ProSadGuru.com

Maki polowe - jak piękne!

Szczerze mówiąc, nigdy nie widziałem tak piękna, choć mieszkam całe życie na wsi!

dzikie maki

Wideo: Piękne dzikie kwiaty, stokrotki maki, lawenda. Najbardziej niesamowite piękne dzikie kwiaty


To, co wybraliśmy się z przyjaciółmi w pobliżu na ryby, a po drodze zobaczyłem cud! Cała przyczepa z 5 samochodów zatrzymał się od razu, jakby na zawołanie, kierowcy i pasażerowie wysypali na drogę, dyszała i jęknął, podziwiając cud natury! Dzień był pochmurny, niebo jest zachmurzone, więc kwiaty wyglądają przestojów jasne czerwone kropki na zielono. I nagle, w małym świetle słońca pojawiła się między chmurami. Skąd świeciły świeci blask, promienie błysnął w jego szkarłatne płatki maków !!!

Pola dostanie z makami

Wideo: Akwarela - narysować kwiaty Maki polowych (prosty przykład dla początkujących)

Wszyscy zamarli, wierz mi, nawet dzieci ucichły po prostu stał i patrzył ... Ale nie na długo) Następnie chcieli zebrać bukiet maków, ale nie były one dozwolone. Nikt ręka wzniesiona do naruszać takie piękno)

I, jak zawsze, była kamera, więc zdjąłem bez zatrzymywania się. Te proste kwiaty, ale urok! W zaroślach kwiatów, nie iść, ale nawet z daleka było widać ogromną liczbę pąków kwiatowych przygotowuje się tylko do być odwołany!

Wideo: Ujęcia Piękne pole maku

Byłoby interesujące spojrzenie na wyczyszczenie kwitnące maki z wysokości musi być bardzo piękne, ponieważ istnieją setki tysięcy z nich!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Mack pionotsvetuschy, jednorocznyMack pionotsvetuschy, jednoroczny
Remembrance Day - 11 listopadaRemembrance Day - 11 listopada
Czerwony makCzerwony mak
Maki - „ogniste” pozdrowienia w ogrodzieMaki - „ogniste” pozdrowienia w ogrodzie
Jak rosną ozdobne mak?Jak rosną ozdobne mak?
Drugie życie bukiet chryzantemDrugie życie bukiet chryzantem
Różnorodność i wykorzystanie makuRóżnorodność i wykorzystanie maku
Astrantia, spalanie Powojnik, echinacea (wiersz Sergei PrilutskyAstrantia, spalanie Powojnik, echinacea (wiersz Sergei Prilutsky
Różnorodność kwiaty: chabry, maki, rumianek, dzwonek, osetRóżnorodność kwiaty: chabry, maki, rumianek, dzwonek, oset
Maki w ogrodzie: Dangerous BeautyMaki w ogrodzie: Dangerous Beauty
» » » Maki polowe - jak piękne!
© 2022 ProSadGuru.com