ProSadGuru.com

Drugie życie bukiet chryzantem

Video: Kwiaty

Ta historia - kontynuacją serii postów o moim zima domków zabawy.

Chryzantema z bukietem

Wideo: Kwiaty KANZASHI


Urodziny mnie w lutym, to na niego i dał mi kilka zgromadzeń, co było jednym chryzantemy. Kiedy to został pocięty na pewno nie wiem, ale mam grono studni stał w tygodniu, a następnie stracił właściwości dekoracyjnych i postanowiłem go wyrzucić. Usunięto owinąć celofan (nie wyrzucaj go w stercie kompostu!), Grono złamał się i zobaczyłem, że chryzantema ma 2 pędy boczne. Decyzja próbować wykorzenić je natychmiast wstał. I ostrożnie oddzielić je od macierzystych, jeden, szczerze mówiąc, nie bardzo obiecująca w tym względzie zbyt młody nawet nie lignificated jeszcze rozpoczęte. Ale drugi był dobry.

dwa ucieczka

Wideo: Master Class Jak zrobić motyla serpentynę KANZASHI Kwiaty taśm Part 2

Patrząc na więdnięcia liści chryzantema, wahałem się, ale warto zacząć, bo na pewno nie będzie się zakorzenić w życiu wazonie już co najmniej tydzień. Ale potem pomyślałem, co jeśli masz szczęście! Zalewania gleby do sadzonek byłem gotowy, stojąc w kotłowni, I zanurzył plastry sadzonki kornevin, posadzono je i pokryte banków. Cała ta akcja ma miejsce w dniu 27 lutego. Mała łodyga nie mógł się zakorzenić, zmarł dwa dni później. A drugie odbyło! Zdjąłem banku, wyemitowany go i wiwatowali, mówiąc, chłopiec, trzymaj się, wierzę w ciebie! Około miesiąc poszedł zdolności systemu korzeniowego, a potem długo oczekiwany pędy, moje dziecko-Chryzantema zaczęły rosnąć! Wyglądają jak piękne stało się teraz!

Zakorzenione chryzantema cięcie

Wideo: Kwiaty z plastikowych butelek !!! Proste i piękne !!!


To tak nagle miałem innego chryzantemy. Jestem bardzo zadowolony, że pchnął jego wątpliwości i wysłać go do pryzmie kompostowej. A ty się z korzenia rośliny z bukiet?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Chryzantema w SewastopoluChryzantema w Sewastopolu
Jak utrzymać chryzantemy w wazonie - „drugiego życia” dla kolorów w ciągu kilku…Jak utrzymać chryzantemy w wazonie - „drugiego życia” dla kolorów w ciągu kilku…
ChryzantemaChryzantema
Nie wyrzucaj po kwitnieniu chryzantemy!Nie wyrzucaj po kwitnieniu chryzantemy!
Kwiaty, kwiaty - kwiaty wokół! Niewielka kontynuacjaKwiaty, kwiaty - kwiaty wokół! Niewielka kontynuacja
Moje piękne chryzantemyMoje piękne chryzantemy
Kocham piwonieKocham piwonie
Dlaczego zwiędły pąki chryzantemy?Dlaczego zwiędły pąki chryzantemy?
Legenda o chryzantemyLegenda o chryzantemy
Ocieplenie chryzantemOcieplenie chryzantem
» » » Drugie życie bukiet chryzantem
© 2022 ProSadGuru.com