ProSadGuru.com

Piwonie Wiosna przeszczepach: jeśli nie możesz, ale naprawdę chcę

Filmy: big cock, jeśli nie można możliwe, ale naprawdę chcę,. Kanał jest wypełniony wideo o seksie zhivotnyh.Razlichnye zwyczaju ..

Piwonie polecić przesadzania i dzielenia jesienią. Na wiosnę są poinformowani, aby nie dotknąć. I rzeczywiście, w ciągu pierwszych trzech lub czterech latach po posadzeniu jest uważany za wysoce niepożądany roślin problemy: im mniejsza przeszczepione Piwonia, tym lepiej rośnie. Ale jak wiadomo, każda reguła istnieją wyjątki, a zdarza się, że zalecenia mają przełamać.

kiełki piony

Z piwonii na mnie i wyszedł. Po pierwsze, cztery znajdują się w nowych krzewów ogrodowych trzy beznadziejnie porośniętych chwastami. Na jesieni z tych wypadków nie widzieli w trave- dwóch krzakach widziałem, gdy starałem się uporządkować trochę wzdłuż ścieżki, a trzeci ogólny potknął się dopiero na wiosnę.

zarośnięte piwonia

Starając się chwastów - całkowicie bez znaczenia. Zwłaszcza, że ​​były one sadzone w dolinie, gdzie po śnieg topnieje woda była i piwonie wiosna powodzi kategorycznie nie podoba. W skrócie, krzew ledwo wyciągnięty z ścisłym uścisku pokrzyw i goutweed, ale postanowiła jeszcze trzy przeszczepione.
Po drugie, mam stała z ostatniego roku zakupiono kłącza pierwotne piony. Który, nawiasem mówiąc, jest również powszechnie sprzedawane na wiosnę, nie spadnie. Tak, miałem je wiosną ubiegłego roku i kupił, sadzone - i rozpoczął ruch do upadku. Dig Dug (naruszającego jedną z reguł: nie przeszkadzać pierwsze trzy lata), a nie ma miejsca, aby umieścić, że w przypadku gdy miejsce dla nich oznaczało budynek wciąż dzieje. I spędzili zimę w mojej piwnicy.

Wideo: Największy element świata. jeśli możesz nie można, ale naprawdę chcesz,. Kanał jest wypełniony wideo o seksie zhivotnyh.Razlichnye zwyczaju ..

Piwonii kapusty w doniczce

Wiosną moich piwonie zaczęły rosnąć długo zanim ziemia jest rozmrożone. Mimo, że w piwnicy jest ciemno i zimno, to nie jest zabezpieczony. Więc uchylenie ziemia została nigdzie ...
Generalnie, jeśli konieczne stało się przesadzają piwonie na wiosnę, pożądane jest, aby to zrobić jak najszybciej. Im później zostanie korneklubni wykopane, tym bardziej traumatyczne dla roślin będzie procedura.
Czasami podczas kopania rozdzielone części krzewów, zwłaszcza jeśli kłącza jest duża i rozgałęzione. Zaleca delenki wynosiła co najmniej 2 - 3 pąki. To, oczywiście, jest optymalny, ale stało się to dla mnie i umieścić niewiele delenki z jednym zarodku. Tak, oni rozwijać dłużej, ale przeżyje. Więc jeśli nagle urwał kawałek, to musi być bardzo starannie tylko sadzić i dbać o to - z czasem z niego też wyrośnie duży krzew.

Film: Jak sadzić i dbać o jodły

piwonia delenki

W ogóle, jeśli chodzi o technologię, sprężyna sadzenia piwonie nie różni się zbytnio od jesieni. Ponieważ piwonia w jednym miejscu będzie nadal rosnąć przez dłuższy czas, trzeba dbać o swoją dietę. Niestety, kompost nie jest jeszcze gotowy, więc w każdym otworze sadzenia I przyczynił nawóz organiczny Gumi-wiosennym, przeznaczony tylko do sadzenia wiosną i nawożeniu. Nawóz jest przykryte ziemią w taki sposób, aby nie palą korzenie i ostrożnie umieszcza się w korneklubni dołu.
Ważne są tu dwie pułapki. Po pierwsze, optymalna głębokość sadzenia jest uważany za taki, że nerki zakopano w glebie 5 cm z ciężkimi i 7 cm, na glebach lekkich. Jeśli mocno pogrzebać kłącza, piwonia może być trudno się rozwijać i kwitnąć. Jeśli posadzone zbyt płytko - cierpią z powodu zimy.
Drugi zarzut po posadzeniu należy uszczelnić, ale to powinno być wykonane bardzo starannie. W żadnym wypadku nie deptać po jej nogi - tak łatwo uszkodzić nerki. Delikatnie dociśnij glebę wokół roślin, a następnie dobrze podlewane, a jeśli ziemia opadła - wzbogaconej ponownie.
Uważa się, że rok piwonie sadzenia wiosną za te przeszczepione w upadku. Ale kiedy siły sytuacja, z tym po prostu trzeba się pogodzić. Iz dobrą opiekę (terminowe podlewanie, sos, pielenie) żadnych problemów z adaptacji sadzenia wiosną pion nie powstać.

Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
Jak rośnie drzewo-piwoniaJak rośnie drzewo-piwonia
Piwonii zielnychPiwonii zielnych
Przycinanie piwonii w upadkuPrzycinanie piwonii w upadku
Więcej niż sto lat, drzewo Piwonie chińskie roślinneWięcej niż sto lat, drzewo Piwonie chińskie roślinne
Piwonie oczerniaćPiwonie oczerniać
Piwonie w ogrodziePiwonie w ogrodzie
Moje ulubione piwonieMoje ulubione piwonie
Kiedy sadzić piwonie w otwartym terenie?Kiedy sadzić piwonie w otwartym terenie?
Piwonie: sadzenie, pielęgnacja, zdjęciaPiwonie: sadzenie, pielęgnacja, zdjęcia
Piwonia - ogród przeżyłPiwonia - ogród przeżył
» » » Piwonie Wiosna przeszczepach: jeśli nie możesz, ale naprawdę chcę
© 2022 ProSadGuru.com