ProSadGuru.com

Zasłona w oknie powoju

Wideo: Ustawianie roletę w oknie plastikowym

6361368265730f6a27b81d3.56274717

W tym roku przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania. Bardzo słoneczne (południowy-wschód), wiosną i latem przed południem na jasnym świetle wylewania przez okna, po prostu nigdzie iść. Jeśli chodzi o kuchnię, wiszą ciemne zasłony tam jakoś nie na miejscu, a rolety przynajmniej w tym roku zdecydował się uratować. Pomyślałem, dlaczego nie spróbować użyć jako cieniowania trochę wspinaczki opalania kochający rośliny? I korzyści i urody!

Wybrałem powój latających spodków. Na początku wszystko było w porządku. Posadzone pod koniec marca, udali się wszystkie nasiona i bardzo szybko. Sadzonki, choć nieco rozciągnięty, bo rozpyla ich „sportowiec”. Gdzieś pod koniec kwietnia, początek maja, już raspikirovat sadzonki przeszczepione do stałego miejsca zamieszkania w długim, wąskim pojemniku na parapecie kuchennym.

Wbrew temu, co twierdzą, że Morning Glory jest bardzo trudne do tolerowania przeszczepu, następnego ranka wyglądała Zefir Froot Loops „ogórki”, jakby to pojemnik wzrosła od początku. niezbyt mądry gleby. Zakupione w kwiatowe przechowywać startera uniwersalnego, miesza się z piaskiem (3: 1), rozlany gorącego roztworu nadmanganianu potasu. Oczywiście - otwory odpływowe do odprowadzania wody.

Film: Jak usunąć chińskich żaluzje

Morning Glory w oknie

A tydzień później musiał budować moje małe winnice łożyskowych, ponieważ jak oni przyzwyczaili się do siebie i tiulu kuchni. Kupiony w przyciski papiernicze goździka (made in Germany), a raczej nawet wyglądać szaszłyków: z metalowym szpicem i plastiku „rączki”. Zatrzymany (dolny rząd) z obrzeżem pojemnika w pewnej odległości od siebie o około 5 cm (potem sobie sprawę, że zagęścić nieznacznie).

Górny rząd (równoległe do dna), - w górnej nachylenia okna muszę się z płyty gipsowo-kartonowej, okno - szkło. Jeśli w drewnianym pudełku, można delikatnie młotkiem jechać bezpośrednio do ramy. I wyciągnął na grubych strun lnianych. Ich kolor nie może szczególnie zaniepokojony. Morning Glory otacza przędzę tak gęsty, że nie są one niemal niewidoczne. Dodatkowo, górna pewno mają prischipnut, a to daje nowe pędy, które obejmie nić nie została jeszcze jedna warstwa.

Morning Glory w oknie

Zacisnął okno (albo raczej, nie otwieraj go pół) z moim „zieloną kurtynę” wystarczająco szybko. A gdzieś do 10 maja miał zakwitnąć. Zauważyłem, że chwała rano nie tolerują przeciągi, jeśli połowa z sąsiednich okien otwartych na wentylację, liście, który pobiera chłodne powietrze, kurczą i zwijają.

Przed kwitnieniem It 2 ​​razy ja dość specjalny nawóz „Kaliyfos”. I wszystko było dobrze aż do wybuchu ciepła. I podlewane mojej porannej chwały 2 razy dziennie obficie i sprayu - nic nie pomogło. Od grunt zaczął obnażać łodygi, liście zwrócił się żółte i odpadają jeden po drugim. Nie tylko, że - nie były, nie Boll. Kwiaty kwitły, przebarwia, następnie w oczy wysychają i odpadają wraz z kolcem.

Wideo: szkielet samochodów żaluzje SOLARSHIELD

Morning Glory w oknie

Tak, znowu, kwiaty kwitły tylko w górnej części okna. Może dlatego, że ta część była bardziej chronione przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych? Ale Morning Glory - jeden z najbardziej jasnych kochający rośliny.

Wideo: Zasłony rama, zdejmowany barwienia samochód

Ogólnie rzecz biorąc, doświadczenie było porażką, aw połowie czerwca, musiałem obciąć porannej chwały i wyrzucić.

Ale ja nie miałbym nic przeciwko temu, aby ją powtórzyć w następnym roku, wykorzystując jako „zieloną kurtynę” innego ogrodu winorośli.

Chciałbym podnieść taką roślin, kwiaty, które zostały ujawnione przez cały dzień, a nie tylko przed południem, jak mój powoju.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak rosną storczykiJak rosną storczyki
Morning-gloryMorning-glory
Jak rozwijać na chwałę balkon ranoJak rozwijać na chwałę balkon rano
Morning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwaMorning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwa
Instalacje oświetlenioweInstalacje oświetleniowe
Morning Glory w moim podwórkuMorning Glory w moim podwórku
Las Raised choinkiLas Raised choinki
Rosnące sadzonki kwiat powojuRosnące sadzonki kwiat powoju
Nietypowe Morning GloryNietypowe Morning Glory
Morning Glory ozdobić każdą płotMorning Glory ozdobić każdą płot
» » » Zasłona w oknie powoju
© 2022 ProSadGuru.com