ProSadGuru.com

Nietypowe Morning Glory

Wideo: Piękne #flowers. Spray róża

Nadal będę śpiewać chwałę roślin ozdobnych z niezwykłą liści. Teraz mój kolejny zakup - Morning Glory z ciemnych liści.

Moja niezwykła Morning Glory

W zależności od oświetlenia, może być bordowy, fioletowy lub prawie czarne! Posadzone na wiosnę, więc nie miała czasu, aby pokazać całą swoją moc, a tak naprawdę to silna roślina!

Rośliny w prowincji, w której zakup? To prawda, na rynku miasteczka. W związku z tym nazwa odmiany, przykro mi, nie mogę powiedzieć.

Zmieszany zalecenie Sprzedawca Ipomoea posadzone w cieniu, o ile wiem, dekoracyjne kolorowych liści w cieniu nie może w pełni wyrazić swoje właściwości. Jednak wylądował w cieniu, kto wie ...

Ale wątpliwości nadal dręczyć! Po niechętnie mojej powoju wspina się, moim zdaniem, jest to bardziej jak ampelnye niż Powojowate. Ucieczka długości około 3 metrów, a warkocz bagażnik góra popiołu, który dorasta, nie chcą posiadać, trzeba ręcznie pomóc.

Wideo: Argiroderma

I jeszcze jedno: brak pąków lub kwiatów! Prawdopodobnie, sprzedawca popełnił błąd, trzeba go umieścić w słońcu. W następnym roku, należy to'll upuść go w słonecznym miejscu, na pewno zobaczyć jak kwitnie. Bardzo ciekawe!

Może ktoś z członków naszego klubu rozwijać tę Ipomoea, wymiany doświadczeń, być wdzięczny, nie tylko ja, ale także wszystkich fanów Morning Glory!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Morning-gloryMorning-glory
Jak rozwijać na chwałę balkon ranoJak rozwijać na chwałę balkon rano
Morning Glory - sadzenie, pielęgnacja, uprawaMorning Glory - sadzenie, pielęgnacja, uprawa
Noc kwitnienie powójNoc kwitnienie powój
Morning Glory - elegancka ozdoba ogroduMorning Glory - elegancka ozdoba ogrodu
Morning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwaMorning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwa
Morning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaMorning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
Morning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślinMorning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślin
Morning Glory w moim podwórkuMorning Glory w moim podwórku
Ogrodzenia dekoracyjne (Morning GloryOgrodzenia dekoracyjne (Morning Glory
» » » Nietypowe Morning Glory
© 2022 ProSadGuru.com