ProSadGuru.com

Dom ogród na wzgórzu

Wideo: Mini-dom do tymczasowego zakwaterowania // FORUMHOUSE

dom ogród na wzgórzu

Na zdjęciach widać prywatnym domu, którego właściciele wyraźnie są ludzie z wyobraźnią. Nie tylko, że są one w niekorzystnej sytuacji, wydaje się, na placu budowy strome nachylenie jeszcze udało się ustatkować, ale również ich podwórko i dom na tyle interesujący, że obecnie są one nawet w prasie pisze ...

Wideo: Dom na zboczu Long Island


Firma Feldman Architecture - kreatywna grupa architektów, którego prace można zobaczyć na zdjęciach w tym artykule

Film: Jak szybko zbudować dom na działce. dom ogród. dom wakacyjny

Pierwszy budynek został pomyślany jako pracowni artysty, a jako miejsca dla jogi. a zatem budowa Składa się z dwóch „pokoje”, które zostały zbudowane między drzewami. Faktycznie dziełem architektów - to jest dokładnie w przypadku, gdy osoba dostosować do danych naturalny Warunki, a nie odwrotnie. I, jak pokazuje doświadczenie, ludzie będą z tego skorzystać.

Widok na dwie jednostki mają bardzo różne na dachu niższych budynków rozbi ogród. W tym ogrodzie można oglądać z okien wyższych konstrukcji, a tym samym niższe struktura łączy ze wspólnym stoku i terenu.

Film: Dom na Stoku / Gian Salis Architect

Cóż, zielony dach - to także dyskretny pasek, który może obudzić w partii miłości ... A dla ogrodnictwa ogrodnictwo - Ta wzajemna pasja, wdzięczny do końca życia!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Permu będzie „parada planet” i „rocznika ogród”Permu będzie „parada planet” i „rocznika ogród”
Pergola z rękamiPergola z rękami
Czy znasz nazwę pomieszczenia kwiatem w swoim domu?Czy znasz nazwę pomieszczenia kwiatem w swoim domu?
Powielanie juki na zdjęciachPowielanie juki na zdjęciach
Szkodniki roślin doniczkowych na zdjęciachSzkodniki roślin doniczkowych na zdjęciach
Dokonywanie działce: projektowanie i budowę placu zabaw dla dzieci na swoim ogrodzieDokonywanie działce: projektowanie i budowę placu zabaw dla dzieci na swoim ogrodzie
Jak zbudować dom z rękamiJak zbudować dom z rękami
Trzy w jednym: ogród, laboratorium i siedliskaTrzy w jednym: ogród, laboratorium i siedliska
Wystawa rysunków - KievbuildWystawa rysunków - Kievbuild
Jaki piękny Gerbera na zdjęciach, ale mam nie zakorzenićJaki piękny Gerbera na zdjęciach, ale mam nie zakorzenić
» » » Dom ogród na wzgórzu
© 2022 ProSadGuru.com