ProSadGuru.com

Tajemnicza nasiona w torbie Hibiscus

Lubię jeździć herbat! A dla mnie określenie „herbata” obejmuje nie tylko suszonych liści krzewów herbacianych. Eksperymenty nie ma końca! Jako dodatek używam różnych ziół, suszonych liści drzew i krzewów, imbir, pokruszonych orzechów.

nasienie

Film: Cena "szczęśliwa rodzina" (2013) Horror Film


A ostatnio odjąć ten przepis: do konwencjonalnych końcówek spawalniczych dodać posiekaną wiśni oddział, wiśnia, porzeczka i malina. Podobało mi się to! Składniki dla zbiorów herbaty odebrać zapach, torebki herbaty nigdy nie kupować. Nie mam czajniczek, wszystkie wrzącej wody wylano bezpośrednio do filiżanki herbaty, wydaje mi tak smaczne i świeżo zaparzonego napoju z wykorzystaniem innych. Niedawno postanowił zafundować sobie hibiskusa. Z worka w filiżance spadł nasienie! Niewielki, prawie okrągłe, dokładnie wielkości główki zapałki, a kolor jest prawie taka sama.

nasienie

Wideo: Sword Art Online I PO 2 / SAO / Miecz Mistrz online jestem otwierając motyw 2 (Marie Bibika rosyjski TV-Version)

Wiem, że hibiskusa Tea - jest wysuszone płatki róży sudańska (Hibiscus SABDARIFFA). Ja złapała nasienie? Rzucił się do informacji w Internecie. Okazuje się, że nasiona w workach z hibiskusa nie jest niczym niezwykłym, niektórzy aż 14 kawałki są. Nie wiem, nie jest to pierwszy pakiet na mnie, a nasiona nie wchodzą raz.

W ogóle, mam posadzone nasiona, dobry, grunt na sadzonki zostały już zakupione. Banki objęte pot ustalone warunki cieplarniane podrzutek) czeka teraz, aby zobaczyć, co wyniknie z mojego pomysłu. Mamy nadzieję, że płatki suszony w piecach nie inaczej ziarno to było logiczne, aby jeść, co umieścić ...

Wideo: Uprawa róż z nasion nasion Część 5: 2 miesiące

Zastanawiam się, czy ktoś ma rosnąć z nasion sudańskiej róży? Albo mój pomysł - strata czasu?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Hibiscus - plantacji herbaty w mieszkaniuHibiscus - plantacji herbaty w mieszkaniu
Kompost herbatyKompost herbaty
Przydatne ziołowePrzydatne ziołowe
Chińska zielona herbata, zielona herbata z mlekiemChińska zielona herbata, zielona herbata z mlekiem
Przydatne rumiankuPrzydatne rumianku
Nasion hibiskusaNasion hibiskusa
Jak rośnie herbata ziołowaJak rośnie herbata ziołowa
Moja pachnący miętąMoja pachnący miętą
Prostym sposobem udaruProstym sposobem udaru
Szczęśliwa rodzina na wakacjeSzczęśliwa rodzina na wakacje
» » » Tajemnicza nasiona w torbie Hibiscus
© 2022 ProSadGuru.com