ProSadGuru.com

Dekorowanie: Pomysły z Japonii

Dekorowanie: Pomysły z Japonii

Jedyną możliwością, aby poradzić sobie z chaosem, który powstaje ze względu na konieczność uwzględnienia tradycji obchodzi Boże Narodzenie w języku japońskim jest japońską estetykę wabi-sabi. Ten kierunek w sztuce japońskiej - to surowe piękno i spokój, która wyraża nastrój skupienia Zen buddyjskiej filozofii. Jest to zdolność do znalezienia piękno w przemijania i niedoskonałości, który ma na celu stworzenie prostego i skromnego stylu życia, dostrojony do harmonii z naturą.

Film: Wiosna aktualizacji Mieszkania | KONTYNUACJA wykończony dom | Zakupy w IKEA | DNI DO DOMU NIKKOKO8

Księga japońskiego projektanta stylista - hodowca roślin Satoshi Satoshi Satie Kawamoto Kawamoto «dekoracje. Sztuka korzystania rośliny do transformacji domu „sprawia, że ​​świeże spojrzenie na wiele rocznych tradycji zdobienia.

Kawamoto jest właścicielem sieci sklepów ogrodniczych projektu o nazwie „Green Fingers”, inspirując konsumentów do zmian w środowisku za pomocą krajobrazu. Te pomysły mogą zmienić twoje życie i do domu.

Video: DNI DLA BUDŻETU DECOR HOME /

Na pierwszy rzut oka, jego pomysły dekoracji wnętrz wydawać skomplikowane, bardzo daleko od minimalistycznej tradycji, która jest związana z tradycjami japońskimi ogrodami. Twierdzi, że jest to jego własny styl, który jest pod wpływem tradycji japońskiej.


Tutaj, w Japonii może być urządzone w oknie Narodzenia. Czysto japoński wystrój - zwięzły i nadaje się do bardzo małego pokoju.

Używa rośliny domowe, suche i konserwy kwiaty, Sukulenty, epifity, sztuczne kwiaty i drewno. Kawamoto rozwija wnętrza dla ludzi, którzy mają mało miejsca lub doświadczenie plon.

Kawamoto zafascynowany pięknem roślin i zmian, jakie nakłada na nich czas. Zawiera on w swoim składzie przypadkowe estetyczne przedmioty, zabawki, kamyki, pojemniki, tkaniny i wióry.

Pomysł na biznes z Japonii latające roślin magnesów: Video


Projektant Satoshi Kawamoto, Satoshi sam Satie Kawamoto

Lubi pokazać rośliny na schodach i ram okiennych na półkach, w kieszeni tkaniny, a poza tym lubi pokazać te same korzenie, liście, łodygi i kwiaty roślin.

Ta książka wyjaśnić pomysłów, które mam od dawna przyciąga i inspiruje skromny i cichy zapoznać się z ozdób choinkowych. Bez ponoszenia mój biedny jodełkę roczne wydobycie terroru i ignorując okrzyki „To choinka?” Kupiłem drzewo plaża włóczędzy zbieracko-Martin Pamanta od szczątków morskiego, ozdobione marmurem od morza.


Japoński projektant wnętrz Satoshi Kawamoto

Wideo: Wystrój juty rzemiosła jutowe dekorowanie pomysły i wystrój

Mam zamiar ignorować kilka tradycji świątecznych. Jestem zmęczony jej wieniec z tłoczonej liści wieniec sztucznych sukulentów, które rosną w mchu szczęśliwie wśród innych sukulentów na moich drzwi. I umieścić świecę w ringu prawdziwych sukulentów rosnących w ringu oaza, głębokość kieszeni dla roślin w postaci piany.

Mój mały okno było piękne ramki na niewielkie drzewo w pojemniku wykonanym z kory i migoczących świec. I zdobione okna gałęzi eukaliptusa z ogrodu moich sąsiadów.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Ikebana - nowy kwiat życieIkebana - nowy kwiat życie
Pomysły Ozdoby choinkowe z Białego DomuPomysły Ozdoby choinkowe z Białego Domu
Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadzonych w jednym z przedmieść stolicy japońskiej podziwiać wystawę…Dziesiątki tysięcy ludzi zgromadzonych w jednym z przedmieść stolicy japońskiej podziwiać wystawę…
Boże Narodzenie i Nowy Rok: istota i historiaBoże Narodzenie i Nowy Rok: istota i historia
Ogrodzenia w tradycji japońskiejOgrodzenia w tradycji japońskiej
Dekoratorzy preferują kwiaty Boże Narodzenie zabawkiDekoratorzy preferują kwiaty Boże Narodzenie zabawki
Krajobrazy z tradycyjnym japońskim ogrodzieKrajobrazy z tradycyjnym japońskim ogrodzie
Poezja z japońskiego ogroduPoezja z japońskiego ogrodu
Bonsai - starożytnej sztuki uprawy roślin w misceBonsai - starożytnej sztuki uprawy roślin w misce
Świąteczne dekoracje w domuŚwiąteczne dekoracje w domu
» » » Dekorowanie: Pomysły z Japonii
© 2022 ProSadGuru.com