ProSadGuru.com

Zapach irysów?

Może jedynymi prawdziwymi miłośnikami brodatych tęczówek know-how zróżnicowane swoje smaki. Dla wielu turystów tęczówki Nikitsky Ogród Botaniczny wykwintne zapachy stał się prawdziwym odkryciem.

Dzieci oczywiście cieszył się z różnorodnych smaków cukierków: miód, wanilii, czekolady i karmelu. odmiana Russet `Copatonic` zapach czekolady.
Zapach irysów?

Wideo: narezochka # 54 - Co pachnie?


Innym czerwono-brązowy odmiana „StoptheMusic” pachniało karmelu z mandarynki.
Zapach irysów?

Smak miodu z lekką goryczą wydzielane w rodzaju „HighMaster”.
Zapach irysów?

Wydawało się, że gorzki miód na ustach pozostawia coś w rodzaju `lotów Fancy`.
Zapach irysów?

Prawdziwy ulubionym w „Iris” koktajl zapachów stała „CloudBallet” słodkim kwiatowym i smaku karmelowym.
Zapach irysów?

Film: Zapach diamentu? Nowy zapach od Accendis

Wspaniały gatunek żółty kwiatowy zapach „Limelighter”, który harmonijnie uzupełnione notatki wapno cytrusowe.
Zapach irysów?

Koneserów smaków preferowane klasy „MulledWine” z luksusowym kwiatowym zapachu.
Zapach irysów?

Klasyczne nuty zapachowe Iris, które są wykorzystywane w wielu perfum perfumy wiodących firm na świecie, były:

Sort'Romantic Wieczór "
Zapach irysów?

Wideo: miesięczny pachnieć


Sort'Thin Niebieska Linia "
Zapach irysów?


Sort'New Centurion "
Zapach irysów?


Sort'Morning Mood "

Zapach irysów?

W różnorodności „FruitCocktail” klasycznego zapachu irysa uzupełnione cytrusowe nuty.
Zapach irysów?

Bardzo podobały mi się brązowo-żółty gatunku „ArabianStory”, który miał ostry zapach wanilii, trochę odświeżone nuty cytrusowe.
Zapach irysów?

Oczywiście definicja kwiatowym aromacie - subiektywne pojęcie, ale eksperci pomoc w określaniu go do mnie. Najmłodszy z nich lubiany smak odmiany „Sneezy” - karmel z mandarynki.
Zapach irysów?

A młody człowiek, z którymi mam często zbiegła definicji nie tylko podstawy smaku, ale jego odcienie - zauważa.
Zapach irysów?

Mój przyjaciel Irisha - psycholog robi modelowania dla innych: wąchania irysów.
Zapach irysów?

I to nie wszystko, ponieważ każdy dzień w ogrodzie kwitną nowych odmian irysów. Ponadto, po kwitnieniu, zmieniają swój zapach: tak, w przeddzień ulubionej odmiany „unieruchomiony przez mgłę”, które wydzielane boskie słodki smak bez goryczy, cierpkość, następny dzień miał klasyczny zapach irysa.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Niemiecki Iris - piękne, leczniczy i jadalneNiemiecki Iris - piękne, leczniczy i jadalne
Jeszcze nie zniknął chryzantemyJeszcze nie zniknął chryzantemy
Zapach kwiatówZapach kwiatów
Iris ekstrawagancję od świtu do zmierzchuIris ekstrawagancję od świtu do zmierzchu
Czerwone tęczówkiCzerwone tęczówki
Wystawa tulipanów w Nikitsky Botanical Garden, 2015 - „feeria barw, uczuć i…Wystawa tulipanów w Nikitsky Botanical Garden, 2015 - „feeria barw, uczuć i…
Glamour i luksusowe irysyGlamour i luksusowe irysy
Tęcza na irysów GilboaTęcza na irysów Gilboa
Śpiew i taniec irysyŚpiew i taniec irysy
Kwiatach dzieciKwiatach dzieci
» » » Zapach irysów?
© 2022 ProSadGuru.com