ProSadGuru.com

W małej powierzchni zabudowanej

W małej powierzchni zabudowanej

W naszym ogrodzie są drzewa owocowe i krzewy jagodowe i małe łóżka. Ale część luzem danego koloru, które zostały posadzone na podniesione łóżka pod drzewami i krzewami, jak wzdłuż granicy.

To pozwala dekoracji ogrodu, pozostawiając miejsce na trawniku, dokonując niewielkiej powierzchni w sześciu hektar wypełnionej powietrzem i otwartej przestrzeni.

I nie tylko rosną kwiaty i „rozwijać” projektowanie ogrodów. Czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem, ale co roku moje pomysły stopniowo wdrażane.

I przypuszczać, że mógł zdecydować skład centralnej części w miejscu, w którym trzy mały zbiornik umieszczony spadek poziomu wody w ciągu pół metra.

W dolnym stawie znaleźliśmy fontannę. A kiedy jest włączony, woda ze stawu, który znajduje się w górnej warstwie, zaczyna płynąć po skałach, płynących z jednego zbiornika do drugiego.

Design projekt małej powierzchni 9 arów: Video

442

Wręcz przeciwnie ustalone ławce huśtawka. Co za przyjemność ciężko pracować, aby odpocząć, słuchając szumu wody i oglądanie rozrywek żaby, polubił tych małych stawach!

Wideo: Dom-lock na małym obszarze // FORUMHOUSE

Zbiorniki ze stali i centrum ikiebana utworzonej przez banki, które są stale na przemian, kwiaty kwitną.

Wiosna kwitnienia spotykają skalnica i pierwiosnek, podnosi pałeczkę Orlik za nimi - Gospodarze, sinica, białe i lilacky Karpaty dzwony i różnych Astilbe kwiaty.

Wideo: 86. Czy jest możliwe aby zbudować piękny dom w małym obszarze - budować nie odbudować

budleya

Prawie wszystkie lato obok mostu kwiat róży anielskie skrzydła. Nie było miejsca dla małych kurtinok z ozdobnych traw i sagebrush. A końcowy akord parady staje się bujnie kwitnące budleya Dawida.

Mam nadzieję, że idee zawarte w moim ogrodzie, na kogoś, aby być interesujące i użyteczne.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Sam projektant lub niezależne opracowanie planu budowy projektuSam projektant lub niezależne opracowanie planu budowy projektu
Pomysły Projekt: stworzyć iluzję przestrzeniPomysły Projekt: stworzyć iluzję przestrzeni
Grzybienie: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunkówGrzybienie: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunków
Ciepła i zimna woda z Man UpstairsCiepła i zimna woda z Man Upstairs
Mój ogród - moja „miejsce mocy”Mój ogród - moja „miejsce mocy”
Eyhorniya lub hiacyntEyhorniya lub hiacynt
Fontanna z własnymi rękamiFontanna z własnymi rękami
Pomysł na ścieżkach ogrodowychPomysł na ścieżkach ogrodowych
Mieszkańcy stawieMieszkańcy stawie
Woda w radościWoda w radości
» » » W małej powierzchni zabudowanej
© 2022 ProSadGuru.com