ProSadGuru.com

Łóżka w domku starych opon: Pomysły na ogród

Wyposażenia ogrodu, wiele osób często wyprostowany grządek w domku opony w formie Łabędź, ziejącego ogniem smoka, filiżanki herbaty lub wesołego zająca. Tani i dostępny materiał doskonale nadaje się do realizacji twórczych pomysłów, jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne kaprysy. Do ogrodu kwiatowego w domku okazało się być reprezentacyjny, trzeba ciężko pracować, tak nieruchomo w tradycyjny sposób autobusowego atrakcyjności terenu nie doda. Znacznie bardziej imponujące będzie wyglądać warstwowej konstrukcji lub kędzierzawy z ozdobnymi krzewami petunii, uprawiane z nasion.

kwietnik z opon

zestaw herbaty z oponami

Delikatny bukiet wiosna wakacje mogą być tworzone z żonkili i tulipanów, Muscari uzupełnione oddziałów skomplikowanych. To zakorzenia się w ten skromny kwiat w ogrodzie i mróz Nemophila. Od karłowatych jednoroczne kwitnące dopasowanie hybrydowych Coleus, begonie, kapusta ozdobnych.

Łóżka z opony można budować:

 • okrągły
 • piramidalnej,
 • kędzierzawy,
 • zawieszone,
 • połączone.

Na dużych obszarach podmiejskich można zainstalować ułożone struktury, a garnki jest strategicznie usytuowany przy wejściu. Kręcone będą służyć jako dobry dekoracji dla placów zabaw i terenów rekreacyjnych. Blisko altanie lub ganek ekskluzywnych kompozycji patrzeć na temat herbaty. Po prostu trzeba podnieść 5-6 opony, kawałek metalowej rury, kupić jasne kolory, aby garnek 2 w postaci filiżanki i czajnik, jak pokazano na rysunku.

Jeśli pomysł jest już czeka na Wcielenie, potem w lewo, aby podnieść oponę do klombów, aby uzyskać ekskluzywne i podziwu. Najprostszym sposobem, aby pracować z importowanych opon, układu wydechowego, jak opony mają bardziej miękkie i cieńsze. Opcja, aby wybrać najlepszy „Zima” do garnków w zimnie nie stracić swój efekt dekoracyjny. Jeśli bieżnika znacznie, przetworzony produkt wywijać będzie łatwiejsze.

Jak korzystać z opon w wystroju wypoczynkowego?

Łóżka w kraju z własnymi rękami, aby przystawki materiału pod ręką. Opcja ta nie tylko ekonomiczne, ale również wykluczają. Aby zaprojektować nie było trywialne, konieczne jest sporządzenie, biorąc pod uwagę styl strefie podmiejskiej. Jeśli opony są zamontowane na siebie w szachownicę, pokolorować je z jasnym farby olejnej, masz wspaniały kwiat wielopoziomowe dać.

Łóżka opon

struktura warstwowa

Jeśli planujesz truskawka sadzenia nasion, warto zwrócić uwagę na model piramidalnej, złożony z opon o różnych rozmiarach. Wystarczy umieścić elementy na górze każdej innych farb i kolorów, a na wierzchu umieścić małe wiadro z kwiatami. Przed umieszczeniem glebę w gumie należy wykonać otwory drenażowe. Woda w tym przypadku nie będzie stagnacji, a więc dostać przyzwoity łóżko pionowego dla truskawek. Jeśli uprawy jagód tylko w planach, piramida nadaje się do sadzenia petunie, powoju lub fuksja.

Łóżka z własnych rąk i wyprostowany zawieszone. Bezpieczne może być drzewo, płot lub specjalną metalowa rama. Koniecznie trzeba zrobić dno siatki lub kawałek gumy. Zawieszone łóżka domki są odpowiednie, aby pomieścić ampelnyh kolory, ale lepiej dać pierwszeństwo cieniolubne rośliny, które nie tracą efekt dekoracyjny w cieniu drzew.

Doniczka produkcyjna z podstawką

Przed utworzeniem ogród kwiatowy w kraju z własnych rąk, trzeba wziąć pod uwagę możliwości projektowe. Może to być miska koła o prostych krawędziach, krawędzie małych jasnych puli w formie kwiatu sprężyny lub kn. Aby zbudować prosty ogród garnka, należy przygotować:

 • ostry nóż, i lobzik- elektryczny
 • shiny- samochodowe
 • kreda razmetki-
 • Pędzel i farby.

Po pierwsze, kontur bieżnika kreda zarys przyszłych cięć. To może być wykonane w postaci fal, pobocznych płatków lub samych zębów. Dla wygody, najpierw robi a kawałki układanki rip w odległości 15-20 cm, a następnie wykonać cięcie na planowanej drodze. Następny będzie najtrudniejszy etap - odwrócenie kauczuku wewnątrz. Żeby było łatwiej, masz nogi stanąć na krawędzi koła, a jego ręce złożyć w przeciwnym kierunku. Gdy opona obróci rzeźbione płatki rozwijają lub zęby, przypominające otwarty kwiat. Pozostała część gumy do twardego metalu należy użyć, aby stworzyć piękne nogi. Aby lepiej zrozumieć, jak wyciąć klombów kół, można obejrzeć film.

