ProSadGuru.com

Łóżka dla twórczych kierowców z materiałów złomu

Jasny akcent krajobrazu może dać łóżka z materiałów złomu. Ten element wystroju ogrodu można określić jako twórcze i opłacalne. Te klumbochki uważany za uniwersalne środki utrzymania i poprawy wyglądu działce. Mogą budować praktycznie każdy materiał pod ręką. Jednocześnie najbardziej niezwykłe pomysły z typowych elementów wykonany kwiat oryginalny i niezapomniany.

Łóżka z kamienia

Szkielet z kamienia

Wideo: Klomby z materiałów złomu. ozdobny kwiat łóżko

Zastosować można kamienie, stare opony, kosze, plastikowych lub szklanych butelek. Nawet stare buty i kalosze, łóżka metalowe i rowery tutaj odnaleźć swoje przeznaczenie. Przyzwyczajeni w prowizorycznych kontenerach nie tylko petunii, uprawiane z nasion, ale także begonii, irysy, piwonie, DAYLILIES, słodko-William. Imponujący wygląd Zinnias, nagietki, nagietek, Floks.

Co jest przydatna?

W trakcie kraju są stare opony, ozdobione misternym oryginalny sposób, łodzi rybackich, stare łóżko stali, ceramiczne garnki, kosze i innych ciekawych pojemników. Bez uwagi nie pozostają różne pola dla dodatkowej dekoracji doskonale nadaje się drewniane bloki, zaczepów i dzienniki.

Do tej pory nie ma ścisłych zasad ewidencji gruntów z ich własnymi rękami, więc częścią projektu jest zapewnienie, że nie ma pod ręką. Nawet buty i buty mogą stworzyć niepowtarzalny urok, dając nowy oddech na kwietnik. Na przykład, boot dla dzieci - to słodkie i błyskotliwy wersja mini-ogrodzie kwiatowym. Wystarczy vystelit Buty filmu polać glebę i posadzić swój ulubiony kwiat, ale można po prostu umieścić w buty z doniczki. Bardziej tradycyjne rozwiązanie w projekcie jest wybór roślin i niskich krzewów na granicy.

wiedząc, jak zrobić plac zabaw dla dzieci własnymi rękami, Kwiat ogród, staw, altana, można eksperymentować bez końca. Najważniejsze jest to, że pomysły były ciekawe i zgodne z częścią krajobrazu.

Kamienie jako dekoracja

O rejestrację dużych lub średnich dobra klumbochki dopasować inny rozmiar i strukturę kamieni, zarówno pochodzenia naturalnego i sztucznego. Kwiat łóżko z kamieni własnymi rękami - dość tradycyjnym i praktyczny sposób uaktualniania ogrodowy kwiat łóżko, bo to naturalny materiał jest najlepszy i bardziej naturalne dopasowanie do dowolnego projektowania krajobrazu. Korzystanie piaskowiec, wapień, łupek, a nawet kamyki, kwiat ogród może mieć pożądany kształt i dekorację. Nie tracą nic ze swojej odwołaniu w okresie letnich upałów lub w ciężkim zimno. Różnorodność pomysłów można znaleźć w proponowanej wideo.

Częstym wariant projekt kwiat ogród - kamienne krawężniki. Bardziej pracochłonne analogowe - wysokie kamienne łóżka. Wyglądają znacznie bardziej solidne i wyraziste. Urządzenie to konstrukcja kwiat zaczyna się od fundamentu budynku. Po zaznaczeniu obwód wykopano rów 30-35 cm głębokości. Na dnie zagłębienia otrzymanego w określonym pokrycia dachowego uszczelniających. Ponadto tak wykonana z płyt szalunkowych sklejki przygotowania zaprawy betonowej wlewa budowlane. Coraz silniej w ciągu kilku dni beton fundamentem będzie doskonałą podstawą do budowy łóżka rockowych z własnymi rękami. Do mocowania kamieni zwany również użyć konkretnego rozwiązania.

Jeśli nie ma ochoty korzystać z zaprawy betonowej, możliwe jest, aby ograniczać podstawę geowłókniny i piasku. Na sprasowane natryskiwanej warstwy żwiru lub głazów luki są wypełnione ziemią.

Warto zauważyć, że pierwsza opcja z betonu bardziej wytrzymałe i trwałe. Konstrukcja jest zobowiązany do zapewnienia otworów drenażowych. Roztwór betonu zalecane Podbicie wewnętrzną stronę z zewnątrz pozostał suchy efekt układania. Aby zapobiec zanieczyszczeniu materiału naturalnego, to można kupić specjalną impregnację. To nie tylko wzmocni strukturę, ale także sprawiają, że kolor bogatszy. Jeśli masz doświadczenie Konstrukcja staw na daczy, że wielu nie trzeba tworzyć razem klombu. To wystarczy, aby zrobić szkic i zaopatrzyć się na wszystko, co potrzebne, aby spędzić trochę czasu, aby pracować, aby zrealizować swój pomysł.

