ProSadGuru.com

Zwiedzanie irysów Hodowcy

Video: Irysy. odwiedzenie Nelly

Dziś fascynująca podróż - odwiedził irysów hodowcy. Impresje - waga! Niestety, nie dał zgody na fotografowanie kwiatów niedaleko jest możliwe, aby tylko ogólne zdjęcia z daleka.

irys

Wideo: Irysy w wazonie z Riolis. Zakończenie!

interesów handlowych, jak sądzę. Rośnie 80 odmian wysokiej, 55 semi-karła, w końcu tysięcy roślin! Zapach stoiskach plantacji - nie ma słów, aby opisać! Każda odmiana pachnie inaczej, nie ma dwóch identycznych smaki. Pół dnia udaliśmy wygięte w łuk, wszystko perenyuhala! Inna myśl, dobrze, że pół-karzeł wygasła, w przeciwnym razie musiałby chodzić na plantacji kucki lub na czworakach ...

irysy fragment plantacji

Opisać kwiaty nie będzie, nie będzie jeszcze w stanie wyrazić słowami swoje piękno. Pragnę zauważyć, że nawet wysokie odmiany o ogromnej wielkości i ciężaru kwiatów nie „psują” buszu. Łodygi kwiatowe są silne, nawet nie uginają się pod ich ciężarem.

irysy fragment plantacji

Ale jeden kwiat wrażeniem mnie tak bardzo, że nadal próbować. Dolne i górne listki okwiatu (płatki, wiszące w dół i wznoszące się) niebieskawo-szary kolor, perłowych. Nadryltsevoy grzebień i dzwonki - kolor ultramaryny. Spektakularny i nieco złowrogi, ale urocze!
Na wczasowiczów działki trochę chwastów, aw szeregach kwiatów - źdźbło trawy. Teraz przychodzi okres zapylania, więc wszyscy pracownicy (są 2, łącznie z właścicielem-hodowcy), zajęty. Zakończyć zapylać - będzie można umieścić rzeczy w porządku.
Pasja, nawet obsesją wybór właściciel plantacji wpływa i powoduje mimowolny szacunek. Pozostawić dużą rozliczenie dobrze wyposażonym domu w otwartym polu - posiada wiele irysów miłości! Choć jest młody, ale jest poważny i zdecydowany.

irysy fragment plantacji

Wideo: Yakovchuk Iris.avi

Na tym zdjęciu, na dole - patrz pudełka? Rosną sadzonki nowych odmian. Węże - kroplówka do rośliny szybko i prawidłowo rozwinięte. Wkrótce wylądowali w otwartym terenie i będą rozkwitać (nie wszystkie!), Tylko w następnym roku. Wyobraź sobie je w 1000 roku nowej odmiany roślin tylko nieliczni zostaną wybrane do dalszej hodowli! Przeciwnie, to nie ma znaczenia, hodowla roślin.
Chciałem sfotografować mały domek, w którym żyje, ale znów został odrzucony. Usunięto dwa kawałki, myślę, kompletny obraz z was prezentujemy żadnych trudności.

odkryty elektropovodka

Wideo: Irysy Larissa Fishchenko. BLUMEN. Kwiaty. Bardzo piękna muzyka

Uchwyt z zaczepem na wewnętrznej drzwi

Mam nadzieję, że wkrótce uda i będziemy mogli nie tylko podziwiać zdjęcia nowych odmian irysów, ale także je kupić!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Irysy reprodukcji nasionIrysy reprodukcji nasion
Brodaci irysyBrodaci irysy
Iris - kwiat, ulubiony kwiat plantatorówIris - kwiat, ulubiony kwiat plantatorów
Czy muszę wyciąć zarośnięte irysówCzy muszę wyciąć zarośnięte irysów
Takie tęczówki wymagającaTakie tęczówki wymagająca
Glamour i luksusowe irysyGlamour i luksusowe irysy
Odmiany bearded irisOdmiany bearded iris
Irysy i cebula muchaIrysy i cebula mucha
Bezpretensjonalny irysBezpretensjonalny irys
Wzrastamy irysówWzrastamy irysów
» » » Zwiedzanie irysów Hodowcy
© 2022 ProSadGuru.com