ProSadGuru.com

Nowy zakład w moim ogrodzie: Serduszka formosa Aurora

Film: Ameryka to raj na ziemi MY FLORIDA jasne kwiaty

Chyba nie będę oryginalny, gdy powiem, że lubię ten kwiat niezwykły! I wszystko, że miłość nie zdarza się dużo) Dlatego wiosną tego roku został kupiony 3 nowe odmiany Dicentra, wszystkie z kwiatów o różnych kolorach i kształtach.

Serduszka formosa


Jeden kopnął wiadro, nawet bez pojawiające się z ziemi po posadzeniu. Rozumiem, że nadzieja nie to, co jest, ale wytrwa podlewane miejsce, gdzie wylądował. Wydaje się, że nadzieja na cud) Drugi też nie powiedział, że był dobrze przyjęty, ale istnieją dwa arkusze, trzeci wydawało się uciec. Bardzo silna była klasa Serduszka formosa zwany Aurora (Serduszka formosa Aurora).

I, oczywiście, zadowoleni i że dwa przeżył, ale wciąż myślę - dlaczego ktoś umarł? Wszystkie były posadzone w ciągu jednego dnia, w tych samych warunkach. Wiedząc, że nie tolerują Serduszka stojącej wody, I wykopali dość głęboki dół, na dno drenaż wykonany z kamyków. Zasypka wykorzystywane gleby zalewania: czarna ziemia, piasek i ziemia gotowy do kwiatów (1: 1: 1). Wiosna tego roku była bogata w deszczu, tak że wysychaniu całkowicie wyeliminowane. Nie wiem, co myśleć.

Film: Jak malować kucyk Księżniczka Cadence alicorn

Przypuszczam, że materiał do sadzenia w centrum handlowym były przechowywane nieprawidłowo tam kto monitoruje temperaturę i wilgotność? Wiele roślin i wszystkie inne warunki są konieczne, ponieważ wszystkie są w jednym parkiecie. Chociaż jego błędy także nie wykluczył, może nie uznać coś ważnego? Hodowcy Serduszka, powiedz mi, co jest powodem częściowej awarii?

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Legenda DicentraLegenda Dicentra
Serduszka okazałeSerduszka okazałe
Wskazówki dotyczące dbania o DicentraWskazówki dotyczące dbania o Dicentra
Funkcja ogród - SerduszkaFunkcja ogród - Serduszka
SerduszkaSerduszka
SerduszkaSerduszka
Serduszka - Broken Heart - sadzenie i pielęgnacjaSerduszka - Broken Heart - sadzenie i pielęgnacja
Warstwa środkowa cienisty ogród kwiatowyWarstwa środkowa cienisty ogród kwiatowy
Serduszka ekskluzywny, piękne i zagranicznych cucullataSerduszka ekskluzywny, piękne i zagranicznych cucullata
Dicentra DicentraDicentra Dicentra
» » » Nowy zakład w moim ogrodzie: Serduszka formosa Aurora
© 2022 ProSadGuru.com