ProSadGuru.com

Krajobrazu: określić, co trzeba

Krajobrazu: określić, co trzeba

Pierwsze trzy lata po wdrożeniu stronie projektu krajobraz wymagane szczególną ostrożność. Można to zrobić samemu, a można wynająć ekspertów. W Primorye, rola ogrodnicy często wykonują samych projektantów. Swietłana Plyusnina, ogrodnik ogrodnictwo studio i pakowanie „Dominique Decor”, mówi o niektórych aspektach ogrodnika.

- Swietłana Fiodorowna, na co zwracać uwagę klienta podczas zamawiania projektu projektowania? Jakie działania są potrzebne po jego realizacji?

- W pierwszej kolejności do ustalenia kolejności, że chcę zobaczyć na miejscu, w celu realizacji projektu nie zawiódł w przyszłości. Po zakończeniu projektu konieczne jest właściwy opieki. Niektórzy ludzie wolą, aby dbać o siebie, ktoś korzysta z usług firmy.

- Jakie są cechy projektanta krajobrazu?

- Na etapie realizacji projektu muszą być właściwie położyć fundament dla roślin, aby uwzględnić wszystkie możliwości dalszego dbania o ziemi było mniej pracochłonne, które ułatwiają życie i właścicieli, a ogrodnik. Równie ważne jest, aby wybrać odpowiednie rośliny, które mogą przetrwać w naszym klimacie. Jestem biologiem z wykształcenia, więc ona podnieść rośliny i opiekunów od połowy kwietnia do końca listopada żywić tych, które zostały wniesione do nas z Moskwy, w Holandii, a oni stworzyć warunki do zimowania ostrożny, pielenie.

- Czy nie jest obowiązkiem ogrodnika?

- Uważaliśmy, że ogrodnik - osoba chwastów na ogród i pojone łóżka. I, na przykład w Anglii ogrodnik wykonuje wszystkie prace w sprawie utworzenia i utrzymania krajobrazu.

Chcę zwrócić uwagę, że dziesięć lat temu, nawet bogaci ludzie myśleli, że to ma sens inwestować w projektowaniu bramkowe. Ale stopniowo dojrzewa przekonanie, że to nie jest mniej ważna niż wnętrza domu. Dzisiaj, projektowanie krajobrazu - nie jest moda, ale wewnętrzna potrzeba.

- A kto przeważnie czują taką potrzebę?

- Oczywiście, są ludzie, którzy mają wolne środki, które są w stanie podróżować do stolicy za granicą, gdzie widzą inny poziom życia.

Autor: Marina PAK

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Phytoncidal rośliny wzmocnienia zdrowia dzieciPhytoncidal rośliny wzmocnienia zdrowia dzieci
Wstępne studium obszar geotoposemka wycena krajobrazu na swoim ogrodzieWstępne studium obszar geotoposemka wycena krajobrazu na swoim ogrodzie
Prezentacji mojego projektu:Prezentacji mojego projektu:
Ukraiński festiwal młodych projektantówUkraiński festiwal młodych projektantów
Idea projektu: 5 prostych sposobów, aby podświetlić monotonny krajobrazIdea projektu: 5 prostych sposobów, aby podświetlić monotonny krajobraz
Tuja na zdjęcie projektu projektowania krajobrazuTuja na zdjęcie projektu projektowania krajobrazu
Architektura krajobrazu i budowa domuArchitektura krajobrazu i budowa domu
Historia Landscape DesignHistoria Landscape Design
Style projektowania krajobrazu styl normalnyStyle projektowania krajobrazu styl normalny
Zima: projektowania krajobrazuZima: projektowania krajobrazu
» » » Krajobrazu: określić, co trzeba
© 2022 ProSadGuru.com