ProSadGuru.com

Noc kwitnienie powój

Wideo: # kaktus 318.nochnoe kwitnące

Mamy zimno w nocy przymrozki. Popołudnie nawet w letnie upały, ale zimny wiatr, jesień. Mrożone i kopalni góral, nie przetrwać liści mróz Wisteria, zaciemnione i opal liści Parthenocissus (Niestety, nie będę w stanie w tym roku cieszyć się jego kolorowych liści jesienią).

12 w nocy - i chwała rano kwiaty!

Wideo: Luntik - 432 series. rzadkie kwitnienie

Ipomoea, który dorastał w plenerze, również zostało zabitych. Ale przeżył te posadziłem pod zamkniętym czaszy. Oczywiście, ściany nie są wykonane z poliwęglanu ogrzeje się na zimno, ale z pierwszym mróz powoju zostały zapisane. I to, co zauważyłem: stało się kwiat w nocy! Przeciwnie - przez całą dobę. Wstaję rano - ona wyrósł, idę do łóżka - jego dzwony są wciąż otwarte! Nie jestem wielkim znawcą Morning Glory, ale wiem - lato sama nie prowadzi. Kwitną kwiaty o świcie i na kolację już zamknięte. Decydując się na zbadanie sprawy, znaleźć na stronie materiału, w którym morning-glory mówi ekspert, a nie kochankiem. Więc tam! Musi kwitną dopiero około południa. Ale moje przerwy wszystkich zasad) sugeruje, że ze względu na zimne przystawki, pnącze próbuje jak najszybciej prosperować i mieć czas, aby zawiązać nasiona.

Co sądzisz - dlaczego kwitnie jesienią morning glory w nocy?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak rozwijać na chwałę balkon ranoJak rozwijać na chwałę balkon rano
Morning Glory - sadzenie, pielęgnacja, uprawaMorning Glory - sadzenie, pielęgnacja, uprawa
Morning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwaMorning Glory - szybkie rozwiązanie do pionowej ogrodnictwa
Przędziorków mają rośliny balkonowePrzędziorków mają rośliny balkonowe
Morning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęciaMorning Glory: opis, powielanie, wykorzystywanie, pielęgnacja, zdjęcia
Morning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślinMorning Glory w projektowaniu krajobrazu: wykorzystanie roślin
Morning Glory w moim podwórkuMorning Glory w moim podwórku
Ogrodzenia dekoracyjne (Morning GloryOgrodzenia dekoracyjne (Morning Glory
Rosnące sadzonki kwiat powojuRosnące sadzonki kwiat powoju
Nietypowe Morning GloryNietypowe Morning Glory
» » » Noc kwitnienie powój
© 2022 ProSadGuru.com