ProSadGuru.com

Gift-Poteryashka

Wideo: Barboskiny - Barboskiny - seria 158. Witam, Dziadek Mróz. Bajki o Nowym Roku

Wiosna przyjaciel dał mi pierwiosnka, rodzaj nie nazwać, powiedział - kwiat, będziesz zaskoczony! Posadziłem go pod forsycji, blisko do bardzo młodych gospodarzy. 

Primula hybrida Francesca

Jest słonecznie godzin przed 10 rano, a następnie półcień, nie ma praktycznie żadnych chwastów. Za pierwszym razem byłem bardzo zajęty z pytaniem, jakiego koloru jest? Następnie z codziennych zajęciach, zapomniałem o tym. I podlewać je wodą z węża poprzez forsycji obiektyw koronkę do gleby nie erozji. Okresowo patrzę - bez chwastów, a dalsza praca jest zawsze więcej niż wystarczająco.

Myślę, że mieliśmy szansę pierwiosnka ottsvesti niezauważone. Jeżeli numer nie wzrosła rododendron. Zbladł liści i ja zdecydowaliśmy się karmić go z siarczanu miedzi. I przez przypadek ją zobaczyłem, mój piękny zielony kwitnienia! Zaskoczony - to nie jest właściwe słowo, przede wszystkim fakt, że wyraźnie nie kwitnie pierwszy dzień, a ja nawet nie zauważy! Podobał mi się ten mały jeden, niezwykły kolor płatków i jest dość jasny. Teraz chcę całą polanę ziemi.

Wideo: Barboskiny - 161 series. Poteryashka. Nowa seria 2016 Nazwa: Barboskiny Wydanie 2 - Najlepszy prezent (kreskówki) Nowa seria! Barboskiny Issue 9

A pomysł w tle też rozstrzygnąć niczego zielony kwitnienia, ale wyższy. Ważne jest, że jeden zakwitły w tym samym czasie - kwitnienie Francesca w naszym regionie w maju-czerwcu. Jak Echinacea Zielona Jewel (Echinacea purpurea `Zielony Jewel`), ale są zaniepokojeni koloru. Zdjęcia w internecie różnych odcieniach zieleni, co jest wyraźnie widoczne - Photoshop.

Ci, którzy mają osobiste zdjęcia dowolnych zielonych roślin kwitnących ogród? Echinacea nie musi, być może lepszym rozwiązaniem tam! Albo przynajmniej dać rady wyboru pierwiosnka sąsiada, a potem wygląda tak smutno w samotności ...

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Primula lub pierwiosnka, nigdy nie zabraknie sprężynę!Primula lub pierwiosnka, nigdy nie zabraknie sprężynę!
Akaulis Primula - pierwiosnek, które mogą kwitnąć przez cały rokAkaulis Primula - pierwiosnek, które mogą kwitnąć przez cały rok
Wieloletnich pierwiosnki w moim ogrodzieWieloletnich pierwiosnki w moim ogrodzie
Primula denticulate i jej uprawaPrimula denticulate i jej uprawa
Róża piesRóża pies
Wiosna kwiat PrimulaWiosna kwiat Primula
To nie jest straszny kaktusTo nie jest straszny kaktus
Pierwiosnek pokój - jasny pierwiosnkaPierwiosnek pokój - jasny pierwiosnka
Moje nowe kwiaty to choroba !!!!Moje nowe kwiaty to choroba !!!!
Przygotowania do zimy wzrosłaPrzygotowania do zimy wzrosła
» » » Gift-Poteryashka
© 2022 ProSadGuru.com