ProSadGuru.com

Pomysł na ścieżkach ogrodowych

Nie daleko od mojego domu zamieszkał w nowym parku. W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci i nie mógł pomóc, obserwując postępy prac. Szczególnie interesujące były dziełem układania toru. Najpierw wykopano rów, po czym wypełnia warstwa żwiru. Tłuczeń wylano na wierzchu warstwy piasku, a następnie - ziemia!

Pomysł na ścieżki w ogrodzie

Ścieżki ogrodowe: Video. Ciekawym pomysłem


tutaj są dość płytki ułożono na ziemi. Nie mogąc powstrzymać ciekawości, zapytałem pracowników, jakie materiały będą wypełniać przestrzeń między płytkami.

Prawo track)

Wideo: Oszałamiająca utworów w kraju kamyków. 42 SŁOWACJA utworów

Okazuje się, zgodnie z planem projektanta, łóżka, które określoną ścieżkę do wzrostu krzewów, grupy kolorów. Przestrzeń wokół nich zawsze będzie czysty chwast i „czesane” grabie.

Pozostawił ślad)

Wideo: Projektowanie ścieżek ogrodowych różnych materiałów w pobliżu wiejskiej na stronie ogród Pomysły na wakacje

Ziemia na trawie tor locha trawnika. Bardzo podobał mi się ten pomysł, zielony pas i doskonale czyste łóżka!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ścieżki w ogrodzieŚcieżki w ogrodzie
Torując ścieżek ogrodowychTorując ścieżek ogrodowych
11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie11 Pomysły używać kamieni w ogrodzie
8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju8 Pomysły na dekorowanie kącik dla dzieci w kraju
Utwory z drzewa - ekologiczny i element dekoracyjny ogroduUtwory z drzewa - ekologiczny i element dekoracyjny ogrodu
Ścieżki ogrodowe wykonane z drewna i żwiruŚcieżki ogrodowe wykonane z drewna i żwiru
Planowanie placu zabaw przy chast_2 domkuPlanowanie placu zabaw przy chast_2 domku
Dzięki za pomysł!Dzięki za pomysł!
Ścieżki w ogrodzieŚcieżki w ogrodzie
Konstrukcja ścieżek ogrodowychKonstrukcja ścieżek ogrodowych
» » » Pomysł na ścieżkach ogrodowych
© 2022 ProSadGuru.com