ProSadGuru.com

Zakwitły moje żonkile, przyjdź!

Wideo: Kwiaty w moim ogrodzie. pokaz slajdów

Moja historia jest przeciąganie tych kolorów, podobnie jak wielu, zaczęło się od pojedynczych krzewów najprostszych żonkile, który dał mi sąsiada.

Żonkile, a także wszystkie wiosenne kwiaty, zawsze mnie lubi, ale nie przyciągają wiele uwagi. Prawdopodobnie dlatego, że nie były one uprawiane własnymi rękami. Ale kiedy kwitło pod moim oknem, nie męczą je podziwiać! I tak to się zaczęło, „choroba” ... Wybierając nową odmianę, ogromny wysiłek będzie powstrzymać się od chęci zakupu wszystkim do człowieka.

Myślę, że moje uczucia dla ciebie jasne, nikt nie muszę zachować się w rękach zakup nowych roślin. Do tej pory, który jest ograniczony do tych piękności, nie wiem, co będzie dalej ... Już istnieje ponad 12.000 odmian, a każdy rok nie są nowe. Co to test wytrzymałości dla miłośników żonkile!

Rurowy Mount Hood

Kwiat po prostu ogromny! Kiedy tylko zakwitł, to 11 cm., A pod koniec kwitnienia (patrz już czubki wysycha płatki), wzrosła do 15 cm! Wysokość około 30 cm., Strong łodyg, nie spada pod ciężarem kwiatu.

Wideo: Michael Shufutinski - najlepszych piosenek / Michael Shufutinski najlepszych piosenek

Tatstsetovidny Minnow

A to - wręcz przeciwnie, z malutkich pączków. Niski krzew 20-25 cm., Nie wyższy. Rośnie bardzo szybko i tworzy malowniczą grupę.

Terry Dick Wilden

Duża, aż do 12 cm, średnicy. Jeśli masz zamiar zasadzić tę odmianę, wystarczy zaopatrzyć się w podporach dla kwiatów. Kiedy kupiłem czytałem na opakowaniu, które chcesz kustoderzhatel bo krzak „rozpada”. Niezupełnie. To nie może wytrzymać surowość kwiat łodygi i przerw. Więc to piękno wymaga oddzielnego wsparcia dla każdego kwiatu.

Wideo: rozkwitł amarillis AT HOME

Terry Obdam

Stoi mocno na nogach, wsparcie nie potrzebuje!

Wideo: Vick Tsyganov, film: "Przyjdź do mojego domu", 2011

Terry Tahiti

Terry Unikalne

Petit Foer

Rekurvus

Split-korona Articoli

Split-korona Cassata

rurowy Ara

Mamy nadzieję, że spacer po ogrodzie i moje żonkile lubisz.


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Kwitnące żonkileKwitnące żonkile
ŻonkileŻonkile
Jak sadzić żonkileJak sadzić żonkile
ŻonkileŻonkile
Żonkile: odmian, gatunków, odmianŻonkile: odmian, gatunków, odmian
Wczesne promienie ogrodzie - żonkileWczesne promienie ogrodzie - żonkile
Narcystyczne młody człowiekNarcystyczne młody człowiek
Dlaczego nie kwitną żonkile po przeszczepie?Dlaczego nie kwitną żonkile po przeszczepie?
Bezpretensjonalny narcyzBezpretensjonalny narcyz
Na Zakarpaciu Doliny żonkile zakwitłyNa Zakarpaciu Doliny żonkile zakwitły
» » » Zakwitły moje żonkile, przyjdź!
© 2022 ProSadGuru.com