lub monochromatyczny.

Wideo: Kolor w ogrodzie. Alfabet hodowca. Monochromatycznych i kontrastujące ogrody kwiatowe

palitra- kwiatowy kwiat ogrodowy Łubin

Przepisy tworzenie grządek: uroda bez ofiar.

Wszystkie kolory twórców są podzielone na ciepłą (żółto-czerwone zasięgu) i zimnego (błękitno-fioletowe). Przynieść ciepły i zwiększyć obiekt, zimno - zmniejszyć i opóźnić. Czerwone kolory i kwiaty wesoły, że rozweselić.

palitra- kwiatowy kwiat ogród stokrotki

Fioletowe kwiaty ogrodowe gamma (tulipany, dalie, lilie, Alyssum, ageratum, aster, petunii) jest bardzo skuteczny w kontekście krasnolistnyh krzewy.

palitra- kwiatowy ogród kwiatowy z tulipanów

Nasycony kolor słonecznie żółte barwy przyciąga uwagę. Pomarańczowy i cytrynowy delikatnie oświetlają najciemniejszym kącie ogrodu, ale może przyćmić sąsiadów w ogrodzie kwiatowym.

Wideo: Kwiaciarki w postaci dywanów Carpet łóżek

palitra- kwiatowy ogród kwiatowy z nagietki

Grupa niebieski uczyni znakomity i romantyczny ogród i ogród kwiatowy doda głębi. White jest także bardzo romantyczny kolor.

palitra- kwiat biały kwiat

Pomoże związać niezbyt kompatybilne odcienie sprawiają, że światło kwiat w ogrodzie. Szczególnie dobre są białe kwiaty w cieniu w zmierzchu wieczorem, a nawet w nocy. Ale kolory ciemne odcienie wieczorem, zanim inni stają się niewidoczne - nie umieścić je przed balkonem, gdzie chcesz spędzić wieczór, najlepiej będzie wyglądać rośliny białe i pachnące.

Więcej informacji na temat uprawy roślin To może być z innych obszarów naszej stronie. Również zauważyć, proszę zapoznać się z informacjami na lewej stronie bloku tekstu. Znajduje się w nim linki do stron sąsiednich obiektów.
Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Liście ColeusLiście Coleus
Kolory w ogrodzieKolory w ogrodzie
Switchgrass: spadek kolory w ogrodzie kwiatowymSwitchgrass: spadek kolory w ogrodzie kwiatowym
Jednoroczne w ogrodzieJednoroczne w ogrodzie
Impatiens z nasion - eksperyment trwaImpatiens z nasion - eksperyment trwa
Kolor w składzieKolor w składzie
Tworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazuTworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazu
Kwiaty dla kwietnikówKwiaty dla kwietników
Kolory jesieni w ogrodzieKolory jesieni w ogrodzie
Prawa tworząc ogród kwiatowyPrawa tworząc ogród kwiatowy
» » » Tworzenie kwiat: kwiatowy palety
© 2022 ProSadGuru.com