ProSadGuru.com

Gatunek Muscari blue kolec

Wideo: Phalaenopsis SOFT Cloud (NIE EKVESTRIS) 🙊

Zawsze je tak nazwać - Muscari lub muskariki, dobrze, nie podoba mi się imię Muscari lub mysich hiacynt! Jak można nazwać takie piękno rodzaj Hurt) całą wiosnę zachwycają nas swoimi delikatnymi kwiatami i przyjemnym aromacie.

Muscari Niebieski Spike

Wideo: Dtps. PHALAENOPSIS 'OX Firebird' ..9-22-2015


Później wszystko kwitnie NIEBIESKA SPIKE, około połowy kwietnia. Jeśli masz szczęście i pogoda jest fajne, można podziwiać wspaniały widok Pokój 3 tygodnie kwiaty. Dobrze, jeśli w tym czasie już organizowany przez lata, maksymalnie 2 tygodnie, a wszystkie kwiaty zwiędły i nie wyschły.
Nadal nie rosną Muscari? Umieścić na pewno nie pożałujesz! Są bezpretensjonalne, reprodukowanie szybko, łatwo zmusza. Jednak nie będę powtarzać, mamy już na miejscu świetny artykuł, w której szczegółowe zasady sadzenia i pielęgnacji Muscari, opisuje najbardziej popularnych odmian i porady w zakresie doboru roślin towarzyszących. Lubię miniaturowe bukiety, więc starałem się umieścić je w wazonie, aby być uczciwym - dokładnie stanąć na tydzień! Ponadto, w pokoju, w którym wiązka pełne ledwie słyszalny delikatny zapach)
Chciałbym kupić Muscari różowy różowy niespodzianka, ale jest jedna rzecz. Na stronach internetowych różnych producentów na tym samym tytułem na zdjęciu kwiatów różnią się znacznie w kolorze: z jednej one intensywnie różowym, podczas gdy inni - najbardziej kremowe, z różowym odcieniem.

Czy ktoś rosnąć odmian Muscari Różowa Niespodzianka? Podziel się doświadczeniami na temat ich prawdziwych kolorach!

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Sadzenie MuscariSadzenie Muscari
MuscariMuscari
Wiosna jest w pełnym rozkwicie radować jasny dzień wiosny!Wiosna jest w pełnym rozkwicie radować jasny dzień wiosny!
Leopold: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunkówLeopold: opis, powielanie, pielęgnacja, sadzenie, wykorzystanie ogród, zdjęcie, odmian i gatunków
MuscariMuscari
Witka do MuscariWitka do Muscari
„Mysz hiacynt” - Muscari„Mysz hiacynt” - Muscari
15 Z moich najbardziej ulubionych odmian Muscari15 Z moich najbardziej ulubionych odmian Muscari
Zmuszając MuscariZmuszając Muscari
Niebieskie kwiaty MuscariNiebieskie kwiaty Muscari
» » » Gatunek Muscari blue kolec
© 2022 ProSadGuru.com