ProSadGuru.com

Spodek wody w strumieniu suchego zavereshnie

Wideo: Pre-mocowania folii PVC przed lutowaniem

Woda jako spodek zavereshnie suchego strumienia.
Po tym jak ukończyłem Dry Creek, musiał zrobić tylko jeden krok do zakończenia pełnego obrazu. 
Naturalnie woda ze strumienia w przyrodzie skaplivatesya jezioro. To jezioro chciał mi zrobić. Ale nie mógł się zdecydować, Dalet go z pojemnika, wypełnić miejsce w konkretnej formie, lub po prostu umieścić film. Więc to było kilka lat zamiast jeziora pit, który zabrał całą wodę po deszczu. Na zdjęciu w lewym dolnym rogu jest widoczny Pit zamiast jeziora

Ale trzeba było prehal dla naszych gości. Umiejętność taki bałagan! Musiałem szybko umieścić rzeczy marafet i wyeliminować bałagan w suchym potoku.
Wybrałem duży magazyn sprzętu, kupił tam 90-litrowe czarne miednicę techniczne. To było dość głębokie i niezbyt dużej średnicy.
Ponieważ pojemność był mały, to było po prostu pracować. Stary pit spread ziemia ja dość dużo gruzu. Ustalono jej dorzeczu :) Wokół niego rozłożone ziemi, nawet żwir, ubijania stale.
Kruszywo wokół pojemnika służy jako studzienki drenażowej. Gdy nie jest ciężki deszcz, woda brzegi stawu, ale nie jest rozlany na torach i pozostawia przez spłynie do ziemi.
Ta metoda pojemności instalacji został pomyślany przez długi czas. Planowane jeśli zestaw konkretny pierścień następnie położyć go w umywalce, który stosuje się w łazience i powłoki, w razie potrzeby, mogą być usunięte, a korkiem uwalniania wody podczas nalewania dno wody. Ale w plastikowym pojemniku, aby otwór żałował. Tak, a objętość wody nie jest wielki na to, wyciągnąć go szybko. 
Staw został zainstalowany poniżej poziomu strumienia i poniżej poziomu gruntu. W miejscu, gdzie potok i staw zadokowany, położyłem płaskie płytki z piaskowca. Wydają się powiesić nad stawem. Zrobiłem to z dwóch powodów: aby zmienić kształt efektu wodospadu zbiornika i kiedy woda spływa w dół strumienia. Instalacja poniżej poziomu gruntu z gruzu pylenia dał dodatkową ilość wody, jezioro przepełnione podczas deszczu.

Wideo: domek projekt

I wzmacniacz, wzmacniacz-Quot-Boucicaut i AMP cali do

Na krawędzi pojemnika płasko kamienie. Położyli tylko w sposób jasny i trochę przypomina „Boucicaut”. I naprawdę nie podoba się wpływ na rollercoasterze, ale ta postać pojemności wykonany.

Wideo: grill rozpalić siebie. Dzieci jedzą grilla. Kindle grill. Dzieci jedzą grilla

W ramach podejścia do stawu zbyt rozłożone ziemi gruzu i położył duże kamienie, posadzone tymianek. Są to koty i psy to wygodne, aby przyjść i napić się wody.

Łagodne zejście do jeziora
Powitać gości wszyscy mieli czas! I zdałem sobie sprawę, jak dobrze, że czasami te sytuacje są zmuszeni do wymieszać i przełamania impasu.
Wtedy mój sąsiad dał lilia staw. Zwykły, żółty. Jest dobrze osiadł. Wychodzi z delikatnym zielonym kasztanowca wody pritenyayut lustrem wody a ona nie przegrzać i nie kwitną. 

Film: Jak uciec z Coca-Cola, Fanta, a woda

Liście lilii wodnych i wierzby Matsuda
I raz przywieźliśmy z połowu karpi. Jednym z nich był tak porywający, że wydaliśmy go w jeziorze. Minęły 4 lata, a następnie 5 i ten ostatni sezon, nabierania wody do instalacji małą fontannę, syn przypadkowo złapany i nasza kara! On nie urosły, stał tylko duża głowa.
Raz w muzeum wody w Kijowie, przewodnik powiedział mi, że niektóre ryby są tak dostosowane do wielkości zbiornika, które przestają rosnąć. Opowiedziała jej o jesiotra pływające w swoich akwariach, o bardzo małej wielkości. A nasz Karasik dostosowane do ich nowego domu.
A w jeziorze, my jakoś żyć ropuchę. Fajny w tkaniny kamuflażu. Nazwaliśmy ją Martę. 
Martha żaba na liściach kasztanowca wody

Tutaj takie ja mikrovodoem. Ale jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zrobić idealne ciało wody z ich rąk, a w tym samym czasie i zobaczyć, funky ogród Julia Tadeusz koło Mińska, a następnie kliknij na link - nie pożałujesz!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Pod Biysk umiera niepowtarzalny jezioro, relikt roślinaPod Biysk umiera niepowtarzalny jezioro, relikt roślina
Witamy, niech ZapoznajmyWitamy, niech Zapoznajmy
Siać bezpośrednio do gruntuSiać bezpośrednio do gruntu
Dry CreekDry Creek
„Sztuczne strumienia” w kraju własnymi rękami„Sztuczne strumienia” w kraju własnymi rękami
WilczomleczWilczomlecz
Palma daktylowa: niemile widziane!Palma daktylowa: niemile widziane!
Duże szkarłatne jagodyDuże szkarłatne jagody
Staw na uchactkeStaw na uchactke
Jezioro na swojej stronieJezioro na swojej stronie
» » » Spodek wody w strumieniu suchego zavereshnie
© 2022 ProSadGuru.com