ProSadGuru.com

Tworzenie ogrodu Feng Shui

Tworzenie ogrodu Feng Shui

Wideo: Ciekawe pomysły na ogród. Dekoracja według Feng Shui

Użyj Feng Shui stworzyć harmonijny i piękny ogród pełen dobrej energii

Jeśli planujesz złamać nowego ogrodu czyli przebudowę starego, spróbuj skorzystać z porady Feng Shui stworzyć harmonię i energię. Być może masz już elementy Feng Shui w ogrodzie. Na przykład, zakrzywione ścieżki i klomby pozwolić ... „Qi, ani energii, aby swobodnie płynąć.” I prawdopodobnie już wiesz, szum płynącej wody łagodzi stan umysłu, ale czy pomyślałeś o tym, że korzystanie z wody do tworzenia bogactwa? Dziękuję tyle energii umieścić w swoim ogrodzie. Czy powinien on być odpowiedzią na faworyzować przepływ swoim życiu?

Dobre feng shui w ogrodzie może przyciągnąć wysokiej jakości odżywczej energii w domu, jak również niesamowitych wrażeń. Jeśli chodzi o dobrą ogrodzie feng shui, wielkość ogrodu nie jest głównym kryterium. Miło było być otoczony dużym bujnym ogrodzie, ale jeśli masz tylko mały obszar, można także stworzyć idealne Feng Shui ogród.

Głównymi narzędziami wykorzystywanymi w tworzeniu ogrodu Feng Shui są te same narzędzia, które są używane do domu. Musisz być zaznajomieni z Ba-gua (ośmiokąt) lub mapie energetycznej. ośmiokąt ogród jest przedłużeniem domu ba-gua.

Tworzenie ogrodu Feng Shui


Trzeba także zrozumieć feng shui teorii pięciu podstawowych elementów, i wiedzieć, jak wykorzystać każdą stronę w celu uzyskania pozytywnej energii. Na przykład, na północ od ogrodu ma związek z rozwoju osobistego i samorozwoju oraz niezbędnego elementu feng shui do tego celu - Ziemi. Logiczne jest, że jest to idealne miejsce, aby stworzyć ogród Zen kontemplacji z kamieniami (elementu ziemi).

Jeśli rozważają kwestię urządzenia zbiornika wodnego w ogrodzie, takie wskazówki Feng Shui jako Southeast (pieniądze i obfitość) - Wschód (zdrowie i rodzina) i Północnej (kariery i ścieżki życia) idealny do elementu wody.

Projektując ogród w stylu feng shui, należy włączyć ścieżkę zakrzywioną aby energia Qi płynnie. Proste linie są rzadko obecne w prirode- więc używać bieżące miękkie kształty i ścieżki w ogrodzie.

Aby zwiększyć lub popraw feng shui może używać akcesoriów ogrodowych. Pomyśl o energiach Ba-Gua wymaganych dla każdej części ogrodu, a zatem uzupełnić je z akcesoriami. Na przykład, fontanna z pływające złote dzwony - wzmocni energię pieniędzy i płodność (Południowo-Wschodniej) i metalową rzeźbę żółwia - to doskonała ochrona dla Twojego ogrodu Północnej.

Jeśli planujesz stworzyć plac zabaw dla dzieci, w tym garniturze kierunku zachodnim, co jest związane z energią i kreatywności dzieci.

Maskotki „kurant wiatr” będzie doskonałym dodatkiem do każdego ogrodu, ze względu na ich łagodny gong tworzy uzdrawiającej wibracji w powietrzu. Istnieje ogromny wybór na rynku - od metalu do bambusa - z różnych symboli, kolorów i liczby łańcuchów. Oczywiście, każdy element jest ważny, ale nie zawsze jest decydującym czynnikiem przy wyborze dźwięku dla mnie (wraz z pojawieniem się, oczywiście).

Stosowanie kolorów Feng Shui jest to świetny sposób, aby wzmocnić różne rytmy w ogrodzie. W Feng Shui kolor jest stosowany zgodnie z teorią pięciu podstawowych elementów. Tworzyć harmonię gojenia i radość w ogrodzie przy wyborze kolorów, które zwiększają specyficzne dla energii, na przykład, energia ognia na południu obsługiwane przez czerwony lub fioletowy kolor, lub energii ziemi w południowo-wschodniej jasnożółty.

Tworzenie ogrodu Feng Shui

Ciesz tworząc swój ogród feng shui, i doprowadzić do niego przedmiotów, kolorów i elementów przyrody, które wyglądają ładnie. Im bardziej radosna energia umieścić w ogrodzie, tym bardziej radosne i gojenie energii do ogrodu będzie odzwierciedlać Ciebie i Twojego domu.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Feng Shui i rośliny domoweFeng Shui i rośliny domowe
Primula symbol szczęściaPrimula symbol szczęścia
Rośliny doniczkowe Feng ShuiRośliny doniczkowe Feng Shui
Rośliny doniczkowe Feng ShuiRośliny doniczkowe Feng Shui
„Choroba” kobieca - Kwiaty„Choroba” kobieca - Kwiaty
Feng Shui i rośliny domoweFeng Shui i rośliny domowe
Wpływ roślin wewnętrznych na osobęWpływ roślin wewnętrznych na osobę
Kwiaty dla domu pomyślności Feng ShuiKwiaty dla domu pomyślności Feng Shui
Kwiat Feng ShuiKwiat Feng Shui
Feng Shui w ogrodzieFeng Shui w ogrodzie
» » » Tworzenie ogrodu Feng Shui
© 2022 ProSadGuru.com