ProSadGuru.com

Monosad

Monosad

Monosad, monotsvetnik - Kompozycja zawierająca wiele gatunków i odmian roślin tego samego gatunku. Szczególnym przypadkiem jest monosada różaniec. Można również stworzyć kwiatowy ogród mieczyki, tulipany, irysy, skalnica, młodzież, itp Kształty i wymiary są ograniczone wyłącznie przez jego rozwiązanie konstrukcyjne części wspólnej.

Monotsvetnik można również nazwać ogród kwiatowy. Szczególnie kolorowe monotsvetnik odmian i gatunków roślin, różniące się kolorem.

Jest też drugi wariant. W celu podkreślenia i podkreślić piękno każdej klasy, nie mieszać, ale zamiast sadzić przez poszczególne grupy.

Jeden kwiat ogród

różaniecRosengarten lub

Wideo: Postępy w łóżkach 08.10.2013 Tworzenie iridary

GeorginaryTo może być monochromatyczny, na przykład czerwona lub kolorowe, z przejściem od białego do blado żółtego, żółty, beżowy, różowy, czerwony, purpurowy, bordowy ciemno fioletowy. Garden Dahlia powinni organizować regularne styl w postaci geometrycznych kształtach. Wzdłuż krawędzi niewymiarowych stopnia wytrąca małych kwiatostanów, a następnie sredneroslye wysokie dalii. Skonstruować mocny i subtelny wsparcie dla wysokich dalii.

lilia ogród

LilinaryW inny sposób to się nazywa lilinary. Ten ogród charakteryzuje się uderzającym i dekoracyjne wyrafinowania od połowy lata do jesieni. Lily mają smukłe pędy, pąki koronowany różne kształty dużej formie kwiatów szlachetny śnieżnobiały, żółtawy, czerwonawy kolor z czerwonawym odcieniem. Niektóre odmiany ostatecznie przekształcić się w potężnego silnym tulei łożyskowej do 50 kwiatów, więc lepiej jest sadzić stojących od siebie grup.

Zgodnie z zasadą monosada mogą być łączone i innych kolorach, które wyglądają efektownie w dużych ilościach i są różne różne kształty i kolory kwiatów i wysokości roślin. Bzu, jaśminu, rododendron, fiołek, hiacynt, cyklamen, Hortensja, powojniki, tulipany - lista tych pięknych roślin jest ogromna. Dlatego też, każdy kwiat ma szansę na jeden dzień staje się głównym lub nawet jedyną dekorację ogrodu.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tworzenie kwiat: kwiatowy paletyTworzenie kwiat: kwiatowy palety
Stworzyć ogród kwiatowyStworzyć ogród kwiatowy
Klasyfikacja hybrydowego MieczykKlasyfikacja hybrydowego Mieczyk
Klombów i kwietników Flower - jaka jest różnicaKlombów i kwietników Flower - jaka jest różnica
Jak przygotować ogród kwiatowy na zimęJak przygotować ogród kwiatowy na zimę
Kwiat ogród od wiosny do jesieniKwiat ogród od wiosny do jesieni
Ogród ozdobnyOgród ozdobny
MixbordersMixborders
Tworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazuTworzenie kompozycji ogrodowej: porady projektanta krajobrazu
Różaniec-bedRóżaniec-bed
© 2022 ProSadGuru.com