Rosną kwiaty w zbiorniku z atramentem nie jest bardzo estetycznie. Pożądane jest, aby zewnętrzna powierzchnia tego samego barwnika. Kauczuku dekoracji nabyć kompozycji olejów i emalii. W ujęciu netto, obrobiony farby spada równomiernie i trwa długo. Aby upewnić się, że powierzchnia jest polecany wcześniej odtłuścić acetonem, a następnie zastosować biały podkład farby do wszystkich zagłębień i uderzeniami. Ze względu na takiej podstawie, jasny powłoka dekoracyjna potrwa dłużej.

Do nabywania i zdobienia puszek aerozolowych, z ich pomocą można poradzić sobie z malarstwa w 5 minut. Dokonywanie łóżek w kraju jest w dużej mierze ogranicza się do malowania zbiornika z zewnątrz. Do odpowiednich estetyki należy traktować z górnej i części wewnętrznej. Udekorować powstałej struktury mogą być kamienie ozdobne, kamienie, kapsle z butelek plastikowych lub ograniczyć malowanie.

Skutecznie na płatkach będzie wyglądać szklane kamienie, tworząc złudzenie krople rosy.

Przed sadzeniem kwiatów w doniczce należy wlać drenaż glinki lub żwirze, a następnie napełnić pojemnik żyznej gleby. Na nasłonecznionych miejscach można wybrać ageratum, altówka, karłowatych odmian astrów rocznych lub tagetesa. Kocham słońce i begonia, nagietek, Daisy i IBERIS. Bylin nadaje Alyssum, skalnica, szarotki i wiele ulubiony dzwonek karpacki. Zacienione miejsca mogą ożywić Astilbe i miodunka, gospodarze i karłowate irysy.

Klumba żółw i żaba do strefy podmiejskiej

żółw opon

kwietnik żółw

Jak zrobić łóżko opon na placu zabaw? Dla takich miejsc bardziej racjonalne wykorzystanie kręcone opcje w postaci łabędzia, żółwia, smoka. Lepiej zacząć od prostego wariantu - łóżka żółwia. Aby utworzyć będzie potrzebował tylko 2 koła. Bieżnika jedno cięcie na 4 części, zostaną one wykorzystane jako sprzęgła. Na wierzch drugiej opony na obwodzie otworów do ich mocowania. Aby lepiej zabezpieczyć przewód łapy bezpieczeństwa.

Ogon wykonany jest z pozostałego kawałka gumy, a także dobrze zamocowane. głowa żółwia może być zbudowany z gazety i taśmę, zamontować go na wygodny kawałek rury z tworzywa sztucznego. Będzie malować tylko gotową kompozycję, rysować oczy i usta, umieścić na kapelusz i żółwia sadzić kwiaty.

Wideo: kubek, kubek z oponami | Wyroby z oponami

klomby z rękami można tworzyć w różnych odmianach. Prosty do wdrożenia idei - kwietnik żaba. Do pracy wymaga:

 • malować i kistochka-
 • 3 pokryshki-
 • Wąż, szydło, drut.

Po pierwsze, trzeba traktować gumę acetonem i szmaragdowy. Opona 2 znajduje się w położeniu poziomym, odchodząc od siebie o 15 cm. Górne ryglowego układa się trzeci, jest ona wykorzystywana jako tułowia. Gumowe elementy są wycinane 4 nogi i pomalowane na zielono. Wąż jest wymagany do łączenia nóg i ciała żaby. Oczy są również wycięte z gumy i jest zamocowany na górnej szyny drucianej. Pozostaje tylko narysować usta i posadzone kwiaty.

Można wymyślić bardziej skomplikowanych opcji, ale każdy musi pasować do stylu witryny.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Tworzenie kwiat: kwiatowy paletyTworzenie kwiat: kwiatowy palety
Rękodzieło z opony z rękami w klasie mistrzowskiejRękodzieło z opony z rękami w klasie mistrzowskiej
Oryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękamiOryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękami
Pomysły przytulne patioPomysły przytulne patio
11 Pomysły rzemiosło starych opon11 Pomysły rzemiosło starych opon
Ulubione jednoroczneUlubione jednoroczne
MixbordersMixborders
Film: Jak zrobić łóżka w kraju własnymi rękamiFilm: Jak zrobić łóżka w kraju własnymi rękami
Jak pięknie ozdobić kwiat łóżko w domku?Jak pięknie ozdobić kwiat łóżko w domku?
Łóżka z własnymi rękami: Pomysły na ogródŁóżka z własnymi rękami: Pomysły na ogród
» » » Łóżka w domku starych opon: Pomysły na ogród
© 2022 ProSadGuru.com