ProSadGuru.com

Sklep ogród bez wiertarki i piły - szybko i łatwo

Film: Jak zrobić mini wiertarki własnymi rękami w domu / Jak zrobić mini wiertarki

sklep ogród bez wiertarki i piły - szybko i łatwo

Pewnego dnia przyszedł do mnie sąsiad: „A kilka starych betonowych bloków nie trzeba” Kiedy zobaczyłem, że oferuje do bloków, a potem po prostu skaczą z radości: „Człowieku, myślałem o tym uczynić z nich! ogród ława!”. Spojrzał na mnie trochę zaskoczony i trochę sympatii, zamrugał i wypowiedział: „A ja mam je gdzieś umieścić, więc zabrać” Nie wcześniej powiedzieć niż zrobić, zebrałem bloki, malowane je z natrysku, trzymać się razem i poprzez otwory szturchnął 4 drewniane drewna , Umieszczony na szczycie poduszce, i - voila, super-duper ławki gotowy!

Wideo: dokonywania rozbioru z wiertłem

Film: Jak naostrzyć piłka ręczna do drewna z rękami

materiał:

  1. cementowych bloków 12
  2. 4 drewna (w tym przypadku stosuje się cedru)
  3. 2 puszki podkładu
  4. Odpowiedni poduszki / poduszka (może być rozkładane)

Jak zainstalować:

  1. Malowania bloków betonowych
  2. Budowę dwóch wież sześciu jednostek (zob. Zdjęcie)
  3. 4 drewniany kij drewna przez górny otwór
  4. Przykryć poduszka

Na zdjęciu: sklep na pół godziny

Łatwiej, być może, nie może być - bez piły, wiertarki, żaden lokalny solidne i niezawodne. W tym sklepie, można siedzieć, leżeć, czytać, opalać się. I można go używać jako powierzchni roboczej - na narzędzia ogrodnicze, konewki. umieścić sklep nie wstydzi się być jak gdzieś w zacisznym kącie, a wzdłuż torów, lub przy wejściu.

Wideo: ławki ogrodowe

Ogólnie rzecz biorąc, to ława - wersja bazowa, które mogą być wbudowane w ogóle z tych bloków i drewnianych belek - byłby fantastyczny. A pomysł, aby podzielić się z nami Shawna Coronado

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Umywalka z ich rąk (wideoUmywalka z ich rąk (wideo
12 Niesamowitych rzeczy dla domu i ogrodu z własnymi rękami: fotoinstruktsii12 Niesamowitych rzeczy dla domu i ogrodu z własnymi rękami: fotoinstruktsii
Ławki ogrodoweŁawki ogrodowe
Ławki ogrodowe na głazachŁawki ogrodowe na głazach
Strach na wróbleStrach na wróble
Meble ogrodowe własnymi rękami: 5 ciekawych pomysłówMeble ogrodowe własnymi rękami: 5 ciekawych pomysłów
Realizacje kąpiel bloki: elementy konstrukcyjne i materiałyRealizacje kąpiel bloki: elementy konstrukcyjne i materiały
Płyty chodnikowe oddano własnymi rękamiPłyty chodnikowe oddano własnymi rękami
Cechy budowy lekkiego betonuCechy budowy lekkiego betonu
Bary gra cierń - rowekBary gra cierń - rowek
» » » Sklep ogród bez wiertarki i piły - szybko i łatwo
© 2022 ProSadGuru.com