ProSadGuru.com

Daylily od Krymsk

Kwiat ze specjalnego, trochę smutna historia. Żyjemy w Krymsk przyjaciółmi i często je odwiedzić, jest piękna przyroda: lasy, rzeki górskie.

Daylily od Krymsk

Latem ubiegłego roku, tuż przed powodzią, byliśmy przejazdem nich krótko iz zakupionych produktów na kolację. Nie daleko od starego sklepu rozplanowany na gazecie chodniku i sprzedał coś, po raz pierwszy pomyślał daleka ananasy, ale potem widział - to kwiaty. Naturalnie, od razu rzucili się do niej. Była sprzedaży DAYLILIES jednak, że nazwa odmiany nie wiedział, ale powiedział, że kwiat jest bajecznie piękne. Aby być uczciwym, kupiłem je nie przez wzgląd na piękno, a babcia nie wytrzymuje ciepło, i poszedł do domu. Dobrze, wieczorem poszliśmy, aw nocy to wszystko się stało. Teraz, patrząc na kwiat, nie mogłem pomóc myśleć o smutku, jakby był żywy staruszka? Teraz kolor wydaje mi się niektóre żałoba ...
W domu, czy raczej, w dawnym domu naszych przyjaciół

W domu przyjaciela niemal upadł, dobrze, że przetrwała wszystko!

ogród

To jak ogród wyglądał przed zadbane i czyste.

tam Oka

Garaż jest także Wołga ...

Cudem przeżył!

Cudem przeżył kurek, mokry, ale wciąż śpiewa!

pomoc

Żyjemy bogatego życia, ale natychmiast zbiera wszystko co mogli, samochód (byliśmy wtedy Ziguli 12) jest w pełni załadowany z picia wody, mleka, chleba, świece, dobrze, ze wszystkie potrzeby i męża natychmiast pobiegła do znajomych.


Udostępnij w sieciach społecznościowych:

Podobne
DAYLILIES - sadzenie i pielęgnacjaDAYLILIES - sadzenie i pielęgnacja
Kwiat z dzieciństwaKwiat z dzieciństwa
Kwiat aktualnościKwiat aktualności
Barwinek - męczennica miłościBarwinek - męczennica miłości
Daylily pinkDaylily pink
Powielanie daylily wiosnaPowielanie daylily wiosna
„Operacja Cyclamen zbawienie”„Operacja Cyclamen zbawienie”
Dzień-liliaDzień-lilia
Kordilina frutikoza Chocolate KrólowaKordilina frutikoza Chocolate Królowa
Zimowe kwiaty powojnikówZimowe kwiaty powojników
» » » Daylily od Krymsk
© 2022 ProSadGuru.com