ProSadGuru.com

Daj dziecku do ogrodu!

Daj dziecku do ogrodu!

Kiedy budujemy ogród, myślimy o sobie. O swojej rodzinie. O małych dzieci.

Jak stworzyć ogród dla dziecka? Jak stworzyć ogród, który zachwyci go do 10 lat i 20 będzie to pamięć o miłości rodziców? Po prostu trzeba zanurzyć się w świat klasycznej dzieciństwa. Nie podyktowane współczesności i klasyczny szczęśliwy mały człowiek. Pamiętajmy, że w ogrodzie może być zadowolony z dzieciństwa i przypominają o swoim dzieciństwie? Swing na starym orzech, ława dom? Dziadek stworzył piaskownicy?

To nie jest cała lista.

Oferuję minimalny zestaw. I uzupełniać go tak, że tkwi swoim dzieciom.

geocaches

Ogród dla dzieckaIlu z was nie tworzyć bufory i sekretikov? Zrobiłem to tak: łzawienie dziurę, aby zainwestował stokrotka (Z jakiegoś powodu, białe i różowe stokrotki Pompone wzrósł w naszej stoczni pod stopami i je odnaleźć i ukryć - to była radosna), kładąc kwiaty szkła. ... I napełnili je ziemią. Tylko osoby upoważnione Pokazałem te sekretiki. Znajdź swój zapomniany sekret była zabawa. I śmiał się i szczęśliwy, jeśli jesteś obcy sekretik! Wykonujemy projekcję ogrodzie. W konkretnych ścieżek ogrodowych, w kwietniki pod ściółkę - pozostawić przestrzeń dla kreatywności dzieci. Oni uważają, że aby ukryć. Mały żołnierz, monety, guziki, kapsle z tworzyw sztucznych pająk lub niedźwiedź może być umieszczone na podłożu celofan, tak że zabrudzeniem. Oraz zmiany, zawartość będzie uprawniony tylko do niego - właściciel skrzynki - dziecko. Dopóki nie znudzi, a jednak nie zapomni.

Niebezpieczne i przerażające miejsce

Ogród dla dzieckaPójdę do stodoły mojej babci. Było dużo pajęczyny i pająki pełzające na nią. Brzmi wydawało stonowane i pełne niejasnych znaczeń. Dla mnie nie może spaść płytę, mogę być transportowane w kącie, a jako że było tam coś ... co nie powiem babci, tylko napomknął. Pamiętam, że i to jest ważne miejsce w swoim ogrodzie. Było starzeje, mdły spustowy. Została ona pokryta straszny mech, i to był pusty ... Dlaczego pamiętam? Straszne miejsce - to jest bardzo ważne dla elementu podrzędnego kultury. gąszcz jeżyna, w którym, być może ktoś żyje .... Miejsce chwiejne stodole. Dlaczego dzieci lubią chodzić do niebezpiecznej i przerażającym miejscu? Zapytaj siebie. Pamiętam. I sprawiają, że narożnik. Niech żyje mit stworzony przez dziecko ze sobą. Można udekorować róg przerażające maski wykonane z gałązek figur i pluszaki. Doskonała będzie wyglądać przestraszony, ubrana w znoszone, płynące szaty nie są w ogrodzie, w tajnym, niebezpieczne i przerażające miejsce na zmierzchu.

Kolekcja dziecięca

Ogród dla dzieckaNie, nie jestem o powojników i gospodarzy. Mam miejsce, gdzie można przechowywać swoje skarby. Domek - bardzo odpowiednia przestrzeń dla wyobraźni. Naucz go zbierać driftwood jak lubi zbierać korek i pamiątka. Widziałeś Dzieci bawiące się z muszli i kamieni? Może to dla nich możliwe jest zorganizowanie powierzchni wystawienniczej? Choć na pokrywie luku, choć przy stole, przynajmniej na wewnętrznej stronie bramy. Dziecko będzie honorować to miejsce i uświadomić sobie, że jego kolekcji - wartość dla ciebie i ogród dekoracji. Dziecko podnosi się poprzez posiadanie rzeczy, które są jego własne, a nie wydają się cenne. Ale jeden po drugim. Znajdź Nieoczekiwany Joy - to ogromny sukces dla dziecka. Był dość „rzeczy” i zaznaczyć go w swojej kolekcji. Naucz go zbierać, a on jest zainteresowany w ciągu kilku lat swoją alpines.

Wideo: KINDER MASZYNA (prezent dla dzieci, syn, przedszkola, szkoły, urodziny, Astrachań,

Budowa „pracownicy” lub jego domu

>Ogród dla dzieckaKiedy byłem mały, nazwałem go Khalabuda. Khalabuda towarzyszyła mi wszędzie. W domu Zrobiłem je z poduszkami, na dziedzińcu wielopiętrowych budynków na wiosnę gałęzie obrzezany, a moja babcia - był najlepszy Khalabuda. Ponieważ była mieszanina schronienie i przedmiotów gospodarstwa domowego dzikiego. Pomóc dziecku, aby zorganizować się Khalabuda. W nim, on może myśleć, sen, zabrać gości do jedzenia, picia i rysować. Najważniejsze - bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo - co oznacza brak dorosłych na miejscu Khalabuda. Powinieneś mieć reguła - nie należy umieszczać w pobliżu swoich zakładów Khalabuda, dla których konieczne jest aktywnie utrzymać. Nie dlatego, że i ich pomnetsya zatopchet. Nie. Bo nie masz do szpiegowania jego tajemniczym życiu pielenie i podlewanie. Ponieważ nie walczy, grając w jego historii gry.

Wideo: Ubierz swoje dziecko w przedszkolu ukończenia

Ogród dla dzieckaWreszcie, kwiat ogród zabaw. Daj dziecku 2 metr ziemi wykopane z nim, nawozy, gdzie można sadzić nasiona i oglądać, jak rozwijać swoje osobiste kwiatów lub warzyw. On będzie bardziej kochać fasoli i marchwi, jeśli jest im rozwijać się. On rozumie, że to ziarno i jaką moc kryje się w nim. On będzie nauczyć się rozróżniać posadzone chwastów, podlewanie i kopanie w ogólnej radości.

Cóż, dać dziecku do ogrodu !!!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak zrobić sobie miły i przytulny ogród dla całej rodziny?Jak zrobić sobie miły i przytulny ogród dla całej rodziny?
Sadzenie i rośnie stokrotkaSadzenie i rośnie stokrotka
Dziecka: Wskazówki dla rodzicówDziecka: Wskazówki dla rodziców
Fioletowy i pielęgnacjaFioletowy i pielęgnacja
Czas zgadywania na rumianekCzas zgadywania na rumianek
Tworzenie ogrodu Feng ShuiTworzenie ogrodu Feng Shui
Nasz mały świat relaksuNasz mały świat relaksu
Stokrotki - kwiaty polneStokrotki - kwiaty polne
Daisy w naszym ogrodzieDaisy w naszym ogrodzie
Dzień wierność, rodzina, miłość,Dzień wierność, rodzina, miłość,
» » » Daj dziecku do ogrodu!
© 2022 ProSadGuru.com