Płoty i ogrodzenia ozdobne

Ze względu na naturalne pochodzenie tego rodzaju konstrukcji, można stworzyć piękne jeszcze absolutnie harmonijne wzornictwo. Można używać konstrukcji drewnianych: od zwykłych barów, dobrze dobrane i urządzone zgodnie z wybranym stylem do małego drewnianego ogrodzenia i okrążeń zalogować. To jest czasami nazywane ozdobny płot z wikliny. W rezultacie, wzniesiony łóżko z rękami z materiałów złomu będą dumni gospodarzem wielu lat.

Jak zrobić kwiat łóżko wikliny? Dla konstrukcji budowlanych za pomocą prętów wierzby, młode brzozy i leszczyny niepotrzebne gałęzie jabłoni, malin lub derenia. Żniwa naturalny materiał powinien być wiosną lub jesienią, kiedy liście na gałęziach tam.

Do produkcji ogrodzeń, ogrodzenia dla kwietników będzie potrzebne:

  • wskazał kolya-
  • bary wytworzyć w długości 1-1,5 cm do 50 cm i średnicy -
  • młotek, nóż i poręczny sekator.

ogrodnicy świata 2015: Video

Przed tkaniem wybraną część wykopali usunięcie chwastów. Wykopane na obwodzie sworzni w odległości 25 cm od siebie. Na kołki trwałości wstępnie antyseptyczne. Z gałązek i kory jest usuwany na dzień przed ich prace są moczone w wodzie, dzięki czemu zyskali elastyczność. Gdy jesteś gotowy, można przystąpić do tkania.

Pierwszy pręt kładzie się na ziemi, jest on przekazywany między kołkami w zygzak. drążki łączeniowe są cięte pod kątem 45 stopni, a połączone drutu lub sznura. Splot grubą przewagę cienką winorośli. Jeśli po wykonaniu numeru, należy rozpocząć od strony przeciwnej. Otrzymał wiklinowy graniczące otoczenie i zapewni dodatkowy komfort działce.

Zastosowanie nietradycyjnych przedmiotów w dekoracji

łóżka z materiałów złomu

Krzesło w ogrodzie kwiatowym

Aby zrozumieć, jak oszczędnie i gustownie zrobić ozdobne klomby, czasami trzeba się rozejrzeć. Często podczas pobytu w ogrodzie zbiera ogromną liczbę niepotrzebnych rzeczy. Wiele z nich nadal służyć zupełnie gospodarzy.

W toku są przedmioty codziennego użytku, części pojazdów i mebli: łóżka, samochód, opony, słoiki, pudełka, beczki, krzesła, buty ciała, kąpiel, kredens itp Garnka przechodzi zardzewiałe lub czajnika można ozdobić kamykami, farby z pojemnika, dekoracji serwetkami techniki decoupage. Takim przykładem jest pracy opisanej w artykule decoupage podlewanie. Stare buty gumowe będzie służyć jako doskonałą bazę dla zabawy kwiatowy wzór.

Zbudować z drewnianym krześle lub kredens niezwykły kwiat łóżko, wystarczy usunąć starą warstwę farby peeling i drewna leczonych antyseptyczne. Harmonii lepiej rośliny w środku składu niskich krzewów kwiatów i kilka roślin niskich winorośli.

Dokonywanie łóżka nie jest gotowy, można fantazjować bez końca. W twórczy gospodyni z kolei może iść puszki, pojemniki szklane, a nawet miski ceramiczne. Tylko wyobraźnia pozwoli niezwykły i w przeciwieństwie do innych kwiatów ogrodowych.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak zrobić kwiat łóżko przy wejściuJak zrobić kwiat łóżko przy wejściu
Jak zrobić piękny kwiat łóżko z materiałów złomu własnymi rękami?Jak zrobić piękny kwiat łóżko z materiałów złomu własnymi rękami?
Oryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękamiOryginalny pomysł na ogród, a ogród własnymi rękami
11 Pomysły rzemiosło starych opon11 Pomysły rzemiosło starych opon
Figury ogrodowe, aby dać swoje ręceFigury ogrodowe, aby dać swoje ręce
Łóżka z własnymi rękami: Pomysły na ogródŁóżka z własnymi rękami: Pomysły na ogród
Pomysły dla krajobrazuPomysły dla krajobrazu
Domowe dla domków z własnymi rękamiDomowe dla domków z własnymi rękami
Jak miło, aby wprowadzić stare rzeczy we wnętrzu ogroduJak miło, aby wprowadzić stare rzeczy we wnętrzu ogrodu
Rękodzieło z oponami daćRękodzieło z oponami dać
» » » Łóżka dla twórczych kierowców z materiałów złomu
© 2022 ProSadGuru